בלוז לכחולי הלויינים

כל השאלות והדיונים על לווינים, ציוד קליטה, ממירים, ערוצים חדשים, כרטיסי לווין, קידודים ועוד.....
שלח תגובה
gilad2211
תותח על
תותח על
Been thanked: 6 פעמים

בלוז לכחולי הלויינים

שליחה על ידי gilad2211 »

IMG_20181126_064758.jpg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
סמל אישי של משתמש
Sys_Admin
תותח על
תותח על
Been thanked: 31 פעמים

Re: בלוז לכחולי הלויינים

שליחה על ידי Sys_Admin »

מומלץ בחום, אם רוצים לצרף כתבה כלשהיא, אפילו שהיא לא קשורה לנושאים של הפורום כלל, אז לעשות את זה כך שניתן יהיה גם לקרוא אותה. ואם המקור הוא מהנייר, אז ניתן לסרוק אותה ולא "לצלם" אותה עם פלאפון של HUAWEI ועוד אחד כזה כמו Mate 10 Pro .
גם מומלץ לפני זה לבדוק שלא מדובר סתם על זה שזה מחזור של PR מלפני עשר שנים. זה למשל ה PR הממוחזר:
https://www.israelhayom.co.il/article/610821
וזה מה שהתפרסם ב 2009 :
https://www.makorrishon.co.il/nrg/onlin ... 0/648.html
pazitush
אחלה חבר
אחלה חבר
Has thanked: 24 פעמים
Been thanked: 1 פעם

שליחה על ידי pazitush »

מסתבר שריענון זיכרון לציבור, משיג מדי פעם כותרות.....
סמל אישי של משתמש
Sys_Admin
תותח על
תותח על

שליחה על ידי Sys_Admin »

לא רק זה, אלה שמסתבר גם, שאם ממחזרים את אותה הכרזת PR ממש מלפני עשור, ריקה מכל תוכן, שלא מדברת על שום דבר ממשי, עדיין ניתן לפרסם אותה בכמה כלי תקשורת מבלי להתבייש בכך. ועוד זה מתפרסם במקביל בכמה מערכות עם כותרת "בלעדי". :lol:
סמל אישי של משתמש
י א
מנהל אתר
מנהל אתר
Has thanked: 9 פעמים
Been thanked: 42 פעמים

שליחה על ידי י א »

עושים את זה הרבה בפייבוק...
כל טוב ובריאות לכל באי הפורום..
gilad2211
תותח על
תותח על

שליחה על ידי gilad2211 »

Sys_Admin כתב: 26 נובמבר 2018, 08:19 מומלץ בחום, אם רוצים לצרף כתבה כלשהיא, אפילו שהיא לא קשורה לנושאים של הפורום כלל, אז לעשות את זה כך שניתן יהיה גם לקרוא אותה. ואם המקור הוא מהנייר, אז ניתן לסרוק אותה ולא "לצלם" אותה עם פלאפון של HUAWEI ועוד אחד כזה כמו Mate 10 Pro .
גם מומלץ לפני זה לבדוק שלא מדובר סתם על זה שזה מחזור של PR מלפני עשר שנים. זה למשל ה PR הממוחזר:
https://www.israelhayom.co.il/article/610821
וזה מה שהתפרסם ב 2009 :
https://www.makorrishon.co.il/nrg/onlin ... 0/648.html
כשמגדילים רואים מצויין. והמצלמה של המייט 10 פשוט אדירה אוהב מאוד את המכשיר שלי :) בקשר לכתבה, נחשפתי אליה רק כשהיא פורסמה בביביתון לפני כמה ימים.
סמל אישי של משתמש
Sys_Admin
תותח על
תותח על

שליחה על ידי Sys_Admin »

זה מה שרואים שמגדילים, כאשר מצלמים עם מצלמה פשוט אדירה של פלאפון סיני. זה נראה, כאילו שסינים אלו סובלים מליקוי ראיה חמורים ביותר.
gilad2211
תותח על
תותח על

שליחה על ידי gilad2211 »

Sys_Admin כתב: 28 נובמבר 2018, 23:17 זה מה שרואים שמגדילים, כאשר מצלמים עם מצלמה פשוט אדירה של פלאפון סיני. זה נראה, כאילו שסינים אלו סובלים מליקוי ראיה חמורים ביותר.
זה אולי מה שרואים אצלך.

בלי לפגוע חלילה, אבל אולי הידע שלך במצלמות לא עשיר במיוחד אני לא יודע, אבל חברת ליקה היא חברה כמעט מס.1 במצלמות בעולם. השיתוף של וואווי איתם הופך את המכשיר למושלם בעיניי.

