איזה ממיר HD - המלצות

מדור לנושא שידורי HDTV. קבצים, ממירים, מידע, ציוד, דעות וכל דבר הקשור לקליטת שידורים בחדות גבוהה.
סמל אישי של משתמש
h2so4
תותח על
תותח על
Has thanked: 1 פעם

שליחה על ידי h2so4 »

חבריה! בשום פנים ואופן לא לקנות ממירים או כל דבר אחר אצל מוכר של ebay‏ בשם azboxamerica‏ ובאתר שלו calyani.com.
ממיר premium, שהזמני אצלו הגיע עטוף רק בשקית ניילון מעל אריזה המקורית עם סימני מכות ולא היה תקין. אחרי שהחזרתי את הממיר למוכר, המוכר הפסיק איתי כל קשר, למרות שהבטיח לתקן את הממיר או להחזיר כסף. הזמן עבר ו paypal‏ גם לא רוצה להחזיר לי את הכסף. גם כן, אני בכלל לא ממליץ לקנות ממירים או דברים אחרים דרך ebay. אם דבר יגיע שבור או לא תקין ב 95% המקרים לא תקבלו את הכסף בחזרה. עדיף לקנות בארץ קצת יותר יקר, אבל בטוח ועם אחריות (למשל ב satshop.co.il‏)‏‏ מלהפסיד את כל הכסף של הרכישה.
dahantrd
חבר פורום
חבר פורום

שליחה על ידי dahantrd »

אני יכול להמליץ על הממיר הבא:

XXXXXXXXXXXX

קניתי לפני כחודש יחד עם חבילת תוכן של כ40 ערוצי HD .
תגובה מצויינת , מעבר מהיר בין ערוצים חיבור מהיר לשרת אבל חיסרון דיי גדול בכך שלא ניתן לנגן קבצי מדיה בפורמטים נפוצים דרך ה USB.
ראיתי בחנות דגם נוסף שנקרא SAM70 שמתחבר לאותו מקור ופותח את אותם ערוצים אבל ללא אינטרנט .(צריך לחבר LNB נוסך ל 1W ) . אשמח להמלצות במידה טמישהו מכיר . יפתור לי בעיה במקום בו אין אינטרנט טעדיין מעוניינים בערוצי HD מהחבילה .
payro
חבר פורום
חבר פורום

שליחה על ידי payro »

איזה ממיר?!
שלח תגובה