ממיר VU+

כל השאלות והדיונים על לווינים, ציוד קליטה, ממירים, ערוצים חדשים, כרטיסי לווין, קידודים ועוד.....
סמל אישי של משתמש
Sys_Admin
תותח על
תותח על
Been thanked: 31 פעמים

Re: ממיר VU+

שליחה על ידי Sys_Admin »

י א כתב:שבוע שעבר חברת sky הבריטית הודיע שהיא מתחילה לשדר את כול מאות הערוצים שלה גם באינטרנט. זה יהיה הוספה של פלטפורמה ולא החלפה עבור הלקוחות הרבים שהם יכולים היו לקבל אבל מפסידים היום בגלל שהרבה מקומות לא מאפשרית התקנת צלחות לווין.
נאמר גם ש sky איטליה וסקאי אוסטריה כבר החלו את התהליך.

אז כנראה שזה אפשרי
בכל המקרים האלה מדובר על שירות משלים שולי ולא על שירות עיקרי. בידיוק כמו שטלפון לווייני או אינטרנט לווייני לא יכול להיות שירות עיקרי, אלה רק שירות משלים למקומות בעיתיים. וכך גם טלפון לווייני או אינטרנט לווייני הם גם אפשריים, כמו שידורי טלוויזייה דרך אינטרנט, אבל לא יהוו תחרות לשירות העיקרי, אלה שישארו שרותי נישה. כל הנקודות האלה כבר הסברתי כאן לפני זה.
thestalker
תותח על
תותח על
Been thanked: 5 פעמים

שליחה על ידי thestalker »

הממיר של אורנג צרפת
אין לך את ההרשאות המתאימות על מנת לצפות בקבצים המצורפים להודעה זאת.
יש לי 1.8 ממונעת מ30W עד 42E
ממיר עם מנוי חוקי ל CSAT
DREAMBOX 7080 HD 2X DVBS2 1X DVBT
סמל אישי של משתמש
גלובל
תותח על
תותח על
Has thanked: 8 פעמים
Been thanked: 14 פעמים

שליחה על ידי גלובל »

גם YES בארץ יש לה שירות אינטרנטי מוזל נקרא STING TV התשובה שלהם ל פרטנר TV ולסלקום TV
כך שגם בארץ הנושא האינטרנטי מתקדם ויש כבר מאות אלפי מינויים שמחוברים לכל הספקים האלה ביחד ,
זה אומנם לא שירות של מאות ערוצים כמו ב SKY הבריטית אבל זה כמה עשרות ערוצים וב HD ,
פרטנר TV משדרים את כל ערוצי ישראל ב HD מלא , סלקום TV התחכמו ומספקים קליטת ישראל מעידן פלוס ,
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

שליחה על ידי הטכנאי קרמר »

Sys_Admin כתב:
י א כתב:שבוע שעבר חברת sky הבריטית הודיע שהיא מתחילה לשדר את כול מאות הערוצים שלה גם באינטרנט. זה יהיה הוספה של פלטפורמה ולא החלפה עבור הלקוחות הרבים שהם יכולים היו לקבל אבל מפסידים היום בגלל שהרבה מקומות לא מאפשרית התקנת צלחות לווין.

אז כנראה שזה אפשרי
בכל המקרים האלה מדובר על שירות משלים שולי ולא על שירות עיקרי. בידיוק כמו שטלפון לווייני או אינטרנט לווייני לא יכול להיות שירות עיקרי, אלה רק שירות משלים למקומות בעיתיים. וכך גם טלפון לווייני או אינטרנט לווייני הם גם אפשריים, כמו שידורי טלוויזייה דרך אינטרנט, אבל לא יהוו תחרות לשירות העיקרי, אלה שישארו שרותי נישה. כל הנקודות האלה כבר הסברתי כאן לפני זה.
מר SYS אתה מזכיר לי את שנת 1900. כאשר התחילו להופיע המכוניות הראשונות בדרכים . רוב ההובלה הייתה עם סוסים בעולם. אז כתב אדם מלומד . מה שמסוגלים לעשות 1000 סוסים . לא מסוגלים הרכבים האלה לעשות כלום . כך גם עידן האינטרנט הוא עדיין בחיטולים . הלוויין התחיל ליפעול בערך בשנת 95 . אז עדיין לא הייה אינטרנט ביכלל . ניראה בעוד 10-20 שנה מה יהייה לאן זה מוביל . היום אין ביכלל עגלון אחד לצילום לפחות
שבוע טוב
ofir_men
חבר ותיק
חבר ותיק

שליחה על ידי ofir_men »

ווואווו...

Sys_Admin, תודה רבה על המידע. בלי קשר לאיזו טכנולוגיה תתפוס ומה הכי מומלץ לאיזו חברה.... לי באופן אישי כייף לקבל מידע שכזה.

