מה אני אמור להבין מהתגובה של נציב תלונות הציבור של הרשות השניה?

כל השאלות והדיונים על לווינים, ציוד קליטה, ממירים, ערוצים חדשים, כרטיסי לווין, קידודים ועוד.....
נעול
gilad2211
תותח על
תותח על
Been thanked: 6 פעמים

מה אני אמור להבין מהתגובה של נציב תלונות הציבור של הרשות השניה?

שליחה על ידי gilad2211 »

יהיו או לא יהיו שידורי hd בעידן+?
Screenshot_20180920-170451.png
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
DAVID L
חבר ותיק
חבר ותיק

Re: מה אני אמור להבין מהתגובה של נציב תלונות הציבור של הרשות השניה?

שליחה על ידי DAVID L »

שעוד אין החלטה בנושא
סמל אישי של משתמש
גלובל
תותח על
תותח על
Has thanked: 8 פעמים
Been thanked: 14 פעמים

שליחה על ידי גלובל »

אני דווקא מבין בין השורות של התשובה הזאת שיש מי שמושך בחוטים שלא יכניסו HD לעידן פלוס כדי שלא יהווה תחרות לכבלים וללוויין ,
זאת גם הסיבה שלא יאשרו ליזם פרטי לקחת את הפלטפורמה ולהפעיל שירות רב ערוצי בתשלום לצד השירות החינמי ...
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

שליחה על ידי הטכנאי קרמר »

גלובל כתב: 20 ספטמבר 2018, 19:24 אני דווקא מבין בין השורות של התשובה הזאת שיש מי שמושך בחוטים שלא יכניסו HD לעידן פלוס כדי שלא יהווה תחרות לכבלים וללוויין ,
זאת גם הסיבה שלא יאשרו ליזם פרטי לקחת את הפלטפורמה ולהפעיל שירות רב ערוצי בתשלום לצד השירות החינמי ...
איזה שטויות אתה כותב . רק אם יהיו ערות 12 13 14 בHD אלפים יעזבו את הוט/יס . כמה אפשר לרדת בהסברים מטומטמים . הכול עניין של כסף וזהוא
יש מאות אלפי ממירים רקבSD . אף אחד לא ירוץ להחליף לHD אז זה יהייה ברכב לבטלה
מי שאוהב איכות בתמונה מיזמן מחובר ליס/הוט
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

קראתי את המיכתב . סתם מיכתב שעונים לכולם . ללא שום כוונות זדון
סמל אישי של משתמש
גלובל
תותח על
תותח על

שליחה על ידי גלובל »

בעיניי כתיבת שטויות אתה כאן אלוף הפורום, עברו כמה שעות מיום כיפור וכבר עברת לניבול פה.... לא מכובד לגילך,
סמל אישי של משתמש
י א
מנהל אתר
מנהל אתר
Has thanked: 9 פעמים
Been thanked: 42 פעמים

שליחה על ידי י א »

הבוטות זה כנראה מנהג רומני...
כל טוב ובריאות לכל באי הפורום..
gilad2211
תותח על
תותח על
Been thanked: 6 פעמים

שליחה על ידי gilad2211 »

קרמר קרמר, אתה טועה לחלוטין.

כיום כמעט לכל טלוויזיה חדשה (אפילו קצת ישנה) יש לא רק עידן+ מובנה, אלה טיונר מובנה שתומך כבר בעידן 2.

ורוב הממירים תומכים בשיטת שידור HD, כיום מוכרים ממירים שמכוונים יותר לעידן 2.
BMWH1
תותח על
תותח על

שליחה על ידי BMWH1 »

קרמר צודק אני גם קבלתי תשובה רק בניסוח אחר לא מעניין.....
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

