לקראת שיגור עמוס 17

כל השאלות והדיונים על לווינים, ציוד קליטה, ממירים, ערוצים חדשים, כרטיסי לווין, קידודים ועוד.....
סמל אישי של משתמש
י א
מנהל אתר
מנהל אתר
Has thanked: 9 פעמים
Been thanked: 42 פעמים

Re: לקראת שיגור עמוס 17

שליחה על ידי י א »

וזה רק תיקון קטן לרצף השטויות שכתבת. עם שם המשתמש שלך ״הטכנאי קרמר״ אתה פשוט נתפס כטכנאי שלא למד ואין לו תעודת טכנאי ולכן התואר טכנאי הוא פשוט רמאות.

טכנאי שלא יודע שאמצעי קליטה נקרא אנטנה זה פשוט בושה.

ואיך אתה קורא לעמוד הדק שהיה יוצא מגוף המכוניות פעם שאיפשר קליטת רדיו באוטו? מחט??

מציע לך לרדת מהשטות הזו ומהר כי זה עושה לך רק נזק. אם מישהו חשב שהדברים שאתה כותב הם של אדם מקצועי אז כאן חשפת שהמקצוע שלך הוא ממש לא בתחום של הפורום הזה.
כל טוב ובריאות לכל באי הפורום..
gilad2211
תותח על
תותח על
Been thanked: 6 פעמים

שליחה על ידי gilad2211 »

י א כתב: 16 אוגוסט 2019, 21:30 וזה רק תיקון קטן לרצף השטויות שכתבת. עם שם המשתמש שלך ״הטכנאי קרמר״ אתה פשוט נתפס כטכנאי שלא למד ואין לו תעודת טכנאי ולכן התואר טכנאי הוא פשוט רמאות.

טכנאי שלא יודע שאמצעי קליטה נקרא אנטנה זה פשוט בושה.

ואיך אתה קורא לעמוד הדק שהיה יוצא מגוף המכוניות פעם שאיפשר קליטת רדיו באוטו? מחט??

מציע לך לרדת מהשטות הזו ומהר כי זה עושה לך רק נזק. אם מישהו חשב שהדברים שאתה כותב הם של אדם מקצועי אז כאן חשפת שהמקצוע שלך הוא ממש לא בתחום של הפורום הזה.
אני לא טכנאי ולא כלום סתם אדם קטן ופשוט, ואתה פה מחדש לי דברים.

עד עכשיו ידעתי שאנטנה נועדה לקליטה, אבל לא לקליטת שידורי לווין.

לדבר העגול הזה שקולט שידורי לווין קוראים צלחת לווין.

אנטנה בהחלט קולטת שידורי רדיו כמו שציינת או שידורי עידן+, אבל תקן אותי עם אני טועה, לקליטת שידורי לווין צריך צלחת לווין לא? גם באנגלית קוראים לזה dish (צלחת) ולא אנטנה.

סוגיה מעניינת.
סמל אישי של משתמש
Sys_Admin
תותח על
תותח על
Been thanked: 31 פעמים

שליחה על ידי Sys_Admin »

gilad2211 כתב: 17 אוגוסט 2019, 07:48 אני לא טכנאי ולא כלום סתם אדם קטן ופשוט, ואתה פה מחדש לי דברים.

עד עכשיו ידעתי שאנטנה נועדה לקליטה, אבל לא לקליטת שידורי לווין.

לדבר העגול הזה שקולט שידורי לווין קוראים צלחת לווין.

אנטנה בהחלט קולטת שידורי רדיו כמו שציינת או שידורי עידן+, אבל תקן אותי עם אני טועה, לקליטת שידורי לווין צריך צלחת לווין לא? גם באנגלית קוראים לזה dish (צלחת) ולא אנטנה.

