בקשר לשידור המונדיאל ב4K באתר האינטרנט של כאן

כל השאלות והדיונים על לווינים, ציוד קליטה, ממירים, ערוצים חדשים, כרטיסי לווין, קידודים ועוד.....
DAVID L
חבר ותיק
חבר ותיק

בקשר לשידור המונדיאל ב4K באתר האינטרנט של כאן

שליחה על ידי DAVID L »

גם אתם לא מצליחים לראות את השידור הזה באיכות של 4K?
מתי שיש שידור של משחק,
https://www.kan.org.il/live/tv.aspx?stationid=18
אם אתם מצליחים אז איך?
המהירות גלישה שלי היא 40 מגה
ביו טיוב אני מקבל אפשרות לראות את סרטון גם באיכות 2160P 4K
באתר של כאן הכי הרבה זה נותן לי 1080P
סמל אישי של משתמש
גלובל
תותח על
תותח על
Has thanked: 8 פעמים
Been thanked: 14 פעמים

Re: בקשר לשידור המונדיאל ב4K באתר האינטרנט של כאן

שליחה על ידי גלובל »

יש לך מסך 4K ?
DAVID L
חבר ותיק
חבר ותיק

שליחה על ידי DAVID L »

השאלה שקודם חשוב לי לדעת היא איך ביו טיוב אני יכול בסרטונים לראות את אפשרות איכות 2160 4K
ובאתר אינטרנט של כאן בשידור שלהם, אני לא יכול לראות את אפשרות איכות שידור 2160 4K ?
bennyo
חבר פורום
חבר פורום

שליחה על ידי bennyo »

לא ענית על השאלה של גלובל...
לאתרים יש יכולת לעשות upscale או downscale לפי המסך שהם מזהים.
גם אני שנכנסתי פעם ראשונה לאתר של כאן אמרתי - איזו חרא של איכות - אבל אחרי כמה שניות שהוא זיהה שהמסך שלי תומך 4K האיכות השתפרה פלאים.
אמנם לא כמו בשידור מהערוץ התורכי אבל עדיין 4K.
סמל אישי של משתמש
גלובל
תותח על
תותח על

שליחה על ידי גלובל »

רוצה לראות 4K בלי מסך תומך....
זה כמו לנהוג במזדה ולרצות להרגיש שיש לך פורשה 😉
DAVID L
חבר ותיק
חבר ותיק

שליחה על ידי DAVID L »

bennyo כתב: 15 יוני 2018, 06:40 לא ענית על השאלה של גלובל...
לאתרים יש יכולת לעשות upscale או downscale לפי המסך שהם מזהים.
גם אני שנכנסתי פעם ראשונה לאתר של כאן אמרתי - איזו חרא של איכות - אבל אחרי כמה שניות שהוא זיהה שהמסך שלי תומך 4K האיכות השתפרה פלאים.
אמנם לא כמו בשידור מהערוץ התורכי אבל עדיין 4K.
השאלה היא איך במסך של FULL HD
ביו טיוב אני רואה שיש בנגן בסרטון אפשרות איכות 4K ושאני בוחר בה אז האתר אינטרנט עושה downscale ואז אני רואה יותר טוב את התמונת שידור שיש בי טיוב,
ובאתר אינטרנט של התאגיד, באותו מסך, אין בנגן את האפשרות של איכות 4K?
בגלל זה נראה לי שבנגן שבאתר האינטרנט של כאן יש בעיית הפעלת downscale
.
סמל אישי של משתמש
גלובל
תותח על
תותח על

שליחה על ידי גלובל »

הנגן של יוטיוב שונה מהנגן של כאן 11 , ביוטיוב לא ממש אכפת לגוגל איזה מסך יש לך ,
מבחינתם אם יש לך 4K תהנה ואם אין לך אז נוריד לך את הרזולוציה ולא תרגיש הבדל ,

בכאן 11 רוצים שרק מי שיש לו מסך תומך 4K UHD יוכל לצפות בשידור ב 4K וזאת כדי לא לבלבל את הצופים
שהרי גם בטלוויזיה רק מי שיש לו 4K יכול לצפות דרך הערוץ המיוחד 511 וכל השאר צופים ב HD או ב SD ,

בנוסף באתר של כאן 4K כתוב בפירוש -
הצפייה באיכות 4K מותנית במסך תומך וברוחב פס מירבי. מומלץ להגדיר את איכות הצפייה על "Auto" באמצעות
לחיצה על אייקון גלגל השיניים בנגן כדי להתאים את איכות הצפייה לרוחב הפס
.

