איזה כיף בעוד 4 חודשים לערך בזק תשיק מהירות גלישה 200 מגה הורדה גם ללקוחות פרטיים

כל השאלות והדיונים על לווינים, ציוד קליטה, ממירים, ערוצים חדשים, כרטיסי לווין, קידודים ועוד.....
גבריאל אדם
חבר פורום
חבר פורום

איזה כיף בעוד 4 חודשים לערך בזק תשיק מהירות גלישה 200 מגה הורדה גם ללקוחות פרטיים

שליחה על ידי גבריאל אדם »

בתקווה שזה יעזור ל IPTV שאני צופה במחשב, שמחובר בו זמנית בבית לכמה מחשבים.
https://www.gov.il/he/departments/news/12072020_1
אני עכשיו בבזק 100 מגה הורדה, לא מקבל 100, אני מקווה שב 200 אני לפחות אקבל 100.
סמל אישי של משתמש
גלובל
תותח על
תותח על
Has thanked: 8 פעמים
Been thanked: 14 פעמים

Re: איזה כיף בעוד 4 חודשים לערך בזק תשיק מהירות גלישה 200 מגה הורדה גם ללקוחות פרטיים

שליחה על ידי גלובל »

היה עדיף שבזק תתמקד במעבר לסיבים אופטיים ולא לשידרוג ה VDSL הקיים ,
לעבור מ " אף פעם לא תקבל 100 " ל ...." אף פעם לא תקבל 200 "
זה לא נשמע כמו התקדמות טכנולוגית ראויה כשבעולם משתמשים מחוברים
לרשתות אופטיות של full duplex עם פינג נמוך , משהו שפה כנראה לא נזכה לראות בזמן הקרוב ....
סמל אישי של משתמש
י א
מנהל אתר
מנהל אתר
Has thanked: 9 פעמים
Been thanked: 42 פעמים

Re: איזה כיף בעוד 4 חודשים לערך בזק תשיק מהירות גלישה 200 מגה הורדה גם ללקוחות פרטיים

שליחה על ידי י א »

בכול מקרה צריל לשים לב לנתב של בזק אם הוא תומך בפורטים של ה LAN ב גיגה ביט או 100 מגה ביט. הרבה נתבים של d-link שהם נותנים הם עם יכולת עלובה של 100 מגה ביט מה שאומר שלא תקבלו יותר מ 100 גם בחיבור של 200.

ההיתר שמשרד התקשורת נותן להם לא מחייב אותם להחליף נתבים לאלו עם הנתב הזה
כל טוב ובריאות לכל באי הפורום..
סמל אישי של משתמש
גלובל
תותח על
תותח על

שליחה על ידי גלובל »

הם בטח ינסו עכשיו לדחוף ללקוחות בקצב גדול יותר את הנתב Be החדש שלהם זה עובד ב Mesh ,
לי יש את הנתב הקודם שלהם שהוא של Netgear למרות שהם ניסו להעביר אותי כמה פעמים לנתב החדש ,

אני ממתין בכליון עיניים לחיבור לסיב אופטי ,באיזור שלי התחילו פרטנר לפרוס סיבים ולחבר אבל הם מחברים
רק בתים משותפים מעל 8 דיירים , בזק העבירו סיב אופטי לארון התקשורת שסמוך לבייתי אבל הוא נשאר ללא חיבור כבר כמה שנים ,
סמל אישי של משתמש
י א
מנהל אתר
מנהל אתר

שליחה על ידי י א »

נכון, גם אני באותו מצב.

בינתיים הצלחתי לקבל מהוט הצעה שלא יכולתי לסרב לה על אינטרנט 500/10 של 65 שקל לחודש ללא ספק. זה עובד ממש טוב. אפילו בשעות הערב שיש עומסים באזור זה לא יורד מ 350 מגה בבדיקת מהירות.
suave
חבר ותיק
חבר ותיק
Been thanked: 6 פעמים

שליחה על ידי suave »

אני עם הוט 100 מגה, מעולם לא הצלחתי לקבל בפועל יותר מ 60.
סמל אישי של משתמש
moshe2go
תותח על
תותח על
Has thanked: 22 פעמים
Been thanked: 4 פעמים

שליחה על ידי moshe2go »

אני עם פרטנר חבילת תשתית (בזק) וספק - 40M - זה די והותר עבורי. הם עומדים בקצב הורדה והעלאה מעל 3M.
צריך להתמקח: https://www.ynet.co.il/economy/article/r1fPSM5yD
DM800se clone
1.80 ממונעת 30W-62E
על הגג מטריה הפוכה
מלקטת גשם כְמַן משמים
מבשרת בוא המהפכה
מרחב פתוח לצמא כמים