סוגיה מעניינת.
אתה רואה, כאן בפורום אפשר להתחדש גם בדברים מהפכניים. ואני יכול להוסיף עוד דבר מחדש. אנטנה נועדה לא רק לקליטה, אלה גם לשידור. וזה כולל גם אנטנות קליטה וגם שידור דרך לוויין, גם שידור או קליטה של פלאפון, של מכשיר קשר, של GPS או של כל דבר אחר. וצלחת, זה דבר שאוכלים ממנו. מי שלא מבין או ילדים יכול לקרוא לאנטנה בשמות רבים, למשל יש כאלה אפילו שלאנטנה של GPS קוראים פטרייה, צירפתי תמונה של אנטנה כזו להמחשה. ודרך אגב, במערכת של אנטנה לקליטה מהלוויין, החלק שמשמש כאנטנה ממש נמצא ב LNB וזה החלק שה FEEDHORN מזין אותו באות שרוכז על ידי הרפלקטור ( אותו הרפלקטור שילדים מכנים אותו בשם צלחת :D )
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

שליחה על ידי הטכנאי קרמר »

בו לא תלמד אותי לעשות ילדים כי... אני סבא עוד מעט לחיילים
1. המילה אנטנה היא מילה לועזית . אנטנה זה "מיתקן" קליטה /שידור . כול מיני גלים ושידורים . לא רק לווינים . אלה מיקרו גל. GPS/האנטנה שעל הרכב . היא גם אנטנה שקולטת ומשדרת טלפון נייד . גם במטוסים יש אנטנות קליטה/שידור . לישמור על קשר עם מיגדל הפיקוח . וגם על הרכב יש אנטנה לי'קלוט רדיו FM .
גם למשדרים של הGPS יש אנטנות מצורה מיוחד . כמו בתמונה שהיצגתה .
אבל ........................
בפורום הזה כול החברה עוסקים רק בדבר אחד והוא קליטה מלוויין . של ערוצי טלויזיה . ואת הקליטה מבצעת צלחת . שזה בעצם אנטנה לקליטה מלוויין .
כמו שפירז'דר . זה מקרר חשמאלי . אז שואלים בחנות יש לכם פריז'דר אמקור
כמו שווספה זה קטנוע . אז שואלים אתם מוכרים ווספה ICM
אז כמו שואלים . אתם מוכרים ג'פים תוצרת X
כך גם שואלים אותי . אתה מתקין צלחות . ולא מתקין אנטנה לקליטת . ליראות רומניה/פולנייה

כול המחלוקת שלי היא . כאשר אתה מסביר דבר מה שהוא מעניין . תישתמש במילה הכתובה "צלחת" ולא אנטנה . אז נבין יותר טוב את הכתב . לא רוצה להישתמש במילה "צלחת" לא צריך . תמשיך ליכתוב "אנטנה . למיתקן שהוא צלחת עגולה על הגג
שבת שלום ומבורך
סמל אישי של משתמש
Sys_Admin
תותח על
תותח על

שליחה על ידי Sys_Admin »

זה נראה שגם אחרי שהסבירו לך את הדברים הבסיסיים בשפה הכי פשוטה, אתה עדיין לא הבנת כלום. אפילו הלקוח שהתקשר לך כבר מבין שמדובר באנטנה לקליטה מלוויין, רק אתה עוד לא מסוגל להבין את זה, ואחרי זה אתה עוד לא מבין למה מבחינתך כל השוק מת.
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

יערב לך . צודק אחי . תמשיך להיתעקש . כניראה שאתה נימצא בחלומות
ביקשתי לטובת החברה תחליף את המילה בימקום אנטנות כתוב צלחת
לא רוצה גם טוב . תמשיך כך
ביי שבת שלום עקשן
מיכאל25
חבר ותיק
חבר ותיק

שליחה על ידי מיכאל25 »