אני מסופק אם אתה רואה יותר טוב במסך HD שלך כשאתה בוחר ביוטיוב לצפות ב 4K UHD ,
נראה לי שזה יותר בראש שלך התייחסות שלך למצב השונה בתת מודע , אם המסך HD בלבד לא תצפה יותר טוב ...גם אם תעביר ל 4K .
מה שכן חומרים שמשודרים ב 4K למשל מהאולפן החדש של כאן נראים ממש טוב גם ב HD רגיל כי המצלמות איכותיות יותר .
DAVID L
חבר ותיק
חבר ותיק

שליחה על ידי DAVID L »

לי, במסך FULL HD, שאני בוחר באיכות 4K, אז אני רואה בשידור במה שנמצא מרחוק, יותר טוב את הדברים.
אז אני לא מבין למה בנגן, באתר של כאן, בכוונה רוצים להקשות על הצופים בנושא איכות שידור? לא הבנתי מה הקשר בלבלבל את הצופים כאשר גם אפשר לבחור בין איכויות התמונות שידור, וגם יש שם אפשרות של בחירה אוטומטית לאיכות שידור לנגן. במסך שלי, שאני בוחר ביו טיוב, באפשרות של איכות תמונה באפשרות של אוטומטי, אז אם יש סרטון באיכות שידור של 4K, אז הנגן מזהה את הסרטון הזה באיכות 4K.
סמל אישי של משתמש
גלובל
תותח על
תותח על

שליחה על ידי גלובל »

זה סוג אחר של נגן זה הכל , אם יש לך מסך HD בלבד אתה לא צריך 4K ויש לך אופציה באתר של כאן לבחור מצב שידור ב HD
רק למי שיש מסך 4K יכול לפתוח את המצב של שידור ב 4K , במיוחד בשבילך עשיתי ניסוי כרגע וחברתי את המחשב הנייד שלי
למסך 4K ( פיליפס 40" UHD ) שיש לי פה במשרד ....והנה זה נפתח ורואים מצויין ב 4K ....מה שכן זה מצריך אינטרנט ממש מהיר
לי יש פה כרגע כ 90 Mbps זה בסדר אבל נתקע מידי פעם ....אם היה לי פייבר זה היה עובד חלק ,
הנה דוגמאות של צילומי מסך שתראה שזה עובד לי ....
4K 1 - Copy.jpeg
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
סמל אישי של משתמש
גלובל
תותח על
תותח על

שליחה על ידי גלובל »

4K 2.jpeg
סמל אישי של משתמש
גלובל
תותח על
תותח על

שליחה על ידי גלובל »

4K 3.jpeg
סמל אישי של משתמש
Sys_Admin
תותח על
תותח על
Been thanked: 31 פעמים

שליחה על ידי Sys_Admin »

DAVID L כתב: 15 יוני 2018, 18:19 לי, במסך FULL HD, שאני בוחר באיכות 4K, אז אני רואה בשידור במה שנמצא מרחוק, יותר טוב את הדברים.
אז אני לא מבין למה בנגן, באתר של כאן, בכוונה רוצים להקשות על הצופים בנושא איכות שידור? לא הבנתי מה הקשר בלבלבל את הצופים כאשר גם אפשר לבחור בין איכויות התמונות שידור, וגם יש שם אפשרות של בחירה אוטומטית לאיכות שידור לנגן. במסך שלי, שאני בוחר ביו טיוב, באפשרות של איכות תמונה באפשרות של אוטומטי, אז אם יש סרטון באיכות שידור של 4K, אז הנגן מזהה את הסרטון הזה באיכות 4K.