חברה איכות התמונה בעידן + מעולה . בשביל הצופה הממוצע . אני צופה בTV 50'4K עם ממיר U+ 4K ורואים מעולה בהקלטה טובה. רוב הTV אצל הצופים בעידן + היא 32' או TV זככית
אז למי ישדרו HD ? שזה כסף תחזוקה טכנאים נוספים??? נכון היום הTV יש בה מובנה עידן + . אבל מי מחליף TV זה שמחובר להוט/יס/ פשוטי העם נישארים עם הטלויזית הישנות . רובם לא מתים על HD . ולא יודעים נב זה HD גם אני נהנה מאיכות התמונה
4K בטורקיה זה ליגה אחרת . אבל זה יהייה בישראל אולי באלמפידה מטוקין עוד פעם
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

גלובל כתב: 20 ספטמבר 2018, 20:49 בעיניי כתיבת שטויות אתה כאן אלוף הפורום, עברו כמה שעות מיום כיפור וכבר עברת לניבול פה.... לא מכובד לגילך,
אל תחנך אותי . כתוב בהיגיון. ולא שטויות . הוט/יס לוחצות על עידן שלא לשדר בHD . כאילו שיפור באיכות התמונה תיגרום לאלפי לקוחות לעזוב את הוט/יס . ביגלל שרואים את השערות באף של השחקנים
קשקשת ברשת
סמל אישי של משתמש
גלובל
תותח על
תותח על

שליחה על ידי גלובל »

לחנך אותך ? תהיה רגוע אני לא מנסה אפילו ...
אתה ממהר לכתוב מבלי להבין את הפואנטה שאני כתבתי וסתם זורק נתונים לאוויר שאין להם קשר למציאות .

1) אין מאות אלפי ממירי SD ....כל צופי ומשתמשי עידן פלוס בישראל הם לא יותר מכמה עשרות אלפים בודדים ,
2)מזה כמה שנים כל הטלוויזיות החדשות נמכרות עם טיונר DVB-T2 מותאם לעברית ככה זה כבר כלול למי שקנה טלוויזיה לאחרונה ,
3)עלות של ממיר חדש למי שבכל זאת צריך להחליף ממיר היא זניחה בסך הכל כ-70 עד 120 שח תלוי איך קונים בהחלט הוצאה סבירה ,
4)הייתה תכנית להפעיל גם את המרבב השלישי ולהוציא מכרז למפעיל טלוויזיה רב-ערוצית ע"ג פלטפורמת עידן פלוס
המפעיל שיזכה בזיכיון יפעיל חבילת ערוצים שתשולב יחד עם הערוצים החינמיים , הפעלת המרבבים הנוספים תאפשר גם
לעבור לשידור ב HD גם בערוצים החינמיים , כמובן שמי שיתחבר לשירות הזה יקבל ממיר מיוחד מהמפעיל כולל כרטיס חכם ,
התכנית הזאת הוקפאה ....מכל מיני סיבות ולדעתי האישית אחת מהם היא פעילות לוביסטית
של בעלי עניין כמו YES/HOT וכיום גם אולי מפעילים נוספים סלקום TV פרטנר TV , כדי שהתוכנית הזאת לא תצא לפועל ....
זאת דעתי האישית שמסתמכת על כתבות שהיו בעיתונות ....אתה לא חייב לקבל אותה וגם לא ממש מעניין אותי מה אתה חושב !
סמל אישי של משתמש
Sys_Admin
תותח על
תותח על
Been thanked: 31 פעמים

שליחה על ידי Sys_Admin »