"אם אין קוטג' תאכלו מילקי" – אמרה המלכה טרם הואצה הגיליוטינה בקצב 9.8 מטר לשניה בריבועעעעעעעעע
thestalker
תותח על
תותח על
Been thanked: 5 פעמים

שליחה על ידי thestalker »

אני עם פרטנר סיבים ועובד פצצה
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
יש לי 1.8 ממונעת מ30W עד 42E
ממיר עם מנוי חוקי ל CSAT
DREAMBOX 7080 HD 2X DVBS2 1X DVBT
גבריאל אדם
חבר פורום
חבר פורום

י א כתב: 13 יולי 2020, 12:32 נכון, גם אני באותו מצב.

בינתיים הצלחתי לקבל מהוט הצעה שלא יכולתי לסרב לה על אינטרנט 500/10 של 65 שקל לחודש ללא ספק. זה עובד ממש טוב. אפילו בשעות הערב שיש עומסים באזור זה לא יורד מ 350 מגה בבדיקת מהירות.
עשית בשכל, ולכל מי שחושב שבזק תעלה את מהירות העלאה שלה
זוהי תגובתה,
4. מהירות ההעלאה תלויה בבזק

כרגע בזק מסבירה שמהירות העלאת הקבצים בחבילות ה-200 לא תעלה מעל ל-5 מגה, כמו במהירות הקיימת בחבילות ה-100 מגה. הטכנולוגיה מאפשרת שיפור בקצב ההעלאה אך הדבר תלוי בבזק שחוששת שככל שתעלה את מהירות העלאת הנתונים בשוק הפרטי, יפגע הדבר בהכנסותיה בשוק העסקי מפני שיותר ויותר לקוחות יעדיפו לקחת שירות כדוגמת B35 שמשפר גם את מהירות העלאת הנתונים, במקום לקחת שירות עסקי ייעודי שלרוב הרבה יותר יקר.
https://www.globes.co.il/news/article.a ... CbOy1Oz5DI
ממש מיסכנים, מרויחים הכי הרבה כסף מכל חברה תקשורת אחרת בישראל, עד כדי שלא עושים לה ביטול הפרדה מבנית.
כאשר בשאר החברות תקשורת בישראל, לקוחות פרטיים מקבלים מהירות העלאה יותר גבוהה.

ולכל מי שלא בהרבה משנה לו המהירות גלישה בהעלאה, וחושב שרוב הסיכוים שהוא יקבל מבזק מהירות גלישה כזאת גם אם הוא נמצא קרוב לארון התקשורת של בזק, אז שלא יהיה בנושא הזה יותר מידי שמח, כי רק 250 אלף בתי אב יוכלו לקבל את המהירות הזאת.

2. מי באמת ייהנה מהשירות החדש?

למרבה הצער השירות של בזק מוגבל ל-250 אלף בתי אב בלבד.

מדובר בסוגייה הנדסית שמאפשרת לבזק לשדרג רק חלק מארונות התקשורת שלה שכבר הוטמעה בהם הטכנולוגיה. כאן בא לידי ביטוי המחדל האדיר של משרד התקשורת: אילו היה מאשר אותו לפני שלוש שנים ייתכן ואפשר היה לאלץ את בזק לספק אותו ליותר בתי אב. היה ניתן לחייב את החברה ללכת למהלך יותר רחב של שדרוג אבל מה שקרה שהסירוב והדחיינות הביאו אותנו למצב שבו היום לבזק אין סיבה להרחיב את ה-B35 היות שבמקביל המשרד שהכיר בטעותו, עומד לאשר לחברה להיכנס לפרויקט סיבים אופטיים. נציין כי בזק משיקה את השירות ב-250 יישובים, מרכז ופריפריה, כאשר עדיין לא כל הארונות של בזק תומכים בשירות. זו אגב אחת הבעיות - אילו היו מאפשרים זאת לבזק לפני שלוש שנים, היא הייתה פורסת אותו ביותר ארונות.
נערך לאחרונה על ידי גבריאל אדם ב 15 יולי 2020, 09:32, נערך 2 פעמים בסך הכל.
גבריאל אדם
חבר פורום
חבר פורום

גבריאל אדם כתב: 15 יולי 2020, 08:54
י א כתב: 13 יולי 2020, 12:32 נכון, גם אני באותו מצב.

