בעקבות הלחץ של הגולשים NEXT-TV של חברת HOT משנה מדיניות

מדור לדיונים ועדכונים בתחום ה IPTV - טלויזיה על גבי האינטרנט
שלח תגובה
רמי.א
תותח על
תותח על
הודעות: 3843
הצטרף: 24 דצמבר 2003, 01:41
מיקום: ישראל. גוש דן

בעקבות הלחץ של הגולשים NEXT-TV של חברת HOT משנה מדיניות

שליחה על ידי רמי.א » 15 יוני 2017, 16:42

תודה לניר ועקנין על הידיעה
הכתבה הזאת פורסמה רק בפורום, אז אני לא יודע אם במקרה כזה, זה דבר נכון לקשר פה לפורום שאולי הוא מתחרה לפורום הזה.

הכתבה-
חברת הוט השיקה פלטפורמה לצפייה בתכני סדרות מקור וסדרות רכש על גבי אפלקציה מבית היוצר של הוט בשם NEXT-TV. תכני הרכש היו עולים במקביל לשידורם בחברת הוט, אך תכני המקור הופצו על גבי פלטפורמה זו כחודשיים לאחר שידורם המקורי. בעקבות הלחץ שונה הדבר.

בימים האחרונים מתקיימת מלחמה של ממש בין יוצרי סדרות טלויזיה לבין מפיצי תוכן פיראטי. בשבוע שעבר התרחשה רעידת אדמה של ממש מצידם של צורכי התוכן הפיראטי על גבי תוכנת הזרמת המדיה Kodi כשמספר אתרים ישראלים אשר הפיצו "בילד" נסגרו בזה אחר זה. כחלק מהמלחמה של חברות הכבלים והלווין בנסיון למזער כמה שניתן את הצריכה הפיראטית הוציאה חברת הוט פלטפורמה על גבי טאבלטים, מחשבים, וסמארטפון אפקלצייה בשם NEXT TV. האפלקצייה היא ספריית תוכן ענקית (vod) המאפשרת למצטרפים להנות מצד אחד מחבילת תוכן המעניקה להם צפייה בתכני המקור של חברת הוט, וחבילה נוספת המקנה אפשרות לצפות בסדרות הרכש כדוגמת HBO.

האבסורד מבחינת חברת הוט היה שסדרות הרכש היו עולות באופן מידי במקביל לשידורם על גבי ממירי החברה אך מנגד סדרות המקור היו עולות לאחר כחודשיים. סוג של ירייה ברגל של של עצמה. צרכן שירצה לראות את סדרות המקור האיכותיות של החברה בטח לא ימתין חודשיים עד שיצפה בשידור. במקרה הטוב הוא יצרוך את זה אצל חבר או קרוב משפחה במקרה הפחות טוב הוא יצפה באופן מידי באמצעות האינטרנט.

בעקבות לחץ שהופעל על דף הפייסבוק של NEXT TV ואתר חברת הכבלים HOT. הוחלט לשנות את המדינויות האבסורדית והוחלט להעביר גם את תוכן המקור במקביל לשידורו בחברת הוט.

ללא ספק החלטה זו תתרום להצטרפותם של לקוחות רבים לממשק הידידותי. אין ספק שלשלם 50 ש"ח עבור תוכן שמגיע באיכות גבוהה ללא צורך בחיפוש "פולשני" ברשת האינטרנט על מנת לצפות בתוכן המבוקש תסייע במלחמה כנגד צרכני התוכן הפיראטי.

jonny55
חבר פורום
חבר פורום
הודעות: 35
הצטרף: 11 אוגוסט 2017, 17:48

Re: בעקבות הלחץ של הגולשים NEXT-TV של חברת HOT משנה מדיניות

שליחה על ידי jonny55 » 11 אוגוסט 2017, 18:18

נכון 50 שקל זה לא מחיר יקר בכלל ודרך אגב הרבה אתרי צפייה דורשים כבר כסף והרבה יותר מ50 שקל לפעמים סתם שתדעו

jonny55
חבר פורום
חבר פורום
הודעות: 35
הצטרף: 11 אוגוסט 2017, 17:48

Re: בעקבות הלחץ של הגולשים NEXT-TV של חברת HOT משנה מדיניות

שליחה על ידי jonny55 » 09 פברואר 2018, 18:42

ידיעה חדשה לאחר שהתחברתי לאינטרנט של הוט מחדש לתשתית שלהם קיבלתי את התשתית ב70 שקל בלבד + הנקסט TV לשנה חינם ולאחר שנה כמו שרשום שם זה יעלה לי 29 שקל בלבד

שלח תגובה