בעיה עם pctv 460e

מדור כללי להעלות ולהוריד קבצים חשובים בכל הנושאים וכן לינקים לאתרים שונים בנושא לווינים
שלח תגובה
hagayg
חבר פורום
חבר פורום

בעיה עם pctv 460e

שליחה על ידי hagayg »

שלום לכולם.

היה לי בהתחלה tuner tevii s660 שעבד לא רע בסך הכל (על windows 7 64bit עם argus tv) כשעבד , רק שהיה נתקע בצורה אקראית כל כמה שעות והיה צריך לאפס אותו.
הוא היה מחובר לדייסק של 4 יציאות כאשר מחוברים אליו 2 LNB.

גילית שההיתקעות שלו קשורה להדלקת מכשירי חשמל בסמיכות אליו (באותו החדר) כמו מאוורר , מזגן או אפילו מסך המחשב (אני מכבה/מדליק אותו פיסית), אחרי חודשיים בערך פשוט שבק חיים והפסיק להדלק.

הזמנתי את המכשיר הבא בשל כמה המלצות שקראתי ברשת וגם בשל שהחברה יחסית מוכרת.

http://www.pctvsystems.com/Products/Pro ... fault.aspx

אחרי ההתקנה הפשוטה (וינדוס זיהה לבד את הדרייברים) ראיתי שרק ערוצים מהיציאה הראשונה של הדייסק אני מצליח לקלוט וכמו כן ערוצי HD ברובם מקוטעים עם הרבה הפרעות דיגטליות (ריבועים ירוקים).

ניסיתי גם עם media portal כדי לשלול שמדובר בבעיית תוכנה , אותה בעיה בדיוק.
כנראה הדרייבר לא משהו (ניסיתי גם טיפה עדכני יותר , אבל גם הוא מ 2010) כי הוא מראה תמיד 100% באיכות השידור ובעוצמה (ה tevii הראה ערכים הגיוניים)

אז ניסיתי את אותו dongle על raspebrry pi עם openelec ו tvheadend , שם הוא הראה שהקליטה ברוב ה muxes על 30-35% - signal quality.

כדי לוודא שלא נדפק משהו בחיבורים או בצלחת , חיברתי ממיר SD פשוט והוא כמובן הראה קליטה של 80-90 על כל הערוצים (לא יכלתי לבדוק ערוצי HD) וכמובן הדייסק עבד לשני הלוויינים, כמו כן בממיר יש אפשרות של LNB POWER שאם אני מבטל אותה איכות הקליטה יורדת לכ 20%

לדונגל החדש יש חיבור חשמל משלו , אך כאשר ניתקתי אותו עדיין הצלחתי לראות בקושי ערוצי SD, מה שגורם לי לחשוב שמדובר בבעיית הגברה כלשהי ?

מה לעשות ?
להחליף דייסק ?
שמו לי דייסק שמתאים רק לממיר SETOP ?
אולי התקיעות של ה TEVII נגרמו מחוסר חשמל לדייסק/LNB ?
רשום שה TEVII תומך בדייסק 1.2 וה PCTV תומך ב 1.0 , אבל מקריאה ההבדל ל 4 יציאות לא אמור להיות קיים.

תודה מראש לכל העונים.
שלח תגובה