כללים לכתיבה בפורום - נא לקרוא לפני כתיבת הודעה

כל השאלות והדיונים על לווינים, ציוד קליטה, ממירים, ערוצים חדשים, כרטיסי לווין, קידודים ועוד.....
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
י א
מנהל אתר
מנהל אתר
Has thanked: 9 פעמים
Been thanked: 42 פעמים

כללים לכתיבה בפורום - נא לקרוא לפני כתיבת הודעה

שליחה על ידי י א »

להלן הכללים שעליכם לשים לב כשכותבים בפורום שלנו:

דבר ראשון, אני מזכיר לכולם שבתהליך הרישום לפורום, אישרתם בלחיצתכם על כך שכתיבתכם בפורום תיהיה על פי כללי הפורום, של כבוד הדדי וללא כל התבטעויות גסות, מעליבות, פוגעות וכו'. אנו מצפים שתעמדו בכללים האלו.

ניתן להשתמש בתחתית ההודעה בקטע "התגובה מהירה" ואז אין מקום לטעויות.

ככלל, כשפותחים שרשור חדש, יש לרשום בנושא משפט שמתאר את תוכן ההודעה. נושא שמכיל לדוגמא "שאלה" או פנייה לחבר מסויים אינם דוגמא טובה.

פורום זה מיועד לנושאים הקשורים לקליטת שידורי לווין, הן מבחינת ציוד והן מבחינת תוכנה על כל הסוגים.

נושאים הקשורים לספורט יש לכתוב במדור הספורט.

מתחילים עם שאלות בסיסיות מתבקשים לעיין תחילה במדורים השונים וללמוד ככל האפשר לפני שיתחילו להעלות שאלות סתמיות. בכל מקרה, עבור שאלות של מתחילים יש את מדור המתחילים שגם אנשי הפורום הוותיקים יותר והמנוסים יותר יראו ויתנו תשובות כמיטב יכולתם.

כמו כן יש לכבד את רצונם של הגולשים שלא להזדהות ולכן אין לציין שמות אמיתיים.

אם יש לך חשד כלשהו לגבי מי ממשתמשי הפורום, אם הוא מתחזה או שהוא מנצל לרעה או כל חשד אחר, יש לפנות במסר אל מנהלי הפורום.

יש איסור מוחלט להשמיץ או להעלות חשדות שאינם מבוססים בהודעות בפורום ללא אישור לכך מראש על ידי מנהלי הפורום.

הפורום הזה אינו מתעסק בכל הקשור בפעילות בלתי חוקית בהקשר ל YES/הוט וחל איסור מוחלט לפרסם בפורום דברים הנוגעים בכך. פרסומים כאלו ימחקו ללא הודעה מראש.

אני מזכיר שוב לכולם שמדורי הקבצים אינם מיועדים לשאלות ותשובות אלא להעלאת קבצים ולינקים בנושאים השונים בלבד. שרשורים כאלו יועברו למדור הזה ע"י המנהלים.

אני מקווה שתיהנו.

לתשומת לבכם.

אם מישהו מעונין להגיב על הכללים האלו, נא לעשות זאת במסר אישי אל המנהלים .
כל טוב ובריאות לכל באי הפורום..
סמל אישי של משתמש
י א
מנהל אתר
מנהל אתר

שליחה על ידי י א »

להלן דברי חוכמה של רביב שבהחלט שווים שכל חבר חדש יקרא לפני שכותב הודעה:

QUOTE בשביל שלא תתאכזב: כאן זה פורום של חובבי לווין. ז\"א, אנחנו מחליפים מידע וכו' ביננו, עוזרים אחד לשני ועוזרים לעצמנו.  
1. תערוך חיפוש בפורום. ככה תוכל למצוא לינקים לאתרים עם מידע בשבילך, קבצים, טיפים וכו'.  
2. תקרא בפורום. ככה תוכל לדעת מה אתה מחפש.  
3. כשתשאל שאלות, תוודא שלא היו שאלות דומות בעבר (יחסוך לך מאמץ וזמן, ורוב החברים לא אוהבים לחזור על אותן תשובות כל הזמן), ותיהיה יותר ספציפי (למשל: קודים- איזה פורמט אתה צריך, זה תלוי בממיר או קאם שלך. איזה ספק בדיוק. איזה ציוד יש לך ומה הוא מסוגל לעשות).  

בקיצור: תעזור לעצמך והפורום יעזור לך.  
שיהיה ברור- אנחנו מקבלים אותך בברכה ושמחים שאתה חבר בפורום. הענין הוא שאנחנו לא חנותספקמתקין, אנחנו אנשים כמוך שמוכנים לעזור אחד לשני.
סמל אישי של משתמש
י א
מנהל אתר
מנהל אתר

שליחה על ידי י א »

אני רוצה להדגיש שוב לכל החברים החדשים שהצטרפו בחודשים האחרונים שלא חייבים ללחוץ על לחצן הציטוט בכל תגובה, זה סתם מוסיף ומנפח את כמות המילים בהודעה ויותר מציק מאשר עוזר.

שימוש נכון בציטוט הוא כאשר רוצים להגיב למשהו שנכתב בהודעה שאינה האחרונה אשר ללא ציטוט לא יהיה ברור על מה התגובה מתיחסת. כאשר מגיבים להודעה האחרונה זה מאד ברור על מה התגובה מתיחסת.

אז שוב אני מבקש שתשתמשו בכלים שעומדים לרשותכם בחוכמה.
סמל אישי של משתמש
י א
מנהל אתר
מנהל אתר

שליחה על ידי י א »

בעקבות מספר מקרים של הרחקת חברים מהפורום כתוצאה אולי מאי בהירות של חוקי הפורום ביחס לנושא השיתופים, אני מוסיף כאן כללים אלו:

יש איסור מוחלט לכתוב, לשאול, להציע, למכור או לשדל חברים להיכנס לשיתוף מסחרי מכל סוג שהוא.

הפורום אינו חנות ואינו בית מסחר. הפורום מיועד להעברת מידע טכני בין חברי הפורום. אין מניעה מלכתוב מידע טכני על שיתופים.
סמל אישי של משתמש
י א
מנהל אתר
מנהל אתר

Re: כללים לכתיבה בפורום - נא לקרוא לפני כתיבת הודעה

שליחה על ידי י א »

והנה כלל אחד נוסף:

בעלי מקצוע שרוצים לרשום פרטים בחתימה שלהם כפרסום חייבים לפנות למנהל לפני שעושים זאת.
סמל אישי של משתמש
י א
מנהל אתר
מנהל אתר

Re: כללים לכתיבה בפורום - נא לקרוא לפני כתיבת הודעה

שליחה על ידי י א »

כלל נוסף:

כל הרעיונות לגבי התארגנויות בפורום לכל צורך חייב לקבל אישור מקדים ממני!
שלח תגובה