next generation of hotbird 13e

כל השאלות והדיונים על לווינים, ציוד קליטה, ממירים, ערוצים חדשים, כרטיסי לווין, קידודים ועוד.....
סמל אישי של משתמש
Sys_Admin
תותח על
תותח על
Been thanked: 31 פעמים

Re: next generation of hotbird 13e

שליחה על ידי Sys_Admin »

הטכנאי קרמר כתב: 20 נובמבר 2018, 23:24 אדון מנהל . בוא נגיד שאני מפגר זרקתי אבנים . אז מותר לו לאדם הנאור המשכיל . לזרוק בחזרה אבנים . כי אני התחלתי ראשון????
תחשוב על זה בליילה . שאתה נותן לו במה חופשייה להישתלך בגולשים . בפורום סטראו הכחול. העמידו אותו במקום . על המעשיות שהוא כותב שם
ליילה טובה
בוא נגיד שאחרי שזמן כל כך רב שאתה המשכת לזרוק אבנים וגם קיבלת אינספור אזהרות לא לעשות את זה יותר, אתה לא צריך להתפלא מזה שכל בן אדם נאור ומשכיל יזמין בשבילך שירות מיוחד של אנשים אדיבים בחלוקים לבנים שירחיקו אותך למקום שבו לא תוכל לזרוק אבנים בציבור.
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

שליחה על ידי הטכנאי קרמר »

אתה סתם קשקשן . בודד . מול המיקלדת . ששקוע בידיעת נושא הלווינים. כמו שיש אנשים שיודעים את התנ"ך בעל פה אתה יודע את נושא הלווינים בעל פה .
מה זה נותן לך בחיים כלום.
אני הקמתי מישפחה לתיפארת . 4 נכדים . הבכור נער מחונן. לומד בבית ספר למחוננים . לכול ילד הכנתי דירה כאשר יתחתנו. בעשיית כסף בכבלים הפרטיים .
ומה לך יש כינים בראש כלום. מילבד ידע בלווינים . עם זה תלך למכולת ??
סתם אדם מתוסכל אתה. מצא קורבן ליתעלל בו . לא יעזור לך . על אפך וחמתך אני אכתוב מה שיעלה על דעתי לטובת חברי הפורום .
סמל אישי של משתמש
גלובל
תותח על
תותח על
Has thanked: 8 פעמים
Been thanked: 14 פעמים

שליחה על ידי גלובל »

Sys_Admin כתב: 20 נובמבר 2018, 23:46
גלובל כתב: 20 נובמבר 2018, 18:51 Sys....
מה תוחלת החיים של לוויין כזה לעומת הלוויינים הרגילים המונעים ע"י הנעה כימית ?
אני מניח שכל עוד הפנלים הסולארים תקינים ומייצרים חשמל מה שיכול להגביל את חיי הלויין הזה זה רק המצברים ....לא כך ?
בגלל שעדיין קיימים רק מספר קטן של לוויינים פעילים שהם מה שמכונה "חשמליים לגמרי" וכוללים גם את מנועי תמרון חשמליים וגם את מנועי כניסה למסלול חשמליים, עוד לא ניתן להעריך בצורה ודאית את האורך החיים האמיתי שלהם. היצרן מספק נתון של כ 20 שנה של אורך חיים, אבל יכול להיות שזה כולל גם את מקדם הבטחון כמקובל בתחום והאורך החיים בפועל יכול להיות גדול בהרבה. הבלאי שמגביל את האורך חיים של לווייינים כאלה, זה באמת מצברים שיש להם משאב מוגבל של מחזורי טעינה, ופריקה וגם התאים הפוטו אלקטריים שסובלים מדגרדצייה אחרי שנים רבות של פעילות. גם כדאי לקחת בחשבון, שבעוד 20 שנה טכנולוגייה של מערכות אלקטרוניות שקיימות בלוויין תהייה אחרת לגמרי ואפילו, אם לוויין יהיה תקין לגמרי ומתפקד, עדיין יהיה צורך להחליף אותו בגלל שהוא כבר לא יעמוד בסף הדרישות הטכנולוגיות שיהיה. גם היום הלוויינים החדשים כוללים משיבים שהם שונים לגמרי מבחינת מאפיינים שלהם בייחס ללוויינים שהיו קיימים עוד לפני חמש שנים. למשל כל הנתונים בהקשר של רעש מופע במשיבים החדשים עברו שיפור גדול. זה נובע מהצורך של תמיכה במודולציות מורכבות במיוחד, כמו 256-apsk . צירפתי דוגמה של קונסטליצייה של אפנון זה לצורך שאפשר יהיה להתרשם עד כמה דיוק נדרש לצורך הפקה של נתונים תקינים ונעילה על הנקודות.
תודה על ההסבר ....
גם 20 שנה זאת התקדמות יפה מאוד , זה יגדיר מחדש את שוק השכירות של הלוויינים הישנים ב inclined orbit ,
גם תמיכה במודולציות מורכבות כמו 256 APSK תתרום רבות לאפשרויות להעביר כמויות DATA אדירות שנדרשות כיום עקב המעבר
לשידורי 4K ו- 8K ....נשמע מלהיב , זה יתן דחיפה לתחום הלוויינים שקצת דישדש במקום בשנים האחרונות ,
סמל אישי של משתמש
גלובל
תותח על
תותח על

