אומנם אני 4 שנים עם הלווין אבל כנראה שזה שאלה של מתחילים

כל השאלות והדיונים על לווינים, ציוד קליטה, ממירים, ערוצים חדשים, כרטיסי לווין, קידודים ועוד.....
שלח תגובה
yoni555
חבר ותיק
חבר ותיק
יצירת קשר:

אומנם אני 4 שנים עם הלווין אבל כנראה שזה שאלה של מתחילים

שליחה על ידי yoni555 »

אני כבר 4 שנים עם הלווין ושיתוף ויש לי כמה שאלות כי אני לא מבין גדול בזה אז ככה אתחיל:
יש לי 2 צלחות 1.20
על צלחת אחת יש את עמוס 4W ונילסאט 7W
על הצלחת השנייה יש לי את הוט בירד 13.0E ואסטרא 19.2E
ויש לי ממיר VISIONNET LEOPERD
השאלה הראשונה היא כזו איך אפשר בבמיר הזה לסדר שיהיה עמוס 2/3 כי אני רואה בו עמוס 1/2 ואומרים לי שזה אמור להתעדכן לבד אני מוצא רק את ערוצי יס ולא את הערוצים שנמצאים ב2/3 יש איזה קובץ שצריך להכניס שם
השאלה השנייה היא כזו
למה בהוט בירד 13.0 אני מוצא קרוב ל1500 ערוצים עם 97% קליטה ובאסטרא שגם הוא אותו קליטה הוא מוצא לי רק 240 ערוצים לפי מייטב ידיעתי אמרו לי שצריך קבצים להכניס לממיר עידכון כולשהו של רשימת ערוצים ואיני יודע איזה וכמובן שיש שם תדרים של נגיד 11234.5 ובבמיר אין לי אפשרות לעשות את הנקודה איך בדיוק עושים את התדר הזה?
השאלה השלישית האים יש למישהו איזה עידכן לממיר הזה שאוליי מחו"ל שהוא יכול לסדר את התדרים החדשים למשל יש את לווין 20.0E שלא מופיע לי בממיר ועוד כמה לווינים מישהו יכול לעזור באמת ?
תומר 1
תותח על
תותח על
Been thanked: 3 פעמים

Re: אומנם אני 4 שנים עם הלווין אבל כנראה שזה שאלה של מתחילים

שליחה על ידי תומר 1 »

אין דבר כזה תדר עם חצי שאתה רושם אסטרא זה רק האלומה הרחבה אז כנראה שאתה מקבל מה שצריך
או שצריך להטעין קובץ מסוים לא מבין בזה
אני לא מקצועי אבל אני אוהב להגיב, אז קחו את תגובותי בערבון מאד מוגבל
ygalbrami
חבר פורום
חבר פורום

Re: אומנם אני 4 שנים עם הלווין אבל כנראה שזה שאלה של מתחילים

שליחה על ידי ygalbrami »

אצלי יש לי ממיר ישן והתדרים ישנים, ממה שהבנתי גם אצלי שצריך לעדכן שם תוכנה והרשימת לווינים תתעדכן.
תנסה לחפש באתר היצרן את הגירסה הכי חדשה ותעדכן.
נשמח גם אם תעדכן אותנו !
שלח תגובה