לא קשור ללווינים אבל תודה לאח הגדול

מדור זה מיועד למידע בנושא תכנים של ערוצי טלויזיה בלווינים השונים
Kobi B
תותח על
תותח על

שליחה על ידי Kobi B »

VISONET 9510
30W,13E,19E,39E,42E,7E,4W,9E
סמל אישי של משתמש
tiptip
תותח על
תותח על

שליחה על ידי tiptip »

:lol: עד לאן הם יגיעו
dream 800 hd
26E 19.2E 16E 13E 7E
9E 5E 4W 7w
אור שפע ואהבה!!!
פניקס
חבר ותיק
חבר ותיק

שליחה על ידי פניקס »

אך נהנתי מאוד להחטיף לה כפות עם הריבוע התחתון עד שפשוט נמאס לי

קובי תודה על ההיזדמנות שנתתה לי !!!!

http://www.srutonim.co.il/SignService.a ... ourceID=38
תמונה
תמונה
PHOENIX
יש לי 2 צלחות של מטר אחת עם 3 LNB ללוינים AMOS3 -HOTBIRD-SIRIUS והשניה LNB 1 שמכוון ל TURKSAT הממיר שלי הוא
TOPFIELD 4000 FI
Kobi B
תותח על
תותח על

שליחה על ידי Kobi B »

על לא דבר בכיף!!! :P
VISONET 9510
thestalker
תותח על
תותח על
Been thanked: 5 פעמים

שליחה על ידי thestalker »

הפעלתי קשרים להיכנס לבית ויש לי קשרים
אמרו לי לטלפן שוב עוד חודש וחצי כי העונה הזאת סגורה
יש לי 1.8 ממונעת מ30W עד 42E
ממיר עם מנוי חוקי ל CSAT
DREAMBOX 7080 HD 2X DVBS2 1X DVBT
יוחנן
תותח על
תותח על

שליחה על ידי יוחנן »

לא רוצה להשמע פלצן או מתנשא אבל פני הדור כפני הכלב.
זה מאד מאד מצער שלדבר הזה יש כזה ריטינג גבוה. אני נוטה לחשוב שזה פשוט תוצאות ראשונות של הדור שיצא ב15 - 20 השנה האחרונות מבתי הספר. לא יודעים כלום, לא חושבים על כלום ולא מתעניינים בכלום.
מה שחשוב זה להיות מפורסם - דוגמנית או שחקן כדורגל. המצב כל כך חמור שיש הורים שמעודדים את הילדים שלהם לזה.
מה לעשות שסטיסטית בעלי ההשכלה הגבוהה הם בעלי ההכנסה הגבוהה (יש כמה יוצאי דופן, בודדים, מוכשרים במיוחד שיכולים להיות שחקנים, זמרים או "סלב" כלשהו).
אז תסתכלו טוב טוב על התוכנית הזו (ושאר הירקות שמאכילים אותנו בטלויזיה) ותנסו לחשוב איך תיראה המדינה בעוד עשור עם ציבור רחב שאוצר המילים שלו הוא בערך 300 מילים ושלא מסוגלים להבין עמוד בעיתון אם זה לא עמוד הספורט (אני כבר לא מדבר על להבין פרק בתנ"ך שכתוב עברית). היי-טק ופרסי נובל כבר לא יצאו מכאן.
אנחנו בונים כאן חברה נחשלת ומטומטמת. כבר היום רואים את זה בתוצאות הבחירות הדמוקרטיות - ראו מי הם נבחרי הציבור היושבים בכנסת ישראל. הם מבינים שהחינוך הוא הבעיה הם רק לא מבינים שזה בעיה שלהם או שזה האיום האיסטרטגי הגדול ביותר על המדינה.
למי שיש ילדים בגיל יסודי או תיכון יש בעיה מאד גדולה. ממש קשה לי להבין איך ההורים האלה נרדמים בלילה.
והלואי שאני טועה.
המשפט הזה מיותר.
סמל אישי של משתמש
י א
מנהל אתר
מנהל אתר
Has thanked: 9 פעמים
Been thanked: 42 פעמים