תודה גם לשאר החברים על המידע.
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

ofir_men כתב:ווואווו...

Sys_Admin, תודה רבה על המידע. בלי קשר לאיזו טכנולוגיה תתפוס ומה הכי מומלץ לאיזו חברה.... לי באופן אישי כייף לקבל מידע שכזה.

תודה גם לשאר החברים על המידע.

אני יעשה לך בוחן פתע , על מה שלמדתה . בסדר?
סמל אישי של משתמש
י א
מנהל אתר
מנהל אתר
Has thanked: 9 פעמים
Been thanked: 42 פעמים

שליחה על ידי י א »

אכן פתרון unicable II הוא בהחלט פתרון לבנינים רבי דירות אבל זה דורש תכנון מקדים ולימוד רב.
כל טוב ובריאות לכל באי הפורום..
ofir_men
חבר ותיק
חבר ותיק

שליחה על ידי ofir_men »

קרמר אולי תסתום לשם שינוי! לפי הגיל אתה יכול להיות אבא של לא מעט פה אבל אתה תמיד בוחר להתנהג כמו ילד אינפנטיל, כן העם צריך HD או לא... כן לויין מול עידן או לא .... נראה לפעמים שאתה פה רק בשביל לריב ולעצבן אנשים

מישהו שואל שאלה, ולא משנה למה...
לא כי הוא הולך לקנות/כן כי הוא הולך לקנות
סתם כי הוא פוץ כמוך/או שהוא באמת רוצה לדעת.... (תתפלא יש אנשים שסתם אוהבים לדעת דברים, להעשיר ידע בלשון "העם")

פעם הכרתי מישהי שאמרה דבר חכם (לאנשים חכמים כנראה), יש לך משהו חכם להגיד, תגיד. אחרת תסתום!
לגופו של עניין, גם אם לא הבנתי הכל (ותתפלא !!!! הבנתי את הרוב) מאוד יפה בעיני שמישהו מסביר על טכנולוגיה חדשה/יתרונות מול חסרונות וכו'. לא הכרתי את המושג קראתי במספר מקומות הסבר עקום שלא התקרב להסבר של SYS. האמת התעצלתי גם להמשיך לחפש עוד הסברים, אבל תתפלא, אחרי התשובה שלו למדתי את היישום של זה בתחום הלווינים!!!! (אפילו שאני מכיר את הפלטפורמה של דגימה מלאה כבר מעל 20 שנה!!!)
גם אם זה לא מושלם כמו שאתה חושב שזה צריך להיות, לא כל דבר צריך להיות בעל משמעות כפי שאתה תופס אותו!
תפסיק לזלז באנשים, בטח שחלקם יודעים יותר ממך!!! יותר טוב ממך!!! או חושבים אחרת ממך!!! בגלל זה המקום הזה נקרא פורום... , קח תקרא קצת, זה לא באנגלית:
https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A4%D7 ... %A0%D7%98)
בשניה אני יכול לעשות אותך ממש קטן, אתה רוצה שאני אסביר לך איך בכלל מבצעים דגימה שכזו ע"י רכיב DSP והרקע המתמטי מאחוריו?! מה היתרונות בלדגום את כל רוחב הפס מול דגימה חלקית של הפרוסה בה אתה מעוניין?! התיאוריה של משפט הדגימה/טוריי פוריייה... כל הדברים שהדיוט לא מכיר (הדיוט ב"ה" ולא ב"א", מכיר את ההבדל?!) ושוב תתפלא, אני מכיר אותם בעל פה.
תפסיק להטיף מוסר ולחנך פה אנשים.
יש לך מה להוסיף ולתרום, יפה. לא אז פשוט תסתום!
ofir_men
חבר ותיק
חבר ותיק

שליחה על ידי ofir_men »

ואגב, אם לא היה לך מובן, ווואווו... היה לטובת ההשקעה שהוא השקיע בתשובה
חבל שאים פה עוד כמה כמו sys_admin, גלובל וישראל (ויסלחו לי אחרים טובים שבטח שכחתי) שתורמים פה מהידע שלהם... סתם לעזור לאחרים ולא בשביל לעצבן
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

אופיר מה קרה לך ? כול כך קל להרגיז אותך !. אם אתה נשוי מיסקנה אישתך. שעל כול דבר קטן תיתפרץ עלה . ודבר גדול תיתקור אותה

חתיחת מפגר . אני יכתוב מה שאני חושב . לא ניראה לך תן גז הלאה . לא חייבים לעיין בכול דבר שכותבים כאן .