נעשה את זה פשוט עוד יותר. מי שאין לו מסך 4K לא יכול לצפות בשידור באיכות 4K . בדיוק כמו שמי שאין לו מסך, לא יכול לצפות בטלוויזיה. :lol:

אני מקווה, שעכשיו זה יותר ברור, גם למי שלא בן אדם טכני.
DAVID L
חבר ותיק
חבר ותיק

שליחה על ידי DAVID L »

גלובל כתב: 15 יוני 2018, 18:23 זה סוג אחר של נגן זה הכל , אם יש לך מסך HD בלבד אתה לא צריך 4K ויש לך אופציה באתר של כאן לבחור מצב שידור ב HD
רק למי שיש מסך 4K יכול לפתוח את המצב של שידור ב 4K , במיוחד בשבילך עשיתי ניסוי כרגע וחברתי את המחשב הנייד שלי
למסך 4K ( פיליפס 40" UHD ) שיש לי פה במשרד ....והנה זה נפתח ורואים מצויין ב 4K ....מה שכן זה מצריך אינטרנט ממש מהיר
לי יש פה כרגע כ 90 Mbps זה בסדר אבל נתקע מידי פעם ....אם היה לי פייבר זה היה עובד חלק ,
הנה דוגמאות של צילומי מסך שתראה שזה עובד לי ....
4K 1 - Copy.jpeg
למה לדעתך בנטפליקס כדי לצפות באיכות 4K בצורה טובה מספיק לזה מהירות גלישה של 25 מגה?
"25 מגה-ביט לשנייה - מומלצת לאיכות Ultra HD quality"
https://help.netflix.com/he/node/306?ui ... categories
ובאתר של כאן 11 גם מהירות של 90 מגה לא בצורה טובה מספיק?
זה כי ה 4K בנטפליקס פחות איכותי אז מספיק לו מהירות גלישה יותר נמוכה?
או סיבה אחרת?
סמל אישי של משתמש
Sys_Admin
תותח על
תותח על
Been thanked: 31 פעמים

שליחה על ידי Sys_Admin »

כבר לפני מספר שנים, במספר פורומים שונים הסברתי לך מספר פעמים בהרחבה ובליווי של תרשימים ושל קישורים חיצוניים למקורות את התשובות לשאלות אלה בהרחבה, בפרוט ובשפה פשוטה ביותר שמתאימה גם למי שלא מתמצא בתחום. כולל גם את ההסבר מה הוא Adaptive bitrate streaming באינטרנט בכלל, ומה הוא בהקשר של שרות של Netflix . כמו כן כבר אז הסברתי לך מה הוא מושג של הסף הכניסה של Minimal Bitrate בכלל, מה המשמעות שלו בכלל בשידורי וידאו ומה הוא בפרט בהקשר של שירותי Netflix ואיך זה קשור לזה ששרות זה מוכוון בין השאר לשימוש מובייל. כמובן כבר אז כבר הצגתי לך צילומי מסך של נתונה רוחב פס של netflix rips באיכות 4K מיטבית שביצעתי משם ולמה לזה נדרש רוחב פס שמעל 200M ולא של 25M . וגם על זה מה הוא מושג של תקורה בתקשורת בכלל ומה הוא בהקשר של שיטות הזרמה של תוכן וידאו באינטרנט בכלל ובשימוש של מנגנוני תיקון שגיאות תקשורת מקדים ואיך הוא משפיעה על צורך ברוחב פס הכולל שנדרש להיות גדול משמעותית מהרוחב פס של התוכן המוזרם.
אבל !!! אם אחרי כל ההסברים המפורטים אלה ואחרי כל השנים שעברו, כל אותן השאלות שלך נשארות לך כמו שהן, זה יהיה מיותר לגמרי לפרוס את כל ההסברים מחדש.
כמובן שגם כל ההסברים האלה הם יהיו מיותרים, אם גם אחרי כל השאלות האלה ואחרי כל השנים אין לך בכלל איך לצפות בשידורים האלה, לא מבחינת מסך, לא מבחינת רוחב פס הנדרש בחיבור לאינטרנט ולא משאר ההיבטים.
gilad2211
תותח על
תותח על
Been thanked: 6 פעמים

שליחה על ידי gilad2211 »

קבלו קישור ישיר, פשוט תדביקו בVLC ולא תצטרכו להיכנס כל פעם דרך האתר של כאן:

https://vimmi.hs.llnwd.net/Channel511LL ... 64000.m3u8

בכל אופן, חבל שהפס קול לא בעברית אבל גם אנגלית זה נורמלי ולא מציק כמו השפה הטורקית :)
gilad2211
תותח על
תותח על
Been thanked: 6 פעמים

שליחה על ידי gilad2211 »

ואללה יש פס קול בעברית.