שליחה על ידי י א »

יוחנן, אני מסכים שהעם משום מה נסחף אחרי התוכניות המטופשות וחסרות הערך האלו אשר מונעות ממנוע הרייטינג אשר הוא מקור הרע. מאידך אני נוטע להאמין שהתמונה הקודרת מאד שציירת יש בה עדיין אור ולא כל העם או הכל הצעירים הם כפי שציינת.
זה נכון שזה מצער מאד לראות איך מסביבנו אפילו במשפחה הקרובה ובחברים הקרובים יש את ההתמכרות הבלתי נתפסת (בעיני) לתוכניות האלה, אבל אני מאמין בשכל הישר של עמנו והיכולת שלו להבדיל בין תוכנית ערב להעביר את הזמן אחרי יום עמוס לבין רדידות אינטלקטואלית גורפת.
כל טוב ובריאות לכל באי הפורום..
יוחנן
תותח על
תותח על

שליחה על ידי יוחנן »

לא אמרתי כל העם - אבל זה הרוב לצערי הרב. אנחנו רואים את זה בכל תחום. גם המצטיינים שבנוער נשלחים לתחרויות בינלאומיות בנושאים שונים והם מגיעים למקומות ממש לא מכובדים. זה לא היה כך לפני 20 שנה.
התקווה היחידה זה שכל אלו שמדברים על החינוך גם יעשו משהו לא פופוליסטי. כגון להפסיק עם המנטרה שכל אחד צריך בגרות (שהיום לא שוה כלום) ואין שום הכשרה מקצועית בשום תחום כי ביטלו את כל בתי הספר המקצועיים. אין לנו היום שום תלמיד שיודע להשחיז מקדח, לרתך, או מה ההבדל בין פלדה לברזל. רמת ההנדסאים שמגיעים אלי לראיונות עבודה היא מחפירה. הכל בשם הפוליטיקלי קורקט ושכל אחד יכול (מה לעשות, יש כאלה שיהיו מכונאי רכב מצויינים אם ילמדו אותם - ואין בתי ספר לזה - ולא יהיו פיזיקאים תיאורטיים )
אתה כבר מבין שיש לי "בטן מלאה" על ענין החינוך בארץ...
אה, ויש גם ליקויי למידה בכמות שלא מתקבלת על הדעת - הורים שהילדים שלהם מתקשים קצת ישר הולכים לאיזה פסיכולוג שיוציא לילד אישור שהוא לקוי למידה כאילו זה יהפוך אותו לאיינשטיין (לא הזמר), במקום להתאמץ או ללמוד מה שהילד אוהב ומבין.
תאמין לי - יש לנו משפחה גדולה עם ילדים מגיל 4 עד 24 ואני לפעמים (פעם בשנה) שומע אותם קוראים בהגדה של פסח. כולם ממשפחות מבוססות ומאד נורמטיביות, וזה מזעזע אותי כל פעם מחדש.
המשפט הזה מיותר.
Kobi B
תותח על
תותח על

שליחה על ידי Kobi B »

אחלה תוכנית שבעולם,הרייטינג מדבר בעד עצמו,תסתכלו עליהם ותראו אותנו ;)
VISONET 9510
יוחנן
תותח על
תותח על

שליחה על ידי יוחנן »

אהה, רק אני מקוה שכשאתה אומר "אותנו" אתה לא מתכוון גם אלי
(מה לעשות, אתה ממש מבקש את זה).
ודי. זה באמת לא קשור ללוינים.
המשפט הזה מיותר.
סמל אישי של משתמש
HaxHautfluh
חבר פורום
חבר פורום
יצירת קשר:

שליחה על ידי HaxHautfluh »

ננס אדום היא אחת הסדרות הטובות שנוצרו והיא תזכה באתר למקום של כבוד.
התפלאתי שאף אחד לא ביקש אותה עד היום וסוף סוף מידהו ששמבין ענין הרגיש בחסרונה.
רק בסוף קלקלת - יותר חשוב המפחידנים ?????????
שלח תגובה