בוקר טוב, שאלה בנושה עידכון תוכנה!

מדור כללי להעלות ולהוריד קבצים חשובים בכל הנושאים וכן לינקים לאתרים שונים בנושא לווינים
שלח תגובה
adminastor
חבר פורום
חבר פורום

שליחה על ידי adminastor »

שוב בוקר טוב, לרוב מה שעוזר לי הפורום אני חייב לשאול את השאלה שמבלבלת אותי [מתגלגל] .

השאלה היא על עידכון תוכנה לממיר (כמובן כדי שייפתח תחנות בתשלום).

1- האם התוכנה שמתקינים בממיר כדי שתפתח תחנות , מסוגלת לפתוח תחנות מסוימות בכל הלווינים,
או שמה לכל לווין יש לו תוכנה משלו שרק היא מסוגלת לפתוח מספר תחנות של אותו לווין.
2 אני רוצה להבין על סמך מה אני בוחר תוכנה, אם בכלל יש לי את האופציה לבחר, האם לכל ממיר (חברה) יש תוכנה מתאימה לו או שיש מבחר של תוכנות?

בקיצור אני לא מבין :( את הקטע הזה של עידכן ממירים , מישהו יכול להסביר לי במפורט על הנושה או לפחות להפנות אותי לאיזשהוא מדריך או אתר?

תודה ויום טוב [מנגן]
talsh
חבר ותיק
חבר ותיק

שליחה על ידי talsh »

ממיר הוא בעצם מחשב.
כלומר הוא מורכב מ:
1. חומרה (הקופסא וכל הרכיבים שמותקנים בה).
2. תוכנה להעלאת מערכת ההפעלה (boot loader).
2. מערכת הפעלה - משתמשת על מנת להפעיל את החומרה.
3. תוכנות לשימושים שונים היושבות מעל מערכת ההפעלה. (למשל ממשק משתמש שונה, או תוכנה לפתיחת ערוצים...).

מערכת ההפעלה ברוב המקרים היא גרסא מצומצמת מאוד של לינוקס, המכילה את הדרייברים (התקני ניהול החומרה) המתאימים לממיר הספציפי בלבד.
לכן לכל ממיר יש image משלו. ה image הוא שדרוג של מערכת ההפעלה ו/או התוכנות שמעליה.

כשאתה משדרג את הממיר יש בד"כ שני סוגים של פעולות שאתה עושה:
1. במידת הצורך (אם הimage דורש את זה) אתה מעדכן boot loader.
2. אתה מתקין image.

בדיוק כמו שחלונות xp מכיל פחות בעיות ויותר פונקציונליות מאשר חלנות 98 , כך גם image חדש יותר שמותאם לממיר שלך.

איזה אימאג' לבחור לאיזה ממיר? שאלה כללית מדי.
תסתכל במדורים שרלוונטיים למודל המדויק של הממיר שלך ותחליט.
סמל אישי של משתמש
crc
אחלה חבר
אחלה חבר

שליחה על ידי crc »

הסבר יפה ולעניין ! |כן|
שלח תגובה