אישום על הפצת יס והוט נגד שניים מנהריה

כל השאלות והדיונים על לווינים, ציוד קליטה, ממירים, ערוצים חדשים, כרטיסי לווין, קידודים ועוד.....
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
י א
מנהל אתר
מנהל אתר
Has thanked: 9 פעמים
Been thanked: 42 פעמים

אישום על הפצת יס והוט נגד שניים מנהריה

שליחה על ידי י א »

יש הודעה בחדשות ynet על שניים מנהריה שמכרו מנויים לשידורי יס והוט דרך האינטרנט ועשו מליונים.
כל טוב ובריאות לכל באי הפורום..
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

Re: אישום על הפצת יס והוט נגד שניים מנהריה

שליחה על ידי הטכנאי קרמר »

יפה איפו הקישור . עשו מיליונים? מעט מוזר לעשות מיזה מיליונים . מי תובע ?. המדינה . תביעה אזרחית
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

מצאתי את הכתבה . לפי חוק זכויות יוצרים . לא תובעת המדינה . אלה מי שניגנב מימנו . בעלי הזכויות . היחידים שיכולים ליתבוע אותם. זה שילטונות המס . אם הסכום נכוןן של הרווח. 50 מליון. אולי הם הציהירו על הסכום . אז הכול כשר מה שהם עשו
שהוא ניראה לי מאוד רחוק מהמציאות. 50 מליון ש"ח .
ב. המדינה לא יכולה ליתבוע על הפצת סרטים בחן"ל . של סרטים אמריקאים
יש לי מעט ניסיון מהימים ההם בתביעות .
סמל אישי של משתמש
י א
מנהל אתר
מנהל אתר

שליחה על ידי י א »

תפנה לנתבעים ותציע לייצג אותם
סמל אישי של משתמש
yoramile1
תותח על
תותח על
Has thanked: 6 פעמים
Been thanked: 1 פעם

שליחה על ידי yoramile1 »

י א כתב: 09 דצמבר 2018, 19:29 תפנה לנתבעים ותציע לייצג אותם
חחחחח גדול :D
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

י א כתב: 09 דצמבר 2018, 19:29 תפנה לנתבעים ותציע לייצג אותם
עם 50 מליון ש"ח . הם יקחו עורך דין טוב . כמו מי שייצג אותי. ולימד אותי את חוקי זכויות היוצרים. המיתחלקים לעשרות קטגוריות . "לא כול אחד יכול לבוא וליטעון גנבו מימני "
קודם תוכיח שיש לו זכויות על סרט מסויים . ואחרי זה תיתבע .
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

הוט ויס הם לא הבעלים של הסרטים . בעלי הזכיות הם המפיקים האמריקאים . והם צריכים ליתבוע . היחידים שירויחו הם מס הכנסה . אים הסכומים באמת נכונים
וזה לא 2 אנשים. 2 אנשים לא מסוגלים לנהל הכול לבד . ולעשות 50 מליון ש"ח
בסוף ההר יוליד אכבר
סמל אישי של משתמש
גלובל
תותח על
תותח על
Has thanked: 8 פעמים
Been thanked: 14 פעמים

שליחה על ידי גלובל »

אתה נתפס לנושא הסרטים.... אבל אחרי שקראתי את הכתבה, לדעתי הנאשמים הזרימו המון ערוצים של יס והוט ממוקד פירטי שחובר למינויים ואף סיפקו להם ממירים.... כך שהנושא מורכב יותר מרק סרטים ובעלי הזכויות.... יש פה ממש גניבת מוצר ומכירתו,
כמו שמישהו יתחבר לעמוד של חברת חשמל ויספק ממנו חשמל פירטי למינויים ויגבה דמי מנוי..
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