אבל זה עניין של טעם :)
סמל אישי של משתמש
Sys_Admin
תותח על
תותח על

שליחה על ידי Sys_Admin »

זה מה שרואים בכל מקום, וכל מי שיש לו אפשרות ויכולת לראות.
אולי הידע שלי במצלמות לא עשיר במיוחד, אבל אני רק בין שאר העיסוקים שלי עוסק גם בבחינה של ציוד צילום ואופטיקה לחברות הפקה בתחום האזרחי ובעיסוק הצבאי שלי עוסק בין היתר באלקטרו אופטיקה בכל ההיבטים שלו. בין היתר גם ביום יום עוסק בצילום סטילס כבר יותר משלושים שנה, עוד מתקופה של פילם ואחרי זה עם כל הסדרה 5 של CANON . צירפתי צילום של אחת המצלמות DSLR שלי שכרגע על השולחן והשתמשתי בה לאחרונה בנסיעה לחו''ל, שהיא גם מסדרה 5 של CANON.
כך שבאמת שיכול להיות שהידע שלי במצלמות לא עשיר במיוחד. [מתגלגל]

ודרך אגב מעבר לזה שאין שום קשר בין מה שיש בטלפון סיני המדובר, למצלמות אמתיות של לייקה, אלה שגם לייקה היא כבר יותר מחמישים שנה ממש לא "כמעט מס.1 במצלמות בעולם" אלה שאפילו לא בין החברות המובילות בזה. היא מתמקדת בדברים אחרים לגמרי, תחומים כמו LIDARs וכמו ציוד למדידות GIS .
סמל אישי של משתמש
גלובל
תותח על
תותח על
Has thanked: 8 פעמים
Been thanked: 14 פעמים

שליחה על ידי גלובל »

ברור לכולם שאין מה להשוות בכלל בין האופטיקה של מצלמות בסמארטפונים יהיו טובות ככל שיהיו ...לבין מצלמות DSLR מקצועיות
על מה הוויכוח בכלל ...חח ?
gilad2211
תותח על
תותח על

שליחה על ידי gilad2211 »

גלובל כתב: 03 דצמבר 2018, 12:50 ברור לכולם שאין מה להשוות בכלל בין האופטיקה של מצלמות בסמארטפונים יהיו טובות ככל שיהיו ...לבין מצלמות DSLR מקצועיות
אין שום ויכוח, לפחות לא מהצד שלי.

ברור שאי אפשר להשוות וכמעט תמיד טוב שיש מכשיר ייעודי אחד לכל דבר כי ככה משקיעים יותר במה שיועד לו המכשיר.

כמו בזמנו הDVD משולב עם וידאו, הרבה לא המליצו על זה כי ברגע שזה משולב זה מוריד מהאיכות ויש הרבה תקלות.

גם בסמארטפון, לא מתעסקים רק במצלמה אלא גם בדברים אחרים. אבל עדיין האיכות של המצלמות של וואווי הן גבוהות מאוד. נכון שלא כמו מצלמות ייעודיות רגילות אבל עדיין איכות מספקת לפחות עבורי.
סמל אישי של משתמש
Sys_Admin
תותח על
תותח על

שליחה על ידי Sys_Admin »

גלובל כתב: 03 דצמבר 2018, 12:50 ברור לכולם שאין מה להשוות בכלל בין האופטיקה של מצלמות בסמארטפונים יהיו טובות ככל שיהיו ...לבין מצלמות DSLR מקצועיות

אין שום וויכוח, לא רק שלא ניתן להשוות בכלל בין האופטיקה של מצלמות בסמארטפונים יהיו טובות ככל שיהיו ...לבין מצלמות DSLR מקצועיות, אלה גם בין מצלמות של סמרטפונים של יצרנים מובילים, כמו SAMSUNG למשל, לבין מצלמות של סמרטפונים סיניים, שבהם כל מה שנדרש זה לייצר, זה מוצר כמה שזול יותר, מתוך רכיבים פשוטים ביותר, על חשבון האיכות. רק שהפותח דיון לא מצליח לראות שאת התמונה של כתבת PR ( שהיא גם לא קשורה כלל לפורום וגם היא כתבה ממוחזרת מלפני עשור ) , שהוא צילם עם מכשיר פלאפון סיני זה, היא מטושטשת לגמרי, ועד אחרי שמסבירים לו את זה, גם משוכנע שהמצלמה של פלאפון סיני זה היא לא פחות ממושלמת בעיניו כי: "חברת ליקה היא חברה כמעט מס.1 במצלמות בעולם" ובגלל השיתוף של וואווי איתם.
ואת כמה זה מופרח כבר הסברתי, אבל הוא מנסה להתווכח עם מי שעוסק בתחום זה של מצלמות בפרט ושל מערכות אלקטרו-אופטיקה בכלל וגם עוד תוהה, אם: "אולי הידע שלך במצלמות לא עשיר במיוחד אני לא יודע". :D
שלח תגובה