בקשר לשידור המונדיאל ב4K באתר האינטרנט של כאן

כל השאלות והדיונים על לווינים, ציוד קליטה, ממירים, ערוצים חדשים, כרטיסי לווין, קידודים ועוד.....
DAVID L
חבר ותיק
חבר ותיק

Re: בקשר לשידור המונדיאל ב4K באתר האינטרנט של כאן

שליחה על ידי DAVID L »

גלובל כתב: 16 יוני 2018, 17:07 דייויד / רמי לשעבר
פתחת את הדיון לגבי כאן 11 4K באינטרנט.... טרחתי עבורך עשיתי ניסוי ואף העליתי תמונות ,
למרות זאת לא הגבת בכלל לא התייחסת לעובדה שאתה מנסה לראות במסך ללא 4K ...וזה לא יעבוד ככה .
ומיד העברת הדיון לנושא חדש לגבי נטפליקס ...לפחות תגיב / תתייחס אולי תגיד תודה ...משהו
בכל זאת טרחתי עבורך !
תודה על העזרה
כן זה זה במסך לא של 4K , אבל בעניין המהירות גלישה המתאימה לאיכות 4K זה היה נראה לי מוזר שבנטפליקס ממליצים ב 4K מהירות 25 מגה וב 4K של התאגיד גם מהירות גלישה 90 מגה אתה רואה שהשידור אצלך נתקע
סמל אישי של משתמש
גלובל
תותח על
תותח על
Has thanked: 8 פעמים
Been thanked: 14 פעמים

שליחה על ידי גלובל »

בבקשה 👍

לא ניסיתי את נטפליקס ב 4K.... אז אין לי נסיון להגיב,
היה לי מנוי לחודש כשזה היה חינמי לנסיון ולא השתמשתי
אז ביטלתי את המינוי,
סמל אישי של משתמש
Sys_Admin
תותח על
תותח על
Been thanked: 31 פעמים

שליחה על ידי Sys_Admin »

DAVID L כתב: 16 יוני 2018, 16:45
אז למה בשאלות תשובות בנטפליקס רשום מומלץ מהירות גלישה 25 מגה, לא נראה לי שהם טועים בזה.
בידיוק כמו שכבר כתבתי מספר רב של פעמים והסברתי את המונח של רוחב פס שהוא הסף הכניסה הנמוך והוא ככזה שנקבע בין היתר בגלל משתמשי מובייל שמשתמשים בשירות על תשתית LTE שהיא לא מובטחת ובמקרים שהרוחב פס יורד עד ל 25M , הסף התחתון זה נקבע שלא יקרה מצב שהשידור נקטע או עובר לרזלוצייה יותר נמוכה בגלל רוחב פס המוגבל. וזה גם ההקשר למנגנון של Adaptive Bitrate . כל זה הוסבר כבר מספר רב של פעמים, כולל זה שלצפייה תקינה בשרות 4K של NETFLIX נדרש חיבור בעל רוחב פס גדול יותר מ 250M. ואחרי כל השנים שעברו מאז ששאלת אתהשאלות אלה, הנתונים טכניים אלה לא השתנו ויהיה מיותר לחזור על אותן השאלות, במיוחד שאין לך שום אפשרות לצרוך את שירות זה או כל שירות 4K אחר.
DAVID L
חבר ותיק
חבר ותיק

שליחה על ידי DAVID L »

אז תוכל בבקשה לבקש מנפליטקס שיתקנו את הטעות?
בשאלות ותשובות שלהם שמהירות נדרשת לאיכות 4K זה 25 מגה, אבל שמהירות מומלצת לאיכות 4K זה 250 מגה, ולא 25 מגה?
נעול