יפה.
DAVID L
חבר ותיק
חבר ותיק

שליחה על ידי DAVID L »

Sys_Admin כתב: 16 יוני 2018, 08:40 כבר לפני מספר שנים, במספר פורומים שונים הסברתי לך מספר פעמים בהרחבה ובליווי של תרשימים ושל קישורים חיצוניים למקורות את התשובות לשאלות אלה בהרחבה, בפרוט ובשפה פשוטה ביותר שמתאימה גם למי שלא מתמצא בתחום. כולל גם את ההסבר מה הוא Adaptive bitrate streaming באינטרנט בכלל, ומה הוא בהקשר של שרות של Netflix . כמו כן כבר אז הסברתי לך מה הוא מושג של הסף הכניסה של Minimal Bitrate בכלל, מה המשמעות שלו בכלל בשידורי וידאו ומה הוא בפרט בהקשר של שירותי Netflix ואיך זה קשור לזה ששרות זה מוכוון בין השאר לשימוש מובייל. כמובן כבר אז כבר הצגתי לך צילומי מסך של נתונה רוחב פס של netflix rips באיכות 4K מיטבית שביצעתי משם ולמה לזה נדרש רוחב פס שמעל 200M ולא של 25M . וגם על זה מה הוא מושג של תקורה בתקשורת בכלל ומה הוא בהקשר של שיטות הזרמה של תוכן וידאו באינטרנט בכלל ובשימוש של מנגנוני תיקון שגיאות תקשורת מקדים ואיך הוא משפיעה על צורך ברוחב פס הכולל שנדרש להיות גדול משמעותית מהרוחב פס של התוכן המוזרם.
אבל !!! אם אחרי כל ההסברים המפורטים אלה ואחרי כל השנים שעברו, כל אותן השאלות שלך נשארות לך כמו שהן, זה יהיה מיותר לגמרי לפרוס את כל ההסברים מחדש.
כמובן שגם כל ההסברים האלה הם יהיו מיותרים, אם גם אחרי כל השאלות האלה ואחרי כל השנים אין לך בכלל איך לצפות בשידורים האלה, לא מבחינת מסך, לא מבחינת רוחב פס הנדרש בחיבור לאינטרנט ולא משאר ההיבטים.
אז למה בשאלות תשובות בנטפליקס רשום מומלץ מהירות גלישה 25 מגה, לא נראה לי שהם טועים בזה.
סמל אישי של משתמש
גלובל
תותח על
תותח על

שליחה על ידי גלובל »

דייויד / רמי לשעבר
פתחת את הדיון לגבי כאן 11 4K באינטרנט.... טרחתי עבורך עשיתי ניסוי ואף העליתי תמונות ,
למרות זאת לא הגבת בכלל לא התייחסת לעובדה שאתה מנסה לראות במסך ללא 4K ...וזה לא יעבוד ככה .
ומיד העברת הדיון לנושא חדש לגבי נטפליקס ...לפחות תגיב / תתייחס אולי תגיד תודה ...משהו
בכל זאת טרחתי עבורך !
סמל אישי של משתמש
י א
מנהל אתר
מנהל אתר
Has thanked: 9 פעמים
Been thanked: 42 פעמים

שליחה על ידי י א »

גלובל - אתה לא לומד שאין עם מי לדבר? הוא רק רוצה לבלבל בשכל משעמום.

ימשיך ככה וגם המשתמש הזה יחסם.
כל טוב ובריאות לכל באי הפורום..
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

שליחה על ידי הטכנאי קרמר »

גלובל כתב: 16 יוני 2018, 17:07 דייויד / רמי לשעבר
פתחת את הדיון לגבי כאן 11 4K באינטרנט.... טרחתי עבורך עשיתי ניסוי ואף העליתי תמונות ,
למרות זאת לא הגבת בכלל לא התייחסת לעובדה שאתה מנסה לראות במסך ללא 4K ...וזה לא יעבוד ככה .
ומיד העברת הדיון לנושא חדש לגבי נטפליקס ...לפחות תגיב / תתייחס אולי תגיד תודה ...משהו
בכל זאת טרחתי עבורך !
מר גולבל . כמה שאני זוכר . הגולש הנ"ל שומר שבת . יגיב ב"ה בצאת השמת אם ירצה השם
שבוע טוב
נעול