שליחה על ידי גלובל »

הטכנאי קרמר כתב: 21 נובמבר 2018, 07:42 אתה סתם קשקשן . בודד . מול המיקלדת . ששקוע בידיעת נושא הלווינים. כמו שיש אנשים שיודעים את התנ"ך בעל פה אתה יודע את נושא הלווינים בעל פה .
מה זה נותן לך בחיים כלום.
אני הקמתי מישפחה לתיפארת . 4 נכדים . הבכור נער מחונן. לומד בבית ספר למחוננים . לכול ילד הכנתי דירה כאשר יתחתנו. בעשיית כסף בכבלים הפרטיים .
ומה לך יש כינים בראש כלום. מילבד ידע בלווינים . עם זה תלך למכולת ??
סתם אדם מתוסכל אתה. מצא קורבן ליתעלל בו . לא יעזור לך . על אפך וחמתך אני אכתוב מה שיעלה על דעתי לטובת חברי הפורום .
קרמר ...חזרת מההקפאה בכל המרץ , לא חבל שאתה מוציא שוב את כל האנרגיה הזאת שלך על עניינים אישיים והכפשות ?
אתה שוב ושוב מתגאה בעברך בעשיית כסף מכבלים פירטיים ...מה לזה ולענייני הפורום ? למה זה צריך לעניין את חברי הפורום ובמה זה מעלה את קרנך בעיניהם ?
אגב ...זה שחברי פורום פה לא עונים לך ולא מנפנפים בעושרם הם או בהישגיהם האישיים שלהם לעומתך , זה לא אומר שהם מסכנים או אין להם הישגים גדולים
אפילו פי כמה ממך , זה רק אומר שאף אחד מחברי הפורום לא מעוניין ולא מוצא צורך להיכנס אתך לתחרויות טיפשיות , ובטח לא לחשוף פרטים אישיים
שאין להם כל קשר או עניין לפורום ומטרתו ...

השרשור נפתח כדי לידע את הפורום שדור חדש של לוייני הוט-בירד שיפעלו בטכנולוגיה חדשה ....הדיון הוא סביב הנושא הזה ,
אתה ישר קפצת לעניין שידורי הטלוויזיה שעתידים להיות בלווייני הוט בירד והעובדה שהם מקודדים , אבל קרמר ...זה בכלל לא הנושא
את הלוויינים החדשים הזמינה חברת יוטלסאט ורק אחרי שישוגרו לחלל הם יחליפו את הלוויינים הישנים ויאפשרו שכירות נוספת
לחברות טלוויזיה באירופה ומהעולם ורק אז נדע אם נוספו ערוצים לצפייה או לא והאם הם מקודדים ....אז מה זה בכלל קשור לעניינן השרשור ,

אני מבין שאתה מתוסכל שאין הרבה מה לחדש והרבה ערוצים מקודדים ...אבל זה לא עניין השרשור
תתפלא אבל יש פה גולשים שמעניין אותם טכנולוגיות לווייניות חדשות ואין קשר לשידורי טלוויזיה כאלה או אחרים,
זה פורום טכנולוגי לידע כללי ולא רק פורום למתקיני צלחות מתוסכלים לשעבר !!
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

המחלוקת שלי היא עם SYS . לא עם יתר חברי הפורום. מה שכתבתי זה רק לSYS ולא צריך לעניין את יתר חברי הפורום. הוא מעליב אןתי. הוא חושב שהוא סגן של האלוהים. בידע שלו. אז כתבתי לו מי זה שצוחק אחרון בדרך לבנק וזה אני . וזה החשוב ביותר
אתה צודק הפורום הוא ללווינים. אבל כאשר חמור קופץ ברוש צריך להוריד לו את הראש . בייתר אתה צודק .
גם ידע לוויני מעניין אותי . באופן כללי . אבל הגבתי . שבשביל גולשי הפורום זה ברכה לבטלה . מותר לי ליכתוב את זה ?..?
ביי חברי היקר . הרסיבר בדרך? יותר מעניין
סמל אישי של משתמש
גלובל
תותח על
תותח על

שליחה על ידי גלובל »

הרסיבר בדרך? יותר מעניין
עדכנתי בשרשור השני ....
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

תודה נעיין בזה
m8m8
תותח על
תותח על
Been thanked: 4 פעמים

שליחה על ידי m8m8 »

יש כרגע שידור ניסיון 50 E TURKSAT 8K 32 APSK 117 MBIT

איכות מדהימה

וזה 32 APSK

שלא נדבר על 64,128,256
סמל אישי של משתמש
י א
מנהל אתר
מנהל אתר
Has thanked: 9 פעמים
Been thanked: 42 פעמים

שליחה על ידי י א »

כמה מגה ביט?
כל טוב ובריאות לכל באי הפורום..
m8m8
תותח על
תותח על
Been thanked: 4 פעמים

שליחה על ידי m8m8 »

117 mbit

Türksat 4B (50,0°E)
tp. 11 (11,587 GHz, pol. H, SR: 34279, FEC: 3/4; DVB-S2/32APSK)
שלח תגובה