כול מה שהיסביר מר SYS . זה טוב בתאוריה . במציאות במדינת ישראל לא יתקינו את זה . גם לא יס
זה סתם קשקשת ברשת . ענף הצלחות ניגמר מיזמן . אף בלוק לא יתארגן . ויתקין רשת כזו.
השעה עוד מעט 7 לא לישכוח לקחת כדורי הרגע
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

אופיר אתה כותב
"בשניה אני יכול לעשות אותך ממש קטן, אתה רוצה שאני אסביר לך איך בכלל מבצעים דגימה שכזו ע"י רכיב DSP והרקע המתמטי מאחוריו?! מה היתרונות בלדגום את כל רוחב הפס מול דגימה חלקית של הפרוסה בה אתה מעוניין?! התיאוריה של משפט הדגימה/טוריי פוריייה... כל הדברים שהדיוט לא מכיר (הדיוט ב"ה" ולא ב"א", מכיר את ההבדל?!) ושוב תתפלא, אני מכיר אותם בעל פה.
תפסיק להטיף מוסר ולחנך פה אנשים.
יש לך מה להוסיף ולתרום, יפה. לא אז פשוט תסתום!
ofir_men
חבר ותיק
חבר ותיק

אופיר לא רוצה דגימה ולא רוצה נעלים
אותי מעניין דברים שעושה מהם עוד $$$ עם דגימות לא הולכים למכולת . זה שאתה יודע לידגום . אשרך אצה גדול
לי תן רעין איך אפשר לעשות עסק חדש בימקום התקנת צלחות .

סתם מיתפרץ לדלת פתוחה ללא היגיון
אני יכתוב מה שאני חושב . ואתה תיכתוב מה שאתה חושב
בהצלחה
סמל אישי של משתמש
גלובל
תותח על
תותח על
Has thanked: 8 פעמים
Been thanked: 14 פעמים

שליחה על ידי גלובל »

קרמר ...מה קורה לך ? למה כמעט כל שרשור שאתה כותב בו מתדרדר בסופו לשיח אישי ופוגע ? ....
למה אתה לא יכול לשמור על קורקטיות ודו שיח מקצועי אפילו אם יש ויכוח או אי הסכמה ...למה לנבל את הפה ?

מה מפריע לך שמביאים פה הסברים מקצועיים ברמה גבוהה ,נושאים שמעניינים הרבה כאן שרוצים לדעת וללמוד ?
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

למה אסור לחלוק על גולש שכותב דברים מעניינים ? לא ניבלתי את הפה . על הגולש, לא כתבתי בגנות אף אחד . ולא על ביטחון המדינה
כתבתי רק שהדברים לא רצניים לפי דעתי כי.. כך וכך . מיכאן להיתפרץ עלי זה עבר כול גבול . מעניין אתה לא מזכיר את המיתפרץ עלי
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

ואני חוזר וכותב ש 90% מהגולשים בפורום זה . מחפשים איך ליראות ערוצים בחינם . שאחרים משלמים עבורם . עם קובץ ,אימץ, קאם. וכול הקשקשת הזו . מרSYS באמת כותב מאמרים מעניינים. אבל זה לא נותן לגולש כלום , מילבד מעט ידע. שנישכח אחרי כמה ימים
זה כוונתי בכתוב
סמל אישי של משתמש
י א
מנהל אתר
מנהל אתר
Has thanked: 9 פעמים
Been thanked: 42 פעמים

שליחה על ידי י א »

קרמר - אני אשמח אם יתבעו אותך פה על דברי הבלע שאתה כותב.

לכתוב על בן אדם בציבור שהוא מפגר והוא יעשה לאשתו דברים זה בגדר הוצאת לשון הרע.
כל טוב ובריאות לכל באי הפורום..
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

מי שהתחיל ראשון . זה הייה הוא . הייתי צריך לשפוך עלו מים קרים . והמילה פיגור זה לא העלבה . יש לי בת מפגרת במוסד אקי"ם . מה לעשות . ויש בעלים עצבניים . שכך מגיבים .מעצבים
ofir_men
חבר ותיק
חבר ותיק

שליחה על ידי ofir_men »

