המירוץ לדור 5 מתחיל – משרד התקשורת פרסם את מכרז התדרים

כל השאלות והדיונים על לווינים, ציוד קליטה, ממירים, ערוצים חדשים, כרטיסי לווין, קידודים ועוד.....
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
גלובל
תותח על
תותח על
Has thanked: 8 פעמים
Been thanked: 14 פעמים

המירוץ לדור 5 מתחיל – משרד התקשורת פרסם את מכרז התדרים

שליחה על ידי גלובל »

משרד התקשורת פרסם את מכרז תדרי הסלולר לדור 5 ופתח באופן רשמי את ה”מירוץ” של חברות הסלולר להצטיידות ומעבר לרשת 5G עם הצבת תאריך היעד להשקת הרשת החדשה בשנת 2020. בנוסף למעבר לדור 5, משרד התקשורת מתכנן לחזק את רשתות דור 4 הקיימות עם הקצאת תדרים נוספים לחברות הסלולר.
לפי מפת הדרכים פרק הזמן מ-2018 ועד 2023 מוגדר כהיערכות לסגירת דור 3 בישראל. השאלה הגדולה והפתוחה כרגע היא האם ישראל ערוכה לסגירת הדור השלישי ב-2023, כאשר גם לפי מפת הדרכים מוצב סימן שאלה בנושא.
לכתבה המלאה - https://www.gadgety.co.il/234274/israel-5g-race/

אתם בטח שואלים ומה לכל זה ולפורום לוויינים ....ובכן - אחרי פריסת דור 5 בישראל ניתן יהיה להעביר שירותי טלווייזיה רב ערוצית באיכות HD ו-4K
באמצעות הרשת הזאת לכל בית בישראל בתנאי שהפריסה של תחנות הבסיס של דור 5 תכסה איזורים נרחבים ,
פריסה טובה וגדולה תאפשר לחברות הטלווייזיה הוט ו- יס מעבר לשידורים דרך האינטרנט באמצעות חברות הבת שלהם - הוט-מובייל ו-פלאפון ,
פרטנר TV ,וסלקום TV יוכלו לשדרג את השירות שלהם ולעבור לשידורי 4K מרמה של חברת OTT לרמה אחרת לגמרי ...
דור 5 בהיותה רשת סלולרית יכולה להיפרס מהר יותר מרשת סיבים אופטיים ואינה כרוכה בלוגיסטיקה בעייתית , מגדל תקשורת קיים של דור 3/4
יכול מיידית להתחיל לתת שירות גם לדור 5 מרגע התקנת הציוד הנוסף .....לאור מה שהיה בישראל עם הפריסה החלשה והרזה של דור 4
התיקווה היא שהמדינה תדע להתעלות ולתת לדור 5 לפרוח ובכך להביא את ישראל לחיבור מהיר לאינטרנט והדבקת הפערים לעולם המערבי בזמן יחסית קצר ומהיר .
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

Re: המירוץ לדור 5 מתחיל – משרד התקשורת פרסם את מכרז התדרים

שליחה על ידי הטכנאי קרמר »

תודה על המידע
מעניין מאוד
סמל אישי של משתמש
י א
מנהל אתר
מנהל אתר
Has thanked: 9 פעמים
Been thanked: 42 פעמים

שליחה על ידי י א »

לפני כחודש עשיתי ניוד לרשת של פלאפון שהיציעו מחיר אטרקטיבי, לאחר המעבר ביקשתי שיפעילו לי את שירות VoLTE והם לא הצליחו. אז עברתי חזרה לרשת פרטנר ושם לאחר כמה טיפולים מרחוק של השירות זה הופעל ועובד מצוין.

למי שלא יודע, זה שירות שבו השיחות נערכות על רשת ה 4g ואיכות הקול ממש מעולה כמו גם מהירות התחברות לצד השני. ללא הפעלת השירות לוקח כ 10 שניות עד שמתחילים לשמוע צליל צילצול ואיכות השמע היא די ירודה בהשוואה.

איך יודעים שזה עובד לך? כאשר מסתכלים על הנייד ורואים שהוא מחובר לרשת 4g לצורך גלישה ואז מבצעים חיוג וממשיכים להסתכל על חיווי הרשת ואם הרשת יורדת ל 3g אז זה לא עובד.
כל טוב ובריאות לכל באי הפורום..
סמל אישי של משתמש
גלובל
תותח על
תותח על

שליחה על ידי גלובל »

גם אני ברשת של פרטנר ומשתמש ב VoLTE ...זה פתר לי בעיית קשיי קליטה ודיבור מקוטע ברשת דור 4 לפני כן ( הבעיה שזה לא תמיד זמין בכל מקום ) ,
יש לי חבר שעובד ב PHI Networks שהיא החברה המשותפת לרשת המשותפת לפרטנר ולהוט-מובייל ,
וממנו למדתי שהם היו הראשונים להפעיל את השירות הזה בארץ ועד אז רשת הדור 4 שימשה לדאטה/אינטרנט בלבד לא לדיבור ,
הדיבור היה עובר על דור 3 והאינטרנט על דור 4 , לסמארטפון לקח זמן לעבור מדור 4 לדור 3 לאפשר חיבור להעברת הקול ...
אגב הם גם בן הראשונים שהפעילו רשת מדור 4+ ( 4 פלוס ) המאפשרת מהירות הורדה מריבית של 225 מגה לשניה ( תיאוריתית )
כמובן רק למי שיש טלפון תומך בתחום הזה ...
thestalker
תותח על
תותח על
Been thanked: 5 פעמים

שליחה על ידי thestalker »

אוי שיט אני אייפוניסט
יש לי 1.8 ממונעת מ30W עד 42E
ממיר עם מנוי חוקי ל CSAT
DREAMBOX 7080 HD 2X DVBS2 1X DVBT
סמל אישי של משתמש
גלובל
תותח על
תותח על

שליחה על ידי גלובל »

מה הקשר.? גם בעלי אייפון יכולים להתחבר ל VoLTE
ראה הסבר איך מתחברים ב אייפון...

Screenshot_20190716-072551_Chrome.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
שלח תגובה