הצילו את הממיר ..

כל השאלות והדיונים על לווינים, ציוד קליטה, ממירים, ערוצים חדשים, כרטיסי לווין, קידודים ועוד.....
שלח תגובה
meir7324
חבר פורום
חבר פורום

הצילו את הממיר ..

שליחה על ידי meir7324 »

הצילו את הממיר . אהלן אז ככה מאז שהוחלפה צורת הסאונד בערוצים 12,13 ניסיתי מס' פעמים להזמין ממיר חדש מאתר אלי אקספרס ונפלתי על נוכלים ולא קיבלתי כלום. לא אלאה אותכם בסיפור קורע הלב והדמעות... ולא אני לא רוצה לשים ממיר עידן פלוס אני רוצה הכל על ממיר אחד .
אבל.. פתאום הבחנתי שיש לי באחסון ממיר לצלחת לווין ישן
שעל פניו תומך בכל מה שאמור לתמוך innova -hs-7110 לדעתי מ 2012. הממיר עדיין עובד מעולה אך השלט רחוק הלך לעולמו.
כל נסיונתי לשכפל שלט לממיר נכשלו. רציתי לדעת, לבקש - האם מישהו מכיר יודע יש לו אולי תדר לשלט על מנת שאכול לשכפלו. הממיר הוא מדגם hs-7110

ובמידה ואין לאיש אודה על קבלת קישור לאתר אמין עם ממיר סביר שיתאים  |hello|  |hello| לעניין . תודה רבה לכולם ויום נפלא :-)
סמל אישי של משתמש
Sys_Admin
תותח על
תותח על
Been thanked: 31 פעמים

Re: הצילו את הממיר ..

שליחה על ידי Sys_Admin »

meir7324 כתב: 11 ינואר 2023, 11:15 הצילו את הממיר . אהלן אז ככה מאז שהוחלפה צורת הסאונד בערוצים 12,13 ניסיתי מס' פעמים להזמין ממיר חדש מאתר אלי אקספרס ונפלתי על נוכלים ולא קיבלתי כלום. לא אלאה אותכם בסיפור קורע הלב והדמעות... ולא אני לא רוצה לשים ממיר עידן פלוס אני רוצה הכל על ממיר אחד .
אבל.. פתאום הבחנתי שיש לי באחסון ממיר לצלחת לווין ישן
שעל פניו תומך בכל מה שאמור לתמוך innova -hs-7110 לדעתי מ 2012. הממיר עדיין עובד מעולה אך השלט רחוק הלך לעולמו.
כל נסיונתי לשכפל שלט לממיר נכשלו. רציתי לדעת, לבקש - האם מישהו מכיר יודע יש לו אולי תדר לשלט על מנת שאכול לשכפלו. הממיר הוא מדגם hs-7110

ובמידה ואין לאיש אודה על קבלת קישור לאתר אמין עם ממיר סביר שיתאים  |hello|  |hello| לעניין . תודה רבה לכולם ויום נפלא :-)
אתה צריך בכלל להתחיל מלבדוק, אם המקלט עתיק זה innova -hs-7110 שיש לך, האם הוא בכלל תומך בקליטה של קידוד שמע ב HE-AAC. בגלל ששידורי ישראל FTA בעמוס משודרים בדיוק עם פס קול שמקודד בתקן זה:
תמונה
ורוב הסיכויים שמוצג זה שיש לך לא תמוך בכך. ואם זה המצב, אז חבל יהיה לחפש סתם שלט בשביל דבר שאין מה לעשות בו.

ובקשר למקלט סביר, אז מוצר אמין וסביר גם עולה בהתאם. אני למשל כבר שנים רבות משתמש ב DM920, שמתאים גם לקליטה של שידורי לוויין וגם לקליטה של DVB-T2 וגם הקלטה של כל השידורים אלה בכל התקנים העכשוויים.
רק מה, מקלט סביר כזה עולה כמו כמה עשרות רבות של מקלטי פח שלא שווים כלום. ואם להיות יותר מדויקים, אז המחיר שלו, עם הטיונרים הנדרשים, עם הדיסק הקשיח, עם משלוח ותשלום מכס כאן, הוא כ 1K של דולרים.
ואתר אמין למוצים כאלה, זה בטח לא אלי אקספרס, אלה למשל אתר אירופאי כזה:
https://www.hm-sat-shop.de/en/dreambox/dm920-uhd/
meir7324
חבר פורום
חבר פורום

שליחה על ידי meir7324 »

אתה צריך בכלל להתחיל מלבדוק, אם המקלט עתיק זה innova -hs-7110 שיש לך, האם הוא בכלל תומך בקליטה של קידוד שמע ב HE-AAC. בגלל ששידורי ישראל FTA בעמוס משודרים בדיוק עם פס קול שמקודד בתקן זה:

קודם כל תומך בשיטת השידור זה אני יודע בוודאות . לגבי הסאונד אין לי שמץ צריך לנסות ובשביל זה צריך קוד לשכפל שלט. ולגבי ממיר ב 1 K שהצעת נראה לי טרוף מערכות . בכל אופן אמתין לראות אולי מחבר אחר בפורום תבוא הישעוה :-)
קרמר הטכנאי
חבר ותיק
חבר ותיק
Been thanked: 7 פעמים

שליחה על ידי קרמר הטכנאי »

