זוג זקנים יושב יחד על ספסל ציבורי

אוסף הבדיחות הפרטי של פורום הלווינים הישראלי. הבדיחות הטובות בעולם...שווה
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
crc
אחלה חבר
אחלה חבר

שליחה על ידי crc »

זוג זקנים יושב יחד על ספסל ציבורי ומתבונן בעוברים ושבים, כשלפתע רוכן הבעל אל אשתו ואומר לה : "זוכרת את הפעם הראשונה שעשינו את זה לפני 50 שנה ?" י
האישה מחייכת בהתרפקות : "התגנבנו אל מאחורי השדות, השענת אותי על הגדר...כן, אני זוכרת את זה היטב..." י
י"מה דעתך לשחזר את הרגע לזכר הימים ההם ?", הבעל מציע. י
י"זה נשמע כמו רעיון מטורף אך מוצלח", האישה נענית להצעה והשניים קמים מהספסל. י
שוטר שישב על הספסל הצמוד, האזין לשיחתם וגיחך לעצמו : 'את זה, אני חייב לראות', וכך החליט לעקוב אחריהם. י
בני הזוג צעדו באיטיות אל השדה, תוך שהם נתמכים זה בזה ובמקלות ההליכה שלהם,
נחושים להגיע אל אותה גדר נוסטלגית. כאשר הגיעו, האישה פשטה את החצאית והבעל נפטר ממכנסיו והשעין אותה על הגדר ותוך שניות ביצעו השניים סקס סוער. י
השוטר שהציץ מהצד נדהם מיכולות הביצוע המטורפות שנמשכו בערך 10דקות, במהלכן הזוג השמיע קולות וצעקות רמות. בסופו של דבר הם התרסקו שניהם על הריצפה והתנשפו בכבדות. י
השוטר עמד מופתע והבין שזה לא היה יפה מצידו לזלזל ככה ושאולי עוד יש לו מה ללמוד על החיים ועל גיל הזהב. הוא החליט שהוא חייב לגלות את סוד ההצלחה שלהם. י
אחרי חצי שעה בה שכבו מתנשפים על הריצפה, בני הזוג התרוממו על רגליהם והתלבשו. י
אז ניגש אליהם השוטר ואמר : "סליחה שאני מפריע לכם, אבל אני חייב להודות שהדהמתם אותי. כנראה היו לכם חיי סקס נפלאים במרוצת השנים -אני חייב לדעת את הסוד שלכם !" י
הזקן,עדיין רועד,הביט בו בתשישות ואמר : "לפני 50 שנים, זו לא הייתה גדר חשמלית !!!"
סמל אישי של משתמש
nirz
תותח על
תותח על

שליחה על ידי nirz »

|כן| |כן| |כן|
שלח תגובה