יום היסטורי: yes נפרדת מהלווין

כל השאלות והדיונים על לווינים, ציוד קליטה, ממירים, ערוצים חדשים, כרטיסי לווין, קידודים ועוד.....
סמל אישי של משתמש
Sys_Admin
תותח על
תותח על
Been thanked: 31 פעמים

Re: יום היסטורי: yes נפרדת מהלווין

שליחה על ידי Sys_Admin »

קרמר, כל ההבנה בעשיית כסף שלך זהה להבנה בעשיית כסף של אלה שאוספים בקבוקים ברחוב לצורך קבלה של הפיקדון מיחזור עבורם. וכל הראית עולם שלך גם זהה ומוגבלת לזו שלהם. זה המקסימום למה שאתה מסוגל וגם אפילו לא מצליח להבין את זה אחרי כל השנים. וברגע שעבודות דחק אלה שעסקת בהם לא קיימות יותר כבר מכמה עשרים, אז אין לך יותר מה לעשות ואתה גם לא מצליח להשתלב בעולם שקיים, שבו נדרשת הבנה לפחות מינימלית של טכנולוגיות שבחיים לא תצליח להבין אותן, בנוסף לכך שאתה גם אנאלפבית, דבר שמצמצם לך עוד יותר את האפשרויות הנותרות. וזה כל הסיפור.
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

שליחה על ידי הטכנאי קרמר »

אתה כותב "אז אין לך יותר מה לעשות ואתה גם לא מצליח להשתלב בעולם שקיים, שבו נדרשת הבנה לפחות מינימלית של טכנולוגיות שבחיים לא תצליח להבין אותן, בנוסף לכך שאתה גם אנאלפבית, דבר שמצמצם לך עוד יותר את האפשרויות הנותרות. וזה כל הסיפור."
בטכנולוגיה מעניינת אותי כמו השלג דאשתקת בחרמון
אותי מעניין הנכדים . לעזור להם בהסעות . לחוגים ליקנות להם מחשבים . לעזור לבת שלי הליצנית . בהתקנת ציוד הגברה שמתאים לצרכים שלה . עסקתי בעבר בזה
זה כייף . ולא איזה לוויין בטכנולוגיה מזויינת שמשדר גלX
אתה אף פעם לא הזכרתה שיש לך ילדים נכדים. גלובל כן יש לו בת שלומדת רפואה . מה לך יש ? ידע בתיקשורת. ונותן עיצות לבזק. אז תמשיך בזה שטוב לך
אני חזרתי

שליחה על ידי אני חזרתי »

נראה לי ש יס רוצה לעודד אנשים לעבור לשירות שלה באינטרנט

רגע אחרי שהכריזה כי היא מתכננת לעבור לשדר על גבי האינטרנט, yes תשתף פעולה עם אפל העולמית • הלקוחות יקבלו ממיר של אפל TV שכולל גם גישה לנטפליקס ואמזון פריים, בעוד הטלוויזיה של yes תוטמע בו כאופציה הראשונה ותכלול יכולת הקלטה

אבל זה נראה לי מוזר שהמחיר של יס באינטרנט גם שבאינטרנט יש דיילי בשידור, שהוא גדול יותר מהשידור בלווין, שעדיין זה ישאר אותו מחיר.
שלח תגובה