טיונר לווייני מובנה

כל השאלות והדיונים על לווינים, ציוד קליטה, ממירים, ערוצים חדשים, כרטיסי לווין, קידודים ועוד.....
שלח תגובה
Vcynu054
חבר פורום
חבר פורום

טיונר לווייני מובנה

שליחה על ידי Vcynu054 »

שלום לכולם,
ברצוני לקנות את מכשיר הטלוויזיה של סמסונג דגם הUN7100 4K SMART TV, ולפי המפרט רשום הוא כולל בתוכו טיונר לוויני מובנה, עכשיו השאלה שלי היא האם הטיונר הזה תומך 4k והאם יהיה אפשר להכניס לתוכו מפתחות כמו biss וכאלה כדי לפתוח ערוצים מוצפנים?
yosbd
חבר ותיק
חבר ותיק
Has thanked: 1 פעם

Re: טיונר לווייני מובנה

שליחה על ידי yosbd »

תומך 4K כן .
כל השאר לא.
סמל אישי של משתמש
גלובל
תותח על
תותח על
Has thanked: 8 פעמים
Been thanked: 14 פעמים

שליחה על ידי גלובל »

סידרה 7100... היא מהפשוטות יותר של סמסונג,
דגם Low End לא בטוח שהמקלט לוויינים תומך 4k....
סמל אישי של משתמש
י א
מנהל אתר
מנהל אתר
Has thanked: 9 פעמים
Been thanked: 42 פעמים

שליחה על ידי י א »

גלובל - אם הוא תומך dvb-s2 אז אין קשר לתמיכה ב 4k כי זה ענין של מקודד הוידאו ואם זו טלויזיה תומכת 4k אז הסטרים מהלווין יעבוד.

הבעיה היא פתיחת הערוצים מהצפנה וזו שאלה שאני מסופק לגביה
כל טוב ובריאות לכל באי הפורום..
סמל אישי של משתמש
גלובל
תותח על
תותח על

שליחה על ידי גלובל »

צודק ....השאלה אם הוא תומך ב S2 , לא מצאתי אזכור לזה במפרט של הטלוויזיה הזאת .
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

שליחה על ידי הטכנאי קרמר »

אני קניתי TV סמסונג . 4K בפירסום כתוב שיש טיונר לווינים. בפועל אין בפנים. התקשרתי לחברה ענו כי ..... הדגם לא קיים. סתם קישקוש ענו לי
סמל אישי של משתמש
גלובל
תותח על
תותח על

שליחה על ידי גלובל »

כמו שאמרתי לא בטוח שיש S2 ...ואני מוסיף בהמשך לדברי קרמר ....לא בטוח שיש בכלל S / מקלט ,

במקרה אני מכיר את הדגם הזה כי הוא זול במיוחד וחשבתי לקנות לבן שלי לדירת הסטודנטים שלו ,
זאת טלוויזיה במחיר מעולה וזול ובכל זאת מסך 4K אבל חייבים להוריד ציפיות ....אפילו בלוטוס BT אין לה ,
לא יודע איזה גודל מסך אתה מחפש אבל למשל בגודל 49" ניתן להשיג אותה בפחות מ 2000 ש"ח
אם אתה מסתפק באחריות של יבואן מקביל ,אחריות של סם ליין ועברית מובנת תעלה כבר כ-2300 שח ,

במפרט של אחד מהסוחרים שמצאתי שרירותית ( ראה תמונה ) ...ניתן לראות שאין התייחסות בכלל לנושא מפרט הלוויינים ,
לעומת זאת יש אזכור מפורט של T2 עבור עידן פלוס שהרי זה חשוב לחלק גדול מהרוכשים של המסך הזה ,
זאת טלוויזיה מצוינת כמסך משני למשל בחדר שינה ...לא הייתי בוחר אותה כטלויזיה ראשית לבית ,
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
Vcynu054
חבר פורום
חבר פורום

שליחה על ידי Vcynu054 »

גלובל כתב: 30 נובמבר 2018, 17:46 כמו שאמרתי לא בטוח שיש S2 ...ואני מוסיף בהמשך לדברי קרמר ....לא בטוח שיש בכלל S / מקלט ,

במקרה אני מכיר את הדגם הזה כי הוא זול במיוחד וחשבתי לקנות לבן שלי לדירת הסטודנטים שלו ,
זאת טלוויזיה במחיר מעולה וזול ובכל זאת מסך 4K אבל חייבים להוריד ציפיות ....אפילו בלוטוס BT אין לה ,
לא יודע איזה גודל מסך אתה מחפש אבל למשל בגודל 49" ניתן להשיג אותה בפחות מ 2000 ש"ח
אם אתה מסתפק באחריות של יבואן מקביל ,אחריות של סם ליין ועברית מובנת תעלה כבר כ-2300 שח ,

במפרט של אחד מהסוחרים שמצאתי שרירותית ( ראה תמונה ) ...ניתן לראות שאין התייחסות בכלל לנושא מפרט הלוויינים ,
לעומת זאת יש אזכור מפורט של T2 עבור עידן פלוס שהרי זה חשוב לחלק גדול מהרוכשים של המסך הזה ,
זאת טלוויזיה מצוינת כמסך משני למשל בחדר שינה ...לא הייתי בוחר אותה כטלויזיה ראשית לבית ,
תודה על התגובה,
חשבתי לבטל את ההזמנה וללכת על הnu7400 שלפי מה שראיתי במפרט הוא כן תומך בDVB-S2 וכולל גם bluetooth
אבל השאלה היא האם יש עוד הבדלים או שרק שתי אלה?
סמל אישי של משתמש
גלובל
תותח על
תותח על

שליחה על ידי גלובל »

יפה, זה נשמע יותר טוב.... ואם המחיר מתאים לך.... אז לך על זה, רק תבין שסידרה 7000 היא בעלת מפרט נמוך, יש סידרה 8000 טובה יותר ומן הסתם יקרה יותר. ויש את סדרת הקוונטום שמתחילה בדגם הפשוט יותר Q6, תבדוק מה מתאים לך תקציבית ותשווה מפרטים,
שלח תגובה