עשית בשכל, שאתה עברת לחברה אחרת, ולכל מי שחושב שבזק תעלה את מהירות העלאה שלה בתקופת הקורונה ללקוחות פרטים.
זוהי תגובתה,
4. מהירות ההעלאה תלויה בבזק
כרגע בזק מסבירה שמהירות העלאת הקבצים בחבילות ה-200 לא תעלה מעל ל-5 מגה, כמו במהירות הקיימת בחבילות ה-100 מגה. הטכנולוגיה מאפשרת שיפור בקצב ההעלאה אך הדבר תלוי בבזק שחוששת שככל שתעלה את מהירות העלאת הנתונים בשוק הפרטי, יפגע הדבר בהכנסותיה בשוק העסקי מפני שיותר ויותר לקוחות יעדיפו לקחת שירות כדוגמת B35 שמשפר גם את מהירות העלאת הנתונים, במקום לקחת שירות עסקי ייעודי שלרוב הרבה יותר יקר.
ממש מיסכנים, מרויחים הכי הרבה כסף מכל חברה תקשורת אחרת בישראל, עד כדי שלא עושים לה ביטול הפרדה מבנית.
thestalker
תותח על
תותח על

אתמול שמתי תמונה של המהירות בלילה בעומס
קבלו את המהירות בבוקר ולא בעומס
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
ממיר עם מנוי חוקי ל CSAT
סמל אישי של משתמש
גלובל
תותח על
תותח על

שליחה על ידי גלובל »

כיף לך ....תהנה מהשירות החדש בסיב אופטי , נשמח לשמוע בהמשך מה מידת האמינות שלהם
והאם יש ניתוקים בשירות ( כמו שיש לבזק מידי פעם ) ,

לצערי מי שגר בבית צמוד קרקע אין כל כך סיכוי לחיבור כזה בזמן הקרוב וזה גם החלטה אופיינית למציאות וכל כך ישראלית .
thestalker
תותח על
תותח על

עד עכשיו ואני מחובר מחודש 10 טפו טפו אין כלום עובד פיקס
ממיר עם מנוי חוקי ל CSAT
סמל אישי של משתמש
גלובל
תותח על
תותח על

שליחה על ידי גלובל »

כיף לך ....תהנה !

אני מנסה לשכנע אותם שיתייחסו למתחם שלנו כבית משותף , יש פה 8 בתים שמחוברים לארון תקשורת משותף
אז אפשר להתייחס אלינו כבית משותף של 8 דיירים , נראה אם אצליח ....
סמל אישי של משתמש
י א
מנהל אתר
מנהל אתר

שליחה על ידי י א »

אתה מוזמן לנסות גם אצלנו
סמל אישי של משתמש
גלובל
תותח על
תותח על

שליחה על ידי גלובל »

חחח....קודם שיענו לי בכלל ;)
עדכונים בהמשך .
suave
חבר ותיק
חבר ותיק
Been thanked: 6 פעמים

שליחה על ידי suave »

thestalker כתב: 15 יולי 2020, 09:02 אתמול שמתי תמונה של המהירות בלילה בעומס
קבלו את המהירות בבוקר ולא בעומס
איזה כיף, תהנה!

אי פה ברחוב מרכזי ברמתן גן ואין פריסה של סיבים בקרבת מקום לאף אחת מהחברות. בפרפריה זה כבר רמת עולם שלישי.
thestalker
תותח על
תותח על

תודה רבה!!
אני מנסה לחבר את ההורים שלי ואני מקבל מפרטנר זרנוק שחור ועבה לצערי
בניין ליד ההורים שלי מספר 6 מחובר לפרטנר, ההורים שלי במספר 4 והם לא מוכנים לחבר אותם ואין לי מושג למה כח בניין ליד עובד טיל
ממיר עם מנוי חוקי ל CSAT
סמל אישי של משתמש
י א
מנהל אתר
מנהל אתר

שליחה על ידי י א »

כנראה בגלל הסכמים חשאיים עם בזק
סמל אישי של משתמש
moshe2go
תותח על
תותח על
Has thanked: 22 פעמים
Been thanked: 4 פעמים

שליחה על ידי moshe2go »

חבר רוצה להתחבר לפייבר של פרטנר. מה המחיר בפועל לחודש?
DM800se clone
1.80 ממונעת 30W-62E
על הגג מטריה הפוכה
מלקטת גשם כְמַן משמים
מבשרת בוא המהפכה
מרחב פתוח לצמא כמים

"אם אין קוטג' תאכלו מילקי" – אמרה המלכה טרם הואצה הגיליוטינה בקצב 9.8 מטר לשניה בריבועעעעעעעעע
שלח תגובה