גלובל כתב: 21 ספטמבר 2018, 10:18 4)הייתה תכנית להפעיל גם את המרבב השלישי ולהוציא מכרז למפעיל טלוויזיה רב-ערוצית ע"ג פלטפורמת עידן פלוס
המפעיל שיזכה בזיכיון יפעיל חבילת ערוצים שתשולב יחד עם הערוצים החינמיים , הפעלת המרבבים הנוספים תאפשר גם
לעבור לשידור ב HD גם בערוצים החינמיים , כמובן שמי שיתחבר לשירות הזה יקבל ממיר מיוחד מהמפעיל כולל כרטיס חכם ,
של בעלי עניין כמו YES/HOT וכיום גם אולי מפעילים נוספים סלקום TV פרטנר TV , כדי שהתוכנית הזאת לא תצא לפועל ....
זאת דעתי האישית שמסתמכת על כתבות שהיו בעיתונות ....אתה לא חייב לקבל אותה וגם לא ממש מעניין אותי מה אתה חושב !
דרך אגב, בדיוק בימים אלו מתקיים במרכז הארץ ניסוי של המרבב השלישי, שמשודר באוויר לצד השני התדרי נושא הקיימים, שאחד מהם הוא גם הניסוי. רק שמטרת הניסוי החדש הפעם היא לבחון את ההשפעות הדדיות של תדרי נושא שמשודרים באפיקים סמוכים ופועלים בהספקים שונים. לצורך התוכן שמשודר כרגע במרבב השלישי משמש העתק של TRANSPORT STREAM שקיים במרבב השני, רק שהניסוי החדש משודר בהספק עוד יותר נמוך. ובשביל למנוע את אי הבנות, לא מדובר כאן בכלל על הכנה להוספת ערוצים חדשים או למעבר לשידור HD של הערוצים הקיימים, אלה על דברים אחרים לגמרי.
DAVID L
חבר ותיק
חבר ותיק

שליחה על ידי DAVID L »

גלובל כתב: 21 ספטמבר 2018, 10:18 לחנך אותך ? תהיה רגוע אני לא מנסה אפילו ...
אתה ממהר לכתוב מבלי להבין את הפואנטה שאני כתבתי וסתם זורק נתונים לאוויר שאין להם קשר למציאות .

1) אין מאות אלפי ממירי SD ....כל צופי ומשתמשי עידן פלוס בישראל הם לא יותר מכמה עשרות אלפים בודדים ,
2)מזה כמה שנים כל הטלוויזיות החדשות נמכרות עם טיונר DVB-T2 מותאם לעברית ככה זה כבר כלול למי שקנה טלוויזיה לאחרונה ,
3)עלות של ממיר חדש למי שבכל זאת צריך להחליף ממיר היא זניחה בסך הכל כ-70 עד 120 שח תלוי איך קונים בהחלט הוצאה סבירה ,
4)הייתה תכנית להפעיל גם את המרבב השלישי ולהוציא מכרז למפעיל טלוויזיה רב-ערוצית ע"ג פלטפורמת עידן פלוס
אני לא הבנתי טוב, שאתה כתבת שזה לאיכות HD אז לאיזה סוג של איכות HD
אם ידועה פה סוג האיכות?
נערך לאחרונה על ידי DAVID L ב 21 ספטמבר 2018, 18:21, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
גלובל
תותח על
תותח על

שליחה על ידי גלובל »

נו... אולי תרגיע כבר עם ה 4K ??
רק אמרתי שלדעתי הפעלת מרבב שלישי תאפשר גם אם ירצו לשדרג את ערוצי ישראל מ SD ל- HD
זה לא אומר שזה יקרה וזה לא אומר שאני מכיר את הנושא , זה רק דעה אישית שלי על מצב שיכל היה לקרות
ובנתיים לא קורה מכל מיני סיבות ...וחבל שכך , כי בסך הכל הפלטפורמה של עידן פלוס יכלה לשרת יפה
גם ספק טלויזיה רב ערוצית בתשלום חדש וגם שידור חינמי באיכות HD לכלל האזרחים ,
DAVID L
חבר ותיק
חבר ותיק

שליחה על ידי DAVID L »

עכשיו הבנתי זה HD באופן כללי
סמל אישי של משתמש
י א
מנהל אתר
מנהל אתר
Has thanked: 9 פעמים
Been thanked: 42 פעמים

שליחה על ידי י א »

הכותב דויד או רמי או מי שהוא לא יהיה, התלונן על גלובל שכביכול כותב תוכן בלתי חוקי.

אני מציע לגלובל ואחרים שמגיבים לכול שטות שהוא כותב להיזהר ממנו.
כל טוב ובריאות לכל באי הפורום..
נעול