ממיר HD עם תמיכה ב WIFI / סטרימר ?

כל השאלות והדיונים על לווינים, ציוד קליטה, ממירים, ערוצים חדשים, כרטיסי לווין, קידודים ועוד.....
שