רמי א. שתול?

מדור לדיונים ועדכונים בתחום ה IPTV - טלויזיה על גבי האינטרנט וסטרימרים
שלח תגובה
yoel
אחלה חבר
אחלה חבר

רמי א. שתול?

שליחה על ידי yoel »

חברים יש טענות בקבוצות הסגורות של קודי שרמי א. (רחמים) הלשין לזיר"ה והפיל את כולם
אני חושב שמנהל הפורום יעשה טוב אם יבדוק מי זה
רמי.א
תותח על
תותח על

Re: רמי א. שתול?

שליחה על ידי רמי.א »

זה שקר, כי אני מאלה שצופים גם בהרחבות של קודי, אז למה שאני אתלונן על מה שגם חשוב לי?
נראה לי שזה טעות באדם.
yoel
אחלה חבר
אחלה חבר

שליחה על ידי yoel »

מאד מעניין שכל חברי הפורום בקודי מתלוננים על הבחור היפה הזה (הם נתנו את הקישור הבא : https://www.facebook.com/profile.php?id=100009131936357)
מוכר לך ????
רמי.א
תותח על
תותח על

שליחה על ידי רמי.א »

כי הכי קל זה לשקר ולגרום לאחרים להאמין לשקר.
אני מבקש ממנהל הפורום למחוק את האשכול הזה
כי הוא שיקרי.
yoel
אחלה חבר
אחלה חבר

שליחה על ידי yoel »

בוא תסביר למה כולם בלי יוצא מן הכלל נתנו את אותו קישור מה יש להם נגדך ?
רמי.א
תותח על
תותח על

שליחה על ידי רמי.א »

כי גרמו להם להאמין לשקר הזה.
yoel
אחלה חבר
אחלה חבר

שליחה על ידי yoel »

שיהיה ברור אני לא האשמתי רק בקשתי ממנהל פורום את הבנאדם שכולם טוענים שהפיל את אבקסיס ניומן וכו . אם זה לא אתה אז לא
רמי.א
תותח על
תותח על

שליחה על ידי רמי.א »

זה לא אני ואני דורש ממך להפסיק לרשום עליי שקרים שגורמים לי להרגיש הרבה יותר רע
yoel
אחלה חבר
אחלה חבר

שליחה על ידי yoel »

איזה שקר לא פירסמתי עליך כלום רק ביקשתי ממנהל הפורום לבדוק מי זה תפסיק לבכות
ואולי הפתגם על ראש הגנב בוער הכובע כן נכון ? ואולי לא
רמי.א
תותח על
תותח על

שליחה על ידי רמי.א »

אני ראיתי אותך קודם רושם בקבוצות אחרות שאני אדם בעייתי כאשר זה שקר
על זה אני מתכוון
yoel
אחלה חבר
אחלה חבר

שליחה על ידי yoel »

רחמים אני לא מתכוון להתנצח איתך אם זה לא אתה תתעלם וסע הלאה
סמל אישי של משתמש
י א
מנהל אתר
מנהל אתר
Has thanked: 9 פעמים
Been thanked: 42 פעמים

שליחה על ידי י א »

נראה לכם שקשה לזירה למצוא את האתרים האלה בעצמם? הרי הם בפורסמים כמעט בכל האתרים של קודי בארץ
כל טוב ובריאות לכל באי הפורום..
adicohn
חבר פורום
חבר פורום

שליחה על ידי adicohn »

yoel כתב:חברים יש טענות בקבוצות הסגורות של קודי שרמי א. (רחמים) הלשין לזיר"ה והפיל את כולם
אני חושב שמנהל הפורום יעשה טוב אם יבדוק מי זה
אתה לא רציני נכון? הפיל את כולם? האתרים שלהם, קבוצות הפייסבוק והגרסאות שלהם להתקנות קודי היו כאלו סודיות וזיר"ה מעולם לא שמעו עליהם עד שהגיע סוכן כפול וסיפר להם? אין לך מה להאשים את רמי ואף בן אדם אחר. בדיוק כמו שרמי לא סיפר לי ולך על קודי, גם זיר"ה לא היו צריכים אותו בשביל לשמוע על קודי. טיפת הגיון לא הזיקה לאף אחד. ממליץ לך להשתמש בזה.
yoel
אחלה חבר
אחלה חבר

שליחה על ידי yoel »

Adicom השאלה שלי הופנת כלפיי מנהל הפורום בעקבות האשמות של מלא אנשים שלא קשורים לפורום כלפיי רחמים מה גם שהוא הודה בפני בפרטי או יותר נכון איים עליי בפרטי שיפנה לחבר שלו בזיר"ה כלפיי, אתם מבינים לרמי יש חבר בכיר בזיר"ה זה מה שהוא כתב
רמי.א
תותח על
תותח על

שליחה על ידי רמי.א »

יואל
אתה גם אשם בזה
אתה מנסה לפני זה להטריד אותי בעלילות שלך נגדי, ויש גבול עם השקרים הפוגעים האלה.
מותר לי להיות חבר של יוצר ומותר לי גם להיות חבר של אדם באיגוד לזכויות יוצרים,בדיוק כמו אותו היוצר, אבל לך אסור לעשות לי רע רק בגלל שמועות, כי גם לי מותר לצורך הגנה להגיב בצורה נכונה.
adicohn
חבר פורום
חבר פורום

שליחה על ידי adicohn »

yoel כתב:Adicom השאלה שלי הופנת כלפיי מנהל הפורום בעקבות האשמות של מלא אנשים שלא קשורים לפורום כלפיי רחמים מה גם שהוא הודה בפני בפרטי או יותר נכון איים עליי בפרטי שיפנה לחבר שלו בזיר"ה כלפיי, אתם מבינים לרמי יש חבר בכיר בזיר"ה זה מה שהוא כתב
מבחינתי הוא גם יכול לעבוד שם יחד עם כל בני משפחתו. זה בכלל לא חשוב. המחשבה, שבלי רמי זיר"ה לא היו שומעים על אותן גרסאות קודי, ורק בגללו הם נלחמו בכל יצרני הגרסאות המוכנות עם תוספים שונים, היא פשוט מגוכחת. בסה"כ זיר"ה עושים את מה שהם אמורים לעשות - הם נלחמים להגנה על זכויות יוצרים באינטרנט.

דרך אגב, באופן אישי אני חושב שצורת המאבק של גופי השידור לא מוצלחת ונדונה לכישלון מראש. אין להם אפשרות אמיתית לחסום את כל המקורות, ובמקום לנסות להילחם בכל העולם, הם צריכים לנסות לשפר את המוצר שלהם ואת המחיר שלו. שתי דוגמאות לשוק שהשתנה וגרם לי להתחיל לקנות את המוצרים במקום להשתמש במוצרים חינמים הם שוק המוסיקה והתוכנות. לפני מספר שנים לא קניתי מוסיקה. הייתי עובד עם תוכנות כמו emule ומוריד מוסיקה למחשב וממנו לנגנים. בינתיים תעשיית המוסיקה השתנתה לחלוטין. המחירים ירדו בצורה דראסטית, קלות המכירה עלתה, והיום אני משלם מעט ומקבל המון מוזיקה באיכות מעולה וזמינה כל הזמן. אפשר כמובן עדיין להוריד קבצים בחינם, אבל היום המחיר סביר והשירות כל כך נוח, יעיל וזול, שזה פשוט לא שווה את ההתעסקות. השוק השני זה שוק התוכנות. בעבר כל פעם שהחלפתי מחשב, הייתי משיג חבילת office פרוצה ומתקין. בפעם האחרונה, שהחלפתי מחשב כבר קניתי office. פתאום לא הייתי צריך לשלם אלפי שקלים, אלה 300 ש"ח לשנה וקיבלתי על המקום את הגרסא החדשה ביותר עם אפשרות להחליט האם להתקין מקומית על המחשב או להשתמש בגרסא online ללא התקנה. אם גופי השידור לא יבינו שהם צריכים לשנות לחלוטין את המודל העסקי שלהם, הם לא ישרדו. צורת המאבק הנוכחי של זיר"ה לא באמת תעזור להם.
סמל אישי של משתמש
moshe2go
תותח על
תותח על
Has thanked: 22 פעמים
Been thanked: 4 פעמים

שליחה על ידי moshe2go »

בלי קשר למקרה הספציפי עם זירה, לכל אחד שמתקין קודי צריך שיהיה ברור לאן הוא נכנס. ברגע שבקשתי מידע על תוסף והתגובה של רמי בצמוד לקישור היתה:
אני מקווה שאין בעיה לפרסם את הקישור הזה, אם יש בעיה לפרסם את הקישור הזה אז תודיעו לי בבקשה.
אז יש כאן בעיתיות מסוימת. אם המצפון שלו אנין מדי אז זה לא המקום שלו בכלל. תגובה כזו על ערוצים חופשיים מושכת אש מיותרת, כאילו שיש כאן משהו להסתיר. צריך להחליט ולא לפסוח על שני הסעיפים. במקרה כזה, מוסר רגיש מדי דווקא עלול לגרום לחוסר צדק - עלול לשחק לידי מונופולים שמנצלים זאת על חשבון הקהל הרחב.

