בעיה באינטרנט בזמן העלאת קובץ, אני מבקש עזרה.

מדור לדיונים על כל הנושאים הקשורים בתקשורת באופן כללי, ספקי אינטרנט קווי וסלולרי, LTE, 4G ו 5G, VDSL, כבלים, סיבים אופטיים וטלפונים חכמים ומחשבים
שלח תגובה
רמי.א
תותח על
תותח על

בעיה באינטרנט בזמן העלאת קובץ, אני מבקש עזרה.

שליחה על ידי רמי.א »

אני עד עכשיו העליתי לאינטרנט תמונות ואני היית עסוק רק בזה עד שזה עולה,
אבל אחר כך שאני ניסיתי להעלות סרטון הדרכה לאינטרנט, כאשר בזמן הזה לא בוצעה הורדת או העלאה של קובץ אחר, אז אפילו שמהירות ההעלאה שלי היא 800 קילו בית, וזמן העלאת הקובץ הזה לקח לי יותר מדקה, אז בינתים
שאני רציתי לעבור בין דפי האינטרנט, אנ הרגשתי שלקח לי הרבה יותר זמן לטעון דף אינטרנט אחר,
בזמן הזה בבדיקת מהירות, מהירות ההורדה ירדה לי מ בערך 14 מגה ל 1.2 מגה.
ואני מנסה לחפש את ההגיון, אם מהירות ההעלאה אצלי היא לא מעל 800 קילו בית, למה בזמן הזה מהירות ההורדה אצלי לא מאוזנת כלומר במקום שהיא תרד בצד השני שזאת ההורדה רק ב 800 קילו כי מהירות ההעלאה מהצד השני לוקחת אצלי רוחב פס רק של 800 קילו, היא בניגוד למה שנראה יורדת בהרבה מאוד מגה מה 800 קילו ביט?
בבזק בינלאומי טוענים שזה מהתשתית,
בבזק טוענים שבצורה הזאת פועל האינטרנט ואין מה לעשות, ושב HOT וב מיזם אנילמיטד של הסיב האופטי שמהירות ההעלאה זהה למהירות הורדה, ובאינטרנט סלולרי, בכל זה, מהירות העלאה באה על מהירות ההורדה ולהפך.
האם בבזק צודקים ?
האם יש המלצה על תוכנה חינמית בלי הגבלת זמן, שאיתה אפשר לשלוט במהירות העלאה ואו ההורדה של הקובץ שרוצים להעלות ואו להוריד באינטרנט?
אני אשמח לקבל על זה תשובה וגם לטובת שאר גולשי הפורום.
תודה רבה.
סמל אישי של משתמש
י א
מנהל אתר
מנהל אתר
Has thanked: 9 פעמים
Been thanked: 42 פעמים

Re: בעיה באינטרנט בזמן העלאת קובץ, אני מבקש עזרה.

שליחה על ידי י א »

פעילות אינטרנט היא תמיד דו-כיוונית. גם כאשר עושים העלאה יש גם פעילות בכיוון ירידה כדי שהאתרים מדווחים שחלק מהפקטים התקבלו ורק אז המחשב שלך שולח עוד פקטים.
כל טוב ובריאות לכל באי הפורום..
רמי.א
תותח על
תותח על

Re: בעיה באינטרנט בזמן העלאת קובץ, אני מבקש עזרה.

שליחה על ידי רמי.א »

אני חשבתי שבמיזם אנלמיטד לא תהיה לי בעיה עם המהירות העלאה כי זה שיוויון בין מהירות העלאה למהירות הורדה, אני מאמין עם כבל אופטי קל יותר להבטחת המהירות המובטחת ליותר סיכוי לקבל אותה.
אז אני מממשיך להתרגל לעבודה שעדיין אני ארגיש חיסרון באינטרנט גם עם מיזם אנלימיטד.
אני חשבתי איזה כיף לי ולכל מי שקנה בזמנו מבזק את הנתב למהירות גלישה לא יותר מ 15 מגה בהורדה,
אבל אני לא מצאתי בנתב הזה חיבור אופטי, ואם זה נכון שכדי להתחרות במיזם אנלימיטד , שבזק ו HOT יחליפו את הכבלים לאינטרנט שלהם מ כבל נחושת לכבל סיב אופטי, שלפחות בבזק ירחמו עליי עם הנתב, כי במקרה הזה לא אני שביקשתי לעבור לנתב אחר, בינתים.
לפחות שבמצב כזה שבבזק אני אקבל בלי תוספת תשלום נתב עם חיבור לסיב אופי באותה מהירות גלישה שיש לי עכשיו.
שלח תגובה