כמה ממירים כבר מכרו 20 50 . הרי הם שילמן על הממירים . אז רק את ההפרש שילשלו לכיסם . 50 מיליון . זה אמפריה
הם עשו שיתוף . עם תושבי חו"ל . יש את זה בקודי . אולי עשו כמה שקלים . הפכו את זה למיליונים ועוד 50 מליון
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

לי ניראה שזו כתבה מוזמנת . לפרסם את העורך דין . ולהבהיל את איילו שעושים שיתוף .
כי היום יש נטפלקס בעולם בסכום של 30 ש"ח לחודש . יש את קודי חינם. יש שיתוף גם בעולם רק לא בישראל .
הסרטים הם עם תרגום לעיברית נכון? הנוטפלק אפשר ליבחור שפת תירגום . אישתי רואה בשפה התיילנדית .
ו2 חברה מנהריה עשו 50 מיליון ש"ח . מהפצת סרטים. הכותבים מעט מצחיקים .
סתם כתבה . ללא טעם ורייח . מי יקנה בעולם את הסרטים. עם תרגום לעיברית . מעטים האנשים שיודעים אנגלית .
סמל אישי של משתמש
י א
מנהל אתר
מנהל אתר

שליחה על ידי י א »

נגיד מכרו מנוי ל 10000 איש דרך האינטרנט כפול נגיד 200 לשנה זה כבר יוצא 2 מיליון שקל כפול כמה שנים שעשו וזה מגיע לסכומים מאד גדולים.

שירות סטרים שמוכרים דרך אתר יכול למכור המון עם מעט מאד צורך באנשי שירות כי גם לא צריך למכור ציוד, רק חיבור...

תחשוב, זה הרבה יותר גדול משיתופים שהיצרכו צלחות וממירים וכו׳
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

אים זה הייה כול כך קל . הם לא היו היחידים שעושים. מיד היו יוצאים חקיינים . והרווחים היו על הריצפה
זה מזכיר לי את שנות ה80 באנטנות .
בשנות ה80 היו קולטים בצפון . 3 ערוצים באנטנה . 2 ירדן וMETV . היו צריכים 3 אנטנות ומיקסר . שרק החומר עלה אז כ500 ש"ח
חבר שלי מאנטנות צפון הייה באיטליה . ראה אנטנה משולשת שקלטה מיכול הכיוונים . קרא לה קומבי . ניסה אותה בישראל ראה שהיא קולטת את 3 הערוצים טוב מאוד
אז לא צריך 3 אנטנות ומיקסר . בסודיות ייצר כ1000 אנטנות . ופיתאום יצא בפירסום חזק בעיתונות . לא צריך 3 אנטנות . קנה ב250 ש"ח אנטנה אחת ויש לך 3 ערוצים .
אנשים רצו ליקנות . המיתחרים ראו את זה . מה עשו? העתיקו את האנטנה . והתחילו גם לייצר . ולפרסם. ומחיר האנטנה התחיל לרדת . ונעצר על 65 ש"ח .
כך עם העניין הזה . יכול להיות ששידרו באינטרנט. חבר הציע לי להיתחבר לקבל באינטרנט את הערוצים האלה . היות ואני לא חסיד של סרטים . סירבתי

בשנת 1984 התחלתי בשכונה עם הכבלים. חברות הסרטים ראו שאני משדר. והייתי רק בתחילת הדרך . רצו למע"מ וסיפרו שקרמר עשה 100 אלף $$ השנה . מע"מ בא לי ב11 בליילה הבייתה . תפס מיסמכים חיפש את ה$$$ 100 אלף. הורידו אותי למישרדיי מע"מ בליילה . ומיד ראו שההר הוליד עכבר . נתתי חשבונית את ללקוחות . ובחודשים הראשונים הרווחתי כמה $ בודדים . מיד שיחררו אותי . ולמחרת החזירו לי הכול ץ ואמרו חיפשנו את ההאלפים $$ . לך הבייתה
כך גם כאן. משהוא הייה . 50 מליון ש"ח לא הייה .
סמל אישי של משתמש
גלובל
תותח על
תותח על

