ויזיונט - עדכונים

מדור כללי להעלות ולהוריד קבצים חשובים בכל הנושאים וכן לינקים לאתרים שונים בנושא לווינים
zxzx
חבר פורום
חבר פורום

שליחה על ידי zxzx »

היי מה שקורה זה שטלרן החליטו לעשות את השרת כשרת בתשלום הם נותנים תוכנה עם שם משתמש וסיסמה ואז זה יעבוד כשרת בתשלום זו ממש חוצפה כי כשקניתי את הממיר שילמתי תמורתו גם על השרת זו חוצפה שהם החליטו פתאום לגבות כסף על השרת בלי להודיע על כך מראש ובלי שעברה אפילו שנה מה שניתן לעשות זה רק להציף אותם בטלפונים שיחזירו את השרת להיות חינם כמו שהיה לפחות לשנה הקרובה ואח"כ שיחליטו ויודיעו על כך מראש או שללקוחות החדשים שיגבו כסף |לא| |לא|
סמל אישי של משתמש
rloulou2000
תותח על
תותח על

שליחה על ידי rloulou2000 »

zxzx @ 15/7/2007, 18:01 כתב: היי מה שקורה זה שטלרן החליטו לעשות את השרת כשרת בתשלום הם נותנים תוכנה עם שם משתמש וסיסמה ואז זה יעבוד כשרת בתשלום זו ממש חוצפה כי כשקניתי את הממיר שילמתי תמורתו גם על השרת זו חוצפה שהם החליטו פתאום לגבות כסף על השרת בלי להודיע על כך מראש ובלי שעברה אפילו שנה מה שניתן לעשות זה רק להציף אותם בטלפונים שיחזירו את השרת להיות חינם כמו שהיה לפחות לשנה הקרובה ואח"כ שיחליטו ויודיעו על כך מראש או שללקוחות החדשים שיגבו כסף|לא| |לא|
תירגע אחי...

אנחנו יודעים שאם זה מה שיקרה אז זו תהיה חוצפה מרמה ראשונה, אך תתאפק בסבלנות עוד כמה ימים ונראה...

אל תדאג, אנחנו לא נחסוך בטלפונים, מיילים או כל אפשרות אחרת, ...

אך כרגע הם אומרים שזו בעיה והיא בטיפול... נחכה ונראה..
תמונה
סמל אישי של משתמש
rloulou2000
תותח על
תותח על

ובכן עוד עדכון מהדקות האחרונות :

התקשרתי למשווק מורשה של הממיר הזה, הוא אכן אמר שישנה תוכנה חדשה שתצא בעוד חודש, ואכן היא תהיה בתשלום...

הוא לא ידע על הבעיות של ה SHOWTIME וה NOVA, הוא אמר לי שמחר הוא נוסע לחברה ויביא הסברים ברורים יותר...

לכן מחר אני אעדכן אותכם...

ערב טוב לכולם..
לולו
תמונה
talsh
חבר ותיק
חבר ותיק

שליחה על ידי talsh »

חבר'ה, כשקניתם את הממיר, קניתם בעצם שיתוף לשנה.
הענין הוא שזה לא כתוב בשום מקום שחור על גבי לבן. זה הסבר שהמתקין נותן, ובד"כ בעצם ממלמל אותו מתחת לשפם אחרי סגירת העיסקה...
בקיצר, עלינו לעמוד על כך שאף אחד לא יחוייב בתשלום למשך שנה מרגע הקניה של הממיר (ההתחברות הראשונה)!
לאחר מכן - שיתוף בתשלום (תלוי גם בכמה) הוא אופציה טובה בהרבה יחסית לממיר שאי אפשר לעדכן בו קודים והוא הופך ממיר FTA פשוט.
אם טלראן יהיו הוגנים, סבבה. אם לא - אני בטוח שהמתחרים ישמחו לארגן קניה קבוצתית של דרים (סיני או לא) או מוטנט למאוכזבי ויז'נט, כך שגם לטלראן יש מה להפסיד. נקווה שזה לא יגיע לשם, ושהם ידעו להמשיך לתת שירות הוגן.
sadnes
חבר פורום
חבר פורום

שליחה על ידי sadnes »

חברה שלום
מי שיכול לעזור ישים יד על הנושא הזה ויעזור במהירות
בבקשה !!!
rogey
אחלה חבר
אחלה חבר

שליחה על ידי rogey »

קרה משהו חדש עם כל הנושא הזה rloulou2000
thecrown
אחלה חבר
אחלה חבר

שליחה על ידי thecrown »

מה שחדש בנושא זה ש-SHOWTIME חזר.
rogey
אחלה חבר
אחלה חבר

שליחה על ידי rogey »

איזה בשורות טובות showtime חזר וגם art חזר וגם חלק מהתחנות של אורביט וכם חלק מהתחנות של nova
סמל אישי של משתמש
rloulou2000
תותח על
תותח על

אוקיי חברים, עבר עלינו שבוע מתוח עם כל העניין הזה.. והנה הסיכום...

בשורה טובה : אכן היתה בעיה טכנית של המפעיל, וכנראה שהיא תוקנה והערוצים חזרו לפעול כרגיל.. ( לפי הדיווחים שלכם)..

בשורה רעה: לצערנו המצב הזה לא יימשך הרבה זמן, טלראן כבר פיתחה תוכנה חדשה לממיר הזה, ואפילו אפשר כבר להתקין אותה.
המחיר נחשב לסביר יחסית: 300 ש"ח לשנה, בהתקנת התוכנה אצל טלראן.
למי שיתקין את זה דרך מתקין אחר בטח יעלה לו בסביבות ה 500 ש"ח.