לדעתי זה לא משנה עם כותבים צלחת או עם כותבים אנטנה
מה שקובע זה איך המילה שייכת לשאר המילים במשפט.
אני אוהב לאכול מצלחת -צלחת אוכל
יש לי צלחת לקליטה- צלחת לווין.
השם הכללי של כל החלקים זה צלחת לווין או אנטנה, הרפלקטור זה רק החלק המעוגל בצלחת.
האנטנה זה כל החלקים ביחד שעוזרים ליקלוט שידור, אבל בגלל שעם רפלקטור בלי LNB אי אפשר ליקלוט שידורים, אז רק הרפלקטור זה לא אנטנה.
Sys_Admin כתב: 17 אוגוסט 2019, 10:24 זה נראה שגם אחרי שהסבירו לך את הדברים הבסיסיים בשפה הכי פשוטה, אתה עדיין לא הבנת כלום. אפילו הלקוח שהתקשר לך כבר מבין שמדובר באנטנה לקליטה מלוויין, רק אתה עוד לא מסוגל להבין את זה, ואחרי זה אתה עוד לא מבין למה מבחינתך כל השוק מת.
מה שמשותף לקרמר ולי גם בין שנינו וגם בין האחרים, בהרבה דברים זה לא שאנחנו לא מבינים, זה שאנחנו לא מסכימים עם זה.
נערך לאחרונה על ידי מיכאל25 ב 17 אוגוסט 2019, 12:09, נערך פעם 1 בסך הכל.
אני זה רמי.א
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

צודק !!!! לכן ביקשתי מימנו לכתוב צלחת ולא אנטנה . שנבין יותר במה מדובר . כאשר כותבים רק על צלחות לוויין .
אבל הוא עקשן כמו פרד . הולך עם ראש בקיר . יכול להיות שקם ביגלל חג האבה לא טוב
שבת שלום
סמל אישי של משתמש
גלובל
תותח על
תותח על
Has thanked: 8 פעמים
Been thanked: 14 פעמים

שליחה על ידי גלובל »

אתה לא בדיוק בקשת ממנו לכתוב צלחת, אתה יותר נתת לו הרצאה שלדבר הזה על הגג קוראים צלחת ולא אנטנה
נערך לאחרונה על ידי גלובל ב 17 אוגוסט 2019, 15:22, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
גלובל
תותח על
תותח על
Has thanked: 8 פעמים
Been thanked: 14 פעמים

שליחה על ידי גלובל »

ולגבי הנושא עצמו ברור שצלחת לקליטה או לשידור וקליטה ללוויינים היא קודם כל אנטנה ,
הכינוי צלחת הוא סוג של כינוי סלנג שהשתרש אבל אם היית מתעסק בלוויינות מקצועית
היית יודע שכל יצרן אנטנות לוויניות / צלחות כותב בקטלוג או בספרות המקצועית קודם כל אנטנה ,

ראה דוגמה לאנטנה ל VSAT של חברת אנדרו ,
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

כתבתי את זה למעלה . שהמילה "אנטנה" היא לועזית . והשם הישתרש להאנטנה הזו בשם צלחת .
אבא שלי קנה ווספה . ולא קטנוע
וההורים שלי קנו פריזדר ולא מקרר חשמלי
והשכן שלי קנה GIP ולא רכב שטח
ואני מתקין צלחות לוויין על הגגות . לקליטת ערוצים מארופה
תאר לך שאני יפרסס מודע התקנת אנטנות לקליטה מחו"ל
או שאני יפרסם התקנת צלחות לקליטת תחנות מחו"ל
באיזה מודע יהייה לי יותר לקוחות
שבוע טוב ומבורך לכולם
סמל אישי של משתמש
Sys_Admin
תותח על
תותח על

שליחה על ידי Sys_Admin »

גלובל כתב: 17 אוגוסט 2019, 14:37 אתה לא בדיוק בקשת ממנו לכתוב צלחת, אתה יותר נתת לו הרצאה שלדבר הזה על הגג קוראים צלחת ולא אנטנה
השלב הבא שלו זה יהיה לדרוש כאן בפורום לכתוב עם ארבעה שגיאות כתיב בכל מילה, כמוהו, כי אחרת הוא לא מצליח לקרוא את מה שכותבים לו, אם אין שגיאות כתיב. :D
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