שליחה על ידי גלובל »

אני זוכר את האנטנה קומבי הזאת ...נראתה דומה למה שיש בתמונה למטה ,
עבדה לא רע באיזור הצפון , באיזורי המרכז עבדה פחות טוב ...
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

נכון . זה האנטנה שחבר שלי מאנטנות צפון בנה בסתר כ1000 חתיכות . מכר את רובם מיד שהיתחיל הפירסום ב250 ש"ח . עד שהיתעוררו המיתחרים והתחילו גם ליצר את האנטנה ולפרסם. הוא מכר את הרוב . והמחיר ירד וירד. והיתיצב כל כ60 ש"ח .
סמל אישי של משתמש
י א
מנהל אתר
מנהל אתר

שליחה על ידי י א »

יש המון ישראלים בעולם שמתים לצפות בשידורים של יס והוט מהארץ והשירות הזה של העברת הערוצים דרך האינטרנט לחו״ל יש בו המון ביקוש. אני סתם זרקתי דוגמה למחיר 200 שקל למנוי, אין לי ספק שגם באלף שקל לשנה המון ישלמו על זה.
הסכומים האלה בהחלט הגיוניים.
אתה קרמר חשבת בקטן ועשית הרבה כסף, אז תחשוב שהיום בעזרת האינטרנט יכולים להפיץ לאלפי לקוחות וכול זה בלי שתצא מהבית להתקין...
סמל אישי של משתמש
גלובל
תותח על
תותח על

שליחה על ידי גלובל »

רוב הישראלים בחו"ל מעוניינים לצפות בערוצים הישראלים 11,12,13,ו-14, ופחות בשאר הערוצים של יס/הוט.... ערוצי סרטים פחות מעניינים ישראלים שחיים בחו"ל וזה אני אומר מנסיון אישי, כל הערוצים הישראלים שציינתי משדרים גם באינטרנט וזמינים בחו"ל כך שלדעתי לפחות כיום זה פחות אטרקטיבי....

הבת שלי סטודנטית שגרה בחו"ל, כשרוצה לצפות מחברת מחשב נייד למסך טלויזיה וצופה בכל הערוצים הישראלים בחי,
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

גלובל כתב: 10 דצמבר 2018, 15:49 רוב הישראלים בחו"ל מעוניינים לצפות בערוצים הישראלים 11,12,13,ו-14, ופחות בשאר הערוצים של יס/הוט.... ערוצי סרטים פחות מעניינים ישראלים שחיים בחו"ל וזה אני אומר מנסיון אישי, כל הערוצים הישראלים שציינתי משדרים גם באינטרנט וזמינים בחו"ל כך שלדעתי לפחות כיום זה פחות אטרקטיבי....

הבת שלי סטודנטית שגרה בחו"ל, כשרוצה לצפות מחברת מחשב נייד למסך טלויזיה וצופה בכל הערוצים הישראלים בחי,
צודק . בחו"ל לכול מדינה יש עשרות ערוצים . עם תרגום/דיבוב לשפת המקור . כך שהם לא צריכים את הוט/יס עם תרגום לעיברית
וישראלים שחיים בגולה . מיסתפקים מישראל שערוצי המדינה חינם. כמו שכתב גולבל
כך שהחברה האלה המירו את ערוצי הוט יס לאיטרנט . ומכרו בישראל. לי חבר שקרוב לעסק של זה הציע לי להיתחבר לאינטרנט. לקח לי כמה דקות להבין . איך בלי צלחת ניתן ליראות . אני צופה בכ30 ערוצים מתיילנד בתשלום רובם בHD .באמצעות האינטרנט

50 מליון ש"ח . אם הייה להם 40 מליון. היו בורחים לחו"ל . לפני שיתפסו . ולא מחכים . לרגע האחרון .
שלח תגובה