הערוצים שייפתחו הם אותם ערוצים שהתרגלתם אליהם בלבד.

אני אישית חושב שאם הם יפסיקו את השרת 0D בלי שום התראה מוקדמת, אז הם יעשו טעות ויאבדו את האימון של רוב הלקוחות... ובמיוחד אלה שרכשו את הממיר לפני שבועות ספורים..

מעכשיו ועד המעבר לתוכנה החדשה צריך לחשוב היטב, לחפש כל מיני חליפויות, להתעדכן במה שקורה בעולם בכלל עם הממיר הזה...

אני אישית השקעתי מאמץ רב בחשיפת התוכנית של טלראן כמוקדם ביותר בכדי לעזור לכם בהתכוננות למצב הבא..

אני אשמח לקבל את תגובותיכם, תוכניותיכם, הצעותיכם...

ערב טוב
לולו
תמונה
thecrown
אחלה חבר
אחלה חבר

שליחה על ידי thecrown »

תודה רבה על העידכון
זה סכום סביר בהחלט ....אני לא רואה שום התלבטות בנושא.
talsh
חבר ותיק
חבר ותיק

שליחה על ידי talsh »

זה יוצר דילמה לא קטנה.
מצד אחד, למרות שמחיר השיתוף הוא טוב, אם הם מפסיקים את השירות הרגיל לפני שעוברת שנה מאז שקנינו את המכשיר - צריך לעבור לדרים או מוטנט, ולו רק כדי לא להיות מחובר בטבור לספק לא אמין.
מצד שני, גם כשיתחיל עידן ה HD, ניתקע עם כל ממיר עכשווי זול שנרכוש.
לכן האלטרנטיבה שהכי נראית לי היא לשלם לטלראן על שנה אחת, או לקנות כרטיס SS2 למחשב, ולראות איך השוק נראה עוד שנה. אפילו אם המחשב הנוכחי לא מתאים ל HD.
לי אישית יהיה מאוד קשה לשלם, גם אם בטווח הקרוב זו האופציה היותר משתלמת. יוצר הרגשה של גזל.
ומי שהולך לדבר על nanoxx - זה נראה בדיוק אותו פטנט. רק אדיוט נופל לאותו פח פעמיים.
אין מצב שאני נשאר לטווח ארוך עם ממיר "טיפש" שתלוי לחלוטין בשרת.
החלק הבא מיועד לאנשי מחשבים:
חבר'ה, תרימו סניפר ברשת הביתית ונתחיל לעשות reverse engineering.....
rogey
אחלה חבר
אחלה חבר

שליחה על ידי rogey »

אני שמעתי ממקור מאוד אמין שזה יקרה בעוד שנה התוכנה החדשה הזאת עד עתה יהיה בחינם
אילןבלט
חבר ותיק
חבר ותיק

שליחה על ידי אילןבלט »

המחיר הוא לא בשמיים. אם באמת הערוצים יהיו פתוחים ושידורם רצוף אפשר אולי לבלוע את הצפרדע. התחושה לא נעימה-מי כמוני יודע (רכשתי במיטב כספי את המערכת לפני חמישה חודשים)- אבל חצי הכוס המלאה -לפי דברי המתקין- כמה מהערוצים שנעלמו לי בתקופה האחרונה-יהיו קיימים שם. אני מקווה שלא אעודכן אחרת.
henriIV
חבר פורום
חבר פורום

שליחה על ידי henriIV »

אצלי זה עובד , שילמתי 250 שקל לטלרן ויש לי 27 תחנות של TPS , זה מה שמעניין אותי . יש גם sexview אבל זה שולי !! אני מקווה שלא היו הפסקות .
Henri Chemla
visionnet 2100HD , visionnet 9510
Humax vafox,Xsat 410,VN8000S , MVISION
DREAM 500S , MUTANT CUBECAFE 200S
F1000,TF6000F , TF5000FE .Hornet 200
סמל אישי של משתמש
rloulou2000
תותח על
תותח על

henriIV @ 17/7/2007, 16:53 כתב: אצלי זה עובד , שילמתי 250 שקל לטלרן ויש לי 27 תחנות של TPS , זה מה שמעניין אותי . יש גם sexview אבל זה שולי !! אני מקווה שלא היו הפסקות .
והאם יש בידך הבטחה שזה יעבוד לשנה שלמה ??
תמונה
rogey
אחלה חבר
אחלה חבר

שליחה על ידי rogey »

הפסקה עוד פעם לתחנות א ר ט הסרטים 1+2 וכול החבילה הזאת
BMWH1
תותח על
תותח על

שליחה על ידי BMWH1 »

henriIV האם אתה עם התוכנה החדשה מחובר לשרת OD או שרת אחר? תודה לעונים.
rogey
אחלה חבר
אחלה חבר

שליחה על ידי rogey »

יש שמועות חדשות שהשרת נשאר לו שבוע רק לעבוד ואחר כך יהפוך בתשלום
thecrown
אחלה חבר
אחלה חבר

שליחה על ידי thecrown »

אולי מספיק עם השמועות וה"מקורות האמינים" ....
henriIV
חבר פורום
חבר פורום

שליחה על ידי henriIV »

אני לא מחובר לשרת 0D אבל לשרת בתשלום ,אין שום הבטחה בכתב ,טלראן מפעיל את השרת ,יש לי אימון בחברה, וחוץ מזה אני לא יודע כמה זמן TPS ימשיך לשדר ב hotbird !
Henri Chemla
visionnet 2100HD , visionnet 9510
Humax vafox,Xsat 410,VN8000S , MVISION
DREAM 500S , MUTANT CUBECAFE 200S
F1000,TF6000F , TF5000FE .Hornet 200
שלח תגובה