קרמר, אתה בן אדם קטן, עם ראיה צרה, מאוד! מסוג האנשים שמה שאתה חושב נכון, ומה שאחרים לא נכון.
אחרי כל השנים האלה לא השכלת להבין שלא לכולם זה "ערוצים בחינם", ולא הכל זה "נטו כסף", לכמה אנשים ששונים ממך. אני לדוגמה פותח את כל הערוצים שאני פותח ושורף שעות על התחביב הזה רק כי אני נהנה מזה, לשבת פיזית ולראות כמעט ולא יוצא לי חוץ ממשחק ספורט פה ושם... אז איך זה עם התיאוריה שלך?!
אגב ממשפט הדגימה וכל התיאוריות שאתה "וחכמים" כמוך מזלזלים בהם, כמעט מכרתי פעם חברה שלצערי בגלל צד שלישי החוזה נפל, ואם היית רואה את הסכום הייתי סותם את הפה, כי כנראה אצלך זה רק כסף מדבר, לא ההישג האדיר שחברים שלי ואני עשינו בסיליקון וואלי מול מנכלים של ברודקום, אינטל וכו'. במה אתה מתפאר, בכבלים פיראטי שבמדינה מתוקנת היית מוצא את עצמך בכלא עם פושעים שכמוך? לחבר מגבר עם כמה כבלים? רק הכסף מדבר נכון?
כולם אצלך מטומטמים, כולם אצלך טיפשים, שחור לבן... רק אתה יודע
כל כך נמוך כרגיל, לרדת עד לרמה של אישתי... טיפש. אם היתי יורד נמוך כמוך... על אישתך, לא חסר רעיונות הרי
אתה חושב שנפגעתי, ממך?! מחתיכת כלומניק ש99 אחוז מההודעות שלו זו התנצחות מטופשת מתריסה ולא מכבדת מול הצד השני. לך, תבדוק מה רשמתי בפוסט של ראש השנה, והתאפקתי לא לעקוץ יותר מידי חכמים כמוך, אז יצא לי משהו מאופק שתהיה שנה ללא התנצחויות לשם שינוי, או משהו בסגנון. אותך כבר סימנתי מזמן בצד של "הטובים", רק אחרי הגיגי החוכמה שלך מולי, קיבלת תגובה, לא בגלל שנפגעתי מכבודו.
אני כותב פה רק שיש לי זמן וכשיש לי מה לתרום, לא בשביל להיות צודק, כמוך
יש משפט: "כל הפוסל במומו פוסל", ויש לו שני פרושים לא מחמיאים, במקרה שלך שניהם מתאימים!
תגיב לא תגיב... אתה והתגובות שלך לא רלוונטים, רק זיהום של הפורום פה
תתפוצץ, אני הולך אל האישה היפה שלי [אצבע]
אתה מוזמן להגיב כל עוד המנהל יאפשר לך, אם יורשה לי, לטובת הפורום לא לעוד הרבה זמן אני מקווה...
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

צודק אתה גדול . אין כמוך תהנה מיכול מעשך

לייל מנוחה
סמל אישי של משתמש
Sys_Admin
תותח על
תותח על
Been thanked: 31 פעמים

שליחה על ידי Sys_Admin »

הטכנאי קרמר כתב:
Sys_Admin כתב:

אז כנראה שזה אפשרי

מר SYS אתה מזכיר לי את שנת 1900. כאשר התחילו להופיע המכוניות הראשונות בדרכים . רוב ההובלה הייתה עם סוסים בעולם. אז כתב אדם מלומד . מה שמסוגלים לעשות 1000 סוסים . לא מסוגלים הרכבים האלה לעשות כלום . כך גם עידן האינטרנט הוא עדיין בחיטולים . הלוויין התחיל ליפעול בערך בשנת 95 . אז עדיין לא הייה אינטרנט ביכלל . ניראה בעוד 10-20 שנה מה יהייה לאן זה מוביל . היום אין ביכלל עגלון אחד לצילום לפחות
שבוע טוב

קרמר, אתה מתווכח ומתפלסף על דברים ועל הטכנולוגיות שאין לך אפילו מושג קלוש בהם, כי פשוט נשארת הרחק מאחור, אי שם בשנות התשעים ובעיסוק של משיכת כבלים וקדיחת חורים בקירות במקסימום. ואתה גם ממשיך להתווכח על הטכנולוגיות שבשימוש היום מבלי שאתה מבין אותן, גם אחרי שהסבירו לך את הנושא בשפה פשוטה ביותר, כמו שמסבירים לילדים, ועדיין אתה לא מצליח להבין כלום.
ומה שהכי מצחיק, זה זה שאתה מנסה להתווכח, עם מי שתפקידו ועיסוקו בחיים, בין היתר זה תכנון ופיתוח של מערכות אלה של שידורי לוויין ושל רשתות תקשורת נתונים גם בארץ וגם בחו''ל. ואתה ממשיך להתווכח, מבלי שאתה מצליח להפנים בכלל אפילו את המושגים הפשוטים ביותר בתחום של תקשורת או של לוויינים וכל הטכנולוגיות המתקדמות האלה שבשימוש היום נראות לך משום מה כמו כל מני כבלים וחיבורים שראית בשנות התשעים של המאה שעברה.
אתה אפילו לא מתאר לעצמך, איך אתה מצליח לעשות מעצמך צחוק כל פעם מחדש ואיך מגוחך נראה מהצד התפלספויות שלך על הנושאים שאתה לא מבין בהם כלום. :lol:
הטכנאי קרמר
תותח על
תותח על

גם אתה צודק . וגם הוא צודק
העיקר הבריאות חברה
לייל מנוחה עייפתי מיכם בהסברים
שלח תגובה