לא מבין אותך . מכרתי עשרות מקלטים שניקנו בעל אקספרס . לקליטת ארופה וניל ועמוס. רואים ושומעים מעולה בשביל מקלטו של 1000$ צריך גם TV יקרה מאוד . על מנת לנצל את המקלט היקר .. פותח השירשור . אין לך 100-200 ש"ח ליקנות מקלט טוב . מיתעסק עים אנטיקות
meir7324
חבר פורום
חבר פורום

שליחה על ידי meir7324 »

פעמיים הזמנתי באלי אקספרס פעמיים נפלתי על מוכר נוכל שזייף מספר מעקב (מלחמות יריות עד שקיבלתי החזרים) . אז חשבתי יש ממיר חי קיים עובד רק קוד לשלט. או אם מישהו הזמין מאלי אקספרס [מנגן] ואכן קיבל והמוצר תקין אשמח ללינק
קרמר הטכנאי
חבר ותיק
חבר ותיק
Been thanked: 7 פעמים

שליחה על ידי קרמר הטכנאי »

אני קונה הרבה בעלי אקספרס . ליפני כחודש קניתי טלון נייד . הפרוט הייה מעולה בפועל הכול הייה שקר. וגם הפסיק לעבוד אחרי ב30 דקוץת . היתכתבות עים הספק לא נתן כלום. טען הכבל/הספק לא טוב אצלי. כתבתי לחברה שאלו אים אני רוצה זיכוי . לחשבון הבנק . עניתי כן. אחרי יומים. זיכו את חשבון הבנק שלי ב600 ש"ח . הפסדתי רק את המכס ששילמתי
צור .א
תותח על
תותח על

שליחה על ידי צור .א »

חבל שטלרן לו מוציאים עדכוני תוכנה לכמה דגמים שלהם כמו למשל 7110 ,נקסוס .
לדעתי זה יכול היה להפתר כך,אחרת צריך לזרוק את הממיר לפח.למי לא חשובים ערוצים 12_13.
אבל גם לא ברור לי למה היו צריכים בכלל לשנות את השיטה?
סמל אישי של משתמש
Sys_Admin
תותח על
תותח על
Been thanked: 31 פעמים

שליחה על ידי Sys_Admin »

צור .א כתב: 06 אפריל 2023, 20:31 חבל שטלרן לו מוציאים עדכוני תוכנה לכמה דגמים שלהם כמו למשל 7110 ,נקסוס .
לדעתי זה יכול היה להפתר כך,אחרת צריך לזרוק את הממיר לפח.למי לא חשובים ערוצים 12_13.
אבל גם לא ברור לי למה היו צריכים בכלל לשנות את השיטה?
טלרן לא "מוציאים עדכוני תוכנה" מסיבה מאוד פשוטה והיא שהם לא יכולים לעשות את זה ממספר רב של סיבות. דבר ראשון, הם כלל לא מפתחים שום דבר, לא תוכנה, לא חומרה ואפילו לא מפרט של מוצר, הם רק מוכרים מוצרים שונים. ומי שיכול "להוציא תוכנה" כלשהי זה רק יצרן של מוצר כלשהו או מפתח תוכנה למוצר זה. במקרה זה מדובר בכלל על מוצר מדבקה עתיק עלום שם שהיה נמכר בשמות רבים, ושאפילו היצרן שלו בתקופה ההיא לא היה מוכן לרשום את שמו עליו ובטח כבר לא לתת לו תמיכה כלשהיא. דבר שני, בשביל שמכשיר כלשהו יתמוך בתקן נוסף, תוכנה לא תעזור, אם הוא לא תומך בחומרה בתקן זה, במקרה שלנו בקודק HE-AAC. ומכשיר זה לא תומך בחומרה הנדרשת בכך.
דבר שלישי, לא רק שמדובר על מכשיר זול במיוחד, אלה גם מדובר על מכשיר עתיק ביותר, שהיה נמכר עוד מלפני עשור ושלא בשירות כבר שנים רבות וכבר אז היה מיושן מבחינת תמיכה בתקנים שהיו נדרשים. למשל תקן של קודק HE-AAC המדובר, בשימוש עוד משנת 2004 ואפילו בישראל הוא משמש להפצה של שידורי טלוויזיה חינמיים עוד משנת 2009 בעידן פלוס.

ועכשיו לשאלה למה בכלל היו צריכים בכלל לשנות את השיטה. גם כאן התשובה היא פשוטה ביותר. ואפילו לא תשובה אחת אלה כמה. דבר ראשון שיטה זו חוסכת רוחב פס שבשימוש בלוויין. דבר שני, היא נותנת איכות צליל גבוהה יותר. דבר שלישי, בגלל שכבר יותר מעשור וחצי ששידורים קרקעים פתוחים בישראל משמים בשיטת קידוד שמע זו, כבר סוף סוף אולי הגיע זמן להגיע גם לאחדות של שיטות שבשימוש לצורך שידורים אלה. דבר רביעי, כמה שפחות המרות מקידוד אחד לשני, כך פחות יש ירידת איכות בסוף. ובמיוחד שמדובר על קודקים שהם lossy.

וזה רק חלק קטן מהשיקולים שאפשר להסביר ללא שאצטרך להיכנס ליותר מדי פרטים טכניים כלשהם.
יניב2300
חבר ותיק
חבר ותיק

שליחה על ידי יניב2300 »

יש לי כזה ממיר + שלט 7110 (מקווה שאני זוכר נכון) . אני מאוד מרוצה ממנו. אפשר להעתיק שלט מול שלט (של הוט) עשיתי פעם ואם אינך צריך את הממיר הזה אשמח לקבל
שלח תגובה