רדיו מלויין .... :)

יש הרבה מאד שידורי מוסיקה מהלווינים, הן בוידאו והן באודיו בלבד. מוסיקה מכל הסוגים והגוונים משודרים באיכות גבוהה. פורום זה עוסק בנושאים אלו בלבד.
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
moss81
תותח על
תותח על
Has thanked: 1 פעם
Been thanked: 3 פעמים

שליחה על ידי moss81 »

היום חיברתי את מקלט הלויין למערכת סטריאו , עד כה שרציתי לשמוע קצת רדיו הייתי משאיר את הטלויזיה דולקת , ומה אגיד , אני זוכר איך בגיל קטן לפני 20 שנה בערך הייתי מחכה לשעות הערב כדי לנסות לקלוט משהו ברדיו S.W גלים קצרים שהיה ברשותי , והייתי קולט קטוע תמיד ,תמיד התרגשתי לשמוע שידורים מחו"ל במיוחד מאירופה , דרום אפריקה , אני זוכר את סבא שלי ז"ל שהיה מכוון את הרדיו בזוית כזאת כדי לנסות לקלוט רומניה (משפחתי עלתה משם ) , אייך העולם התפתח היום עם האינטרט שגם בעזרתו אפשר לשמוע כמעט אינסוף תחנות רדיו באיכות לא רעה בכלל |כן|אבל עדיין דרך האינטרט יש קטיעות והפסקות בשידור לכן לדעתי אין כמו השידור הלוייני הפתוח לכול והעובר ימים ויבשות [מלך] , אשמח אם מישהו יגיב ויציין את שמות תחנות הרדיו שהוא שומע דרך הלויינים כגון סוג מוזיקה שם תחנה ובאיזה לויין היא משדרת .
משה
סמל אישי של משתמש
י א
מנהל אתר
מנהל אתר
Has thanked: 9 פעמים
Been thanked: 42 פעמים

שליחה על ידי י א »

אני אוהב את ערוצי הרדיו של צרפת שנקראים chery fm, nostalgy, rfm ועוד.. משודרים על הוטבירד ואסטרה
כל טוב ובריאות לכל באי הפורום..
סמל אישי של משתמש
moss81
תותח על
תותח על

שליחה על ידי moss81 »

חייב לציין שיש לך טעם ממש טוב אלו תחנות ממש טובות rfm- יש להם בימי שישי שירי דיסקו ממש לתוך הלילה הם קוראים , nostalgy ,night fever - כמו שמם יש להם שירים שהפכו לקלאסיקות +שירים צרפתיים מוזיקה ממש טובה
chery fm - לדעתי המקבילה אצלנו לגלגל"צ במובן החיובי מוזיקה טובה :)
,בנוסף לתחנות אלו אני אוהב לשמוע את RTL CLASSIC 102.5 ,
RADIO MILENUOM , RADIO hit channel ותחנה גרמנית שגם משדרת מוזיקה משנות 70 - 80 בשם TOP TWO כל התחנות משודרות בהוטבירד...
סמל אישי של משתמש
י א
מנהל אתר
מנהל אתר
Has thanked: 9 פעמים
Been thanked: 42 פעמים

שליחה על ידי י א »

|כן|

אני רוצה לספר לך שלפני כ 10 שנים הייתי מסתובב הרבה בצרפת ונהיניתי מאד לשמוע את התחנות האלה באוטו ומאד שמחתי לגלות שניתן לקלוט אותם בארץ בלווין.. פשוט תענוג
כל טוב ובריאות לכל באי הפורום..
סמל אישי של משתמש
moss81
תותח על
תותח על

שליחה על ידי moss81 »

לדעתי העניין שכיום בלחיצת אתה יכול לקלוט תחנות מאירופה דבר שהיה בגדר חלום לפני 20 שנה או יותר הוא פלא , אני מאוד נהנה ממקלט ה FTA בכך שיש לי יכולת לזפזפ ולראות תחנות מהעולם שאין מצב שהייתי נחשף אליהן דרך הכבלים או YES בארץ ^_^
שלח תגובה