גלובל כתב: 17 אוגוסט 2019, 14:37 אתה לא בדיוק בקשת ממנו לכתוב צלחת, אתה יותר נתת לו הרצאה שלדבר הזה על הגג קוראים צלחת ולא אנטנה
גם המנהל שלנו . מפרסם באתר המיסחרי שלו ראה למעלה
התקנת "צלחות " על ידי מומחים שלנו
חשבתי לרגע שהוא מתקין אנטנות . על ידי המומחים
מיכאל25
חבר ותיק
חבר ותיק

שליחה על ידי מיכאל25 »

גלובל כתב: 17 אוגוסט 2019, 15:22 ולגבי הנושא עצמו ברור שצלחת לקליטה או לשידור וקליטה ללוויינים היא קודם כל אנטנה ,
הכינוי צלחת הוא סוג של כינוי סלנג שהשתרש אבל אם היית מתעסק בלוויינות מקצועית
היית יודע שכל יצרן אנטנות לוויניות / צלחות כותב בקטלוג או בספרות המקצועית קודם כל אנטנה ,

ראה דוגמה לאנטנה ל VSAT של חברת אנדרו ,
השאלה היא האם הפורום הזה נועד רק לאנשי מקצוע בתחום הלווינים, או גם למי שלא איש מקצוע ושהוא מעוניין לקבל מידע בקשר לצלחות לווין?
כי נראה לי שרוב האנשים בארץ ובעולם מכירים צלחת לווין בשם צלחת ולא בשם אנטנה.
למשל חברת הטלוויזיה בלווין מארצות הברית בחרה שהשם שלה יהיה dish ולא Antenna , כי נראה לי שלדעתה יותר אנשים מכירים צלחת לווין בשם צלחת ולא בשם אנטנה.
אני זה רמי.א
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

תעזוב . טמפיט (ברומנית ) לא ניתן לשנות . הוא ימשיך לכתוב "אנטנה" . כול המאמרים שהוא כותב . מעניין אם מישהוא קוראה אותם . מגילות ארוכות
כאן את החברה מעניין איזה קובץ פריצה לערוץ מסויים . זה הכול . ולא המאמרים שהוא כותב
m8m8
תותח על
תותח על
Been thanked: 4 פעמים

שליחה על ידי m8m8 »

בשנת 1988 חברת פנורמה מחכה צלחות 2,7DH

לווין הרובי 11W כולל 14W

לווין האירופאי 13E צלחות 2,4M DH

כמובן הלחות רשת 4 מטר ללווין שונים כמו 1W
סמל אישי של משתמש
י א
מנהל אתר
מנהל אתר

שליחה על ידי י א »

בצרפת קוראים לצלחת לווין פאראבול. אם תבוא לצרפת ותשאל על אסיאט שזה בצרפתית צלחת אז יגישו לך צלחת אוכל. הם קוראים לצלחת הלווין על פי צורתה הפאראבולית
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

פרבואל. אבל לא אנטנה . גם ברוסית אומרים טרלקה . ובערבית אומרים פאדאייה . הכול בא מהמילה עגול . אבל לא אנטנה שזה מילה בן לאומית
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

י א כתב: 17 אוגוסט 2019, 20:46 בצרפת קוראים לצלחת לווין פאראבול. אם תבוא לצרפת ותשאל על אסיאט שזה בצרפתית צלחת אז יגישו לך צלחת אוכל. הם קוראים לצלחת הלווין על פי צורתה הפאראבולית
גם אדוני כותב באתר שלך . התקנת צלחות על ידי מומחים . ולא התקנת אנטנות . יש אתרים שכתוב : התקנת אנטנות לקילטת FM ועיד + .
סמל אישי של משתמש
י א
מנהל אתר
מנהל אתר

שליחה על ידי י א »

מה אתה חושב שתוכיח? זה שהעם מכיר את האנטנות לווין כצלחות זה בגלל שזה קל יותר להגיד צלחת לווין מאשר אנטנה לקליטת לווין. אבל אם לקוח מתקשר ושואל על אנטנה לקליטת לווין אתה אמור להבין בדיוק מה שהוא רוצה
שלח תגובה