זה נכון שמשנת 2020 איגוד השידור האירופאי ישדר גם באירופה באיכות תמונה של HD של 4K?

כל השאלות והדיונים על לווינים, ציוד קליטה, ממירים, ערוצים חדשים, כרטיסי לווין, קידודים ועוד.....
שלח תגובה
מיכאל25
חבר ותיק
חבר ותיק

זה נכון שמשנת 2020 איגוד השידור האירופאי ישדר גם באירופה באיכות תמונה של HD של 4K?

שליחה על ידי מיכאל25 »

כולל את תחרות האירוויזיון?
כי כתוב פה שזה צפוי להיות החל משנת 2020.
UHD/HDR service parameters expected to offer interoperability with the large majority of CE devices (televisions, IRDs, etc.) expected to be available on the European market from 2020
https://tech.ebu.ch/publications/tech33 ... icNEKPLuO0
אני זה רמי.א
סמל אישי של משתמש
גלובל
תותח על
תותח על
Has thanked: 8 פעמים
Been thanked: 14 פעמים

Re: זה נכון שמשנת 2020 איגוד השידור האירופאי ישדר גם באירופה באיכות תמונה של HD של 4K?

שליחה על ידי גלובל »

מיכאל25 כתב: 16 ספטמבר 2019, 07:35 כולל את תחרות האירוויזיון?
כי כתוב פה שזה צפוי להיות החל משנת 2020.
UHD/HDR service parameters expected to offer interoperability with the large majority of CE devices (televisions, IRDs, etc.) expected to be available on the European market from 2020
https://tech.ebu.ch/publications/tech33 ... icNEKPLuO0
איפה אתה רואה שזה כתוב פה בכתבה ? ...אתה מתרגם עם גוגל טרנסליט או שאתה קורא אנגלית בצורה טובה ?

זה מאמר שמציג את נושא השימוש ב HDR בטלויזיות 4K - UHD,
ושאומר שעד שנת 2020 צפוי שרוב מקלטי הטלוייזיה שנמכרים באירופה יהיו עם מעגל HDR ...

לא כתוב במאמר שוב דבר לגבי תחילת שידורים כאלה או משהו לגבי תחרות האוירוויזיון ...זה כבר הכל בדמיון שלך ,
שידורי 4K ו-HDR דרך EBU יהיו זמינים כאשר ה EBU יקבל החלטה על שיטת השידור שלו ,זה בהחלט יכול לקרות בקרוב
וזה גם יכול להתעכב ולו רק כי מדובר באירגון של הרבה מדינות שונות שכל אחת תצטרך לישר קו ולרכוש ציוד מתאים לפי ההחלטה שתתקבל .
סמל אישי של משתמש
גלובל
תותח על
תותח על

Re: זה נכון שמשנת 2020 איגוד השידור האירופאי ישדר גם באירופה באיכות תמונה של HD של 4K?

שליחה על ידי גלובל »

אתה צריך להבין ארגון השידור האירופאי EBU מאגד בשיטת קונסורציום אירגוני שידור ממלכתיים ממדינות שונות ,
מדובר אך ורק על תאגידי שידור ממלכתיים ציבוריים ולא ערוצי טלוויזיה פרטיים ...למשל BBC או ZDF או RAI וכו'
זאת גם הסיבה שערוץ כאן 11 שלנו ..היו לו קצת קשיים להוכיח שהוא אכן ממלכתי ומחליף את IBA רשות השידור הישנה ,

ערוצים כאל ממלכתיים וציבוריים שדר"כ חיים על תקציבים של המדינה או מהכנסות מתקציבים ציבוריים ,
יש תהליך איטי ביותר של קבלת החלטות לגבי כל שינוי שיטת שידור ורכישת ציוד תואם ,

זה גוף קצת אנכרוניסטי בעולם המדיה ורשתות החברתיות באינטרנט של היום ...
מיכאל25
חבר ותיק
חבר ותיק

שליחה על ידי מיכאל25 »

אני מקווה לטוב בנושא האיכות תמונה של 4K.
נערך לאחרונה על ידי מיכאל25 ב 16 ספטמבר 2019, 19:15, נערך פעם 1 בסך הכל.
אני זה רמי.א
סמל אישי של משתמש
י א
מנהל אתר
מנהל אתר
Has thanked: 9 פעמים
Been thanked: 42 פעמים

שליחה על ידי י א »

לא ידעתי שנטפליקס משדרים שידורים חיים
כל טוב ובריאות לכל באי הפורום..
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

שליחה על ידי הטכנאי קרמר »

איזה ערוצים משדרים חי ?
הייה לי נוטפלקס . עברתי על כול האפשריות. לא מצאתי משהוא חי . אני חלש באנגלית
סמל אישי של משתמש
י א
מנהל אתר
מנהל אתר
Has thanked: 9 פעמים
Been thanked: 42 פעמים

שליחה על ידי י א »

גם אני לא ראיתי אבל נראה שרמי א. יודע משהו שלא ידוע לאף אחד
כל טוב ובריאות לכל באי הפורום..
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

שליחה על ידי הטכנאי קרמר »

אולי ב8K שידור החי . לכן לא ראיתי .
מיכאל25
חבר ותיק
חבר ותיק

שליחה על ידי מיכאל25 »

הם רוצים בהמשך הזמן לשדר בשידור חי תחרויות, כדי לקבל יתרון מהמתחרים שלהם אפל טי וי פלוס ודיסני טי וי פלוס ואמאזון פלוס, שצריכים לשדר לרוב מדינות העולם, אבל בינתים לא שידורים חיים.
אבל אני לא בטוח שלשדר שידור חי דרך האינטרנט בזמן של עכשיו זה יתרון, בגלל הדיליי הגבוה ביחס למשל לשידור דרך לווין.
אני זה רמי.א
סמל אישי של משתמש
גלובל
תותח על
תותח על

שליחה על ידי גלובל »

מה משנה לך הדיליי אם אתה צופה במשהו מ נטפליקס שאף אחד לידך בנכו לא צופה בו גם...
שלח תגובה