גם אני חושב שאין תוחלת בנסיון לחסום מקורות. יש פשוט יותר מדי עורכי דין משועממים שמנסים לתבוע ככל האפשר. בסוף בתי משפט ירדו מזה וכל אחד יחליט מה יותר מתאים לו: לרכוש בתשלום מינימלי תוכן מסודר או בחינם - אבל זה דורש יותר זמן חיפוש וכו. מי שרוצה לשלם 300 ש"ח על אופיס ביתי שיבושם לו, זה לגיטימי, אבל ישנן גם לא מעט אפשרויות מצוינות כמו לינוקס, שדורשות אומנם מעט ידע והשקעת זמן, אבל זה בחינם. כל אחד שיבחר מה שמתאים לו. בענין זכויות יוצרים לדעתי בסוף רוב האומנויות שיש להן אלטרנטיבה בתשלום כמו: הופעות במוסיקה וכו יהיו בחינם ברשת, וארגונים כמו אקום יצטרכו לבצע חלוקה יותר צודקת בין האמנים העשירים יותר, שכבר קנו את כל מלאי הקוקאין שבעולם, לבין מתחילים. לגבי סופרים לדוגמא, אין לאפשר חינם ברשת, כי אין אפשרות הכנסה אלטרנטיבית.
DM800se clone
1.80 ממונעת 30W-62E
על הגג מטריה הפוכה
מלקטת גשם כְמַן משמים
מבשרת בוא המהפכה
מרחב פתוח לצמא כמים

"אם אין קוטג' תאכלו מילקי" – אמרה המלכה טרם הואצה הגיליוטינה בקצב 9.8 מטר לשניה בריבועעעעעעעעע
רמי.א
תותח על
תותח על

שליחה על ידי רמי.א »

moshe2go כתב:בלי קשר למקרה הספציפי עם זירה, לכל אחד שמתקין קודי צריך שיהיה ברור לאן הוא נכנס. ברגע שבקשתי מידע על תוסף והתגובה של רמי בצמוד לקישור היתה:
אני מקווה שאין בעיה לפרסם את הקישור הזה, אם יש בעיה לפרסם את הקישור הזה אז תודיעו לי בבקשה.
אז יש כאן בעיתיות מסוימת. אם המצפון שלו אנין מדי אז זה לא המקום שלו בכלל. תגובה כזו על ערוצים חופשיים מושכת אש מיותרת, כאילו שיש כאן משהו להסתיר. צריך להחליט ולא לפסוח על שני הסעיפים. במקרה כזה, מוסר רגיש מדי דווקא עלול לגרום לחוסר צדק - עלול לשחק לידי מונופולים שמנצלים זאת על חשבון הקהל הרחב.
קראת בכלל את חוקי הפורום?
אסור לדבר פה על תכנים לא חוקיים של YES ו HOT כדי לא להגיע למצב של הפרה תורמת של זכויות יוצרים ואו של זכויות שידור שלהם.
viewtopic.php?p=318931#p318931
אז מותר לי בכל מה שאני לא בטוח, בלרשום בפורום הזה הודעה כמו
"אני מקווה שאין בעיה לפרסם את הקישור הזה, אם יש בעיה לפרסם את הקישור הזה אז תודיעו לי בבקשה".
סמל אישי של משתמש
moshe2go
תותח על
תותח על
Has thanked: 22 פעמים
Been thanked: 4 פעמים

שליחה על ידי moshe2go »

אתה ממשיך בדרכך הקלוקלת… איזו *הפרה תורמת* בראש שלך?! מדובר על תוסף לערוצים חופשיים - מי מדבר בכלל על תכנים לא חוקיים?? קראת בכלל את מה שכתבתי? אולי עדיף שתקרא את מה שמגיבים עליך במקום את כל התקנונים שבעולם?! אם זה לא מתאים לך אז רד מכל הענין הזה. מציע לך להמנע מפרסום פוסטים בכל מדיה בזמן הקרוב – תוריד פרופיל - אתה גורם נזק לעצמך ולכולם!
DM800se clone
1.80 ממונעת 30W-62E
על הגג מטריה הפוכה
מלקטת גשם כְמַן משמים
מבשרת בוא המהפכה
מרחב פתוח לצמא כמים

"אם אין קוטג' תאכלו מילקי" – אמרה המלכה טרם הואצה הגיליוטינה בקצב 9.8 מטר לשניה בריבועעעעעעעעע
רמי.א
תותח על
תותח על

שליחה על ידי רמי.א »

אני מעדיף שבמקרה הזה שכל אחד ישאר בדעה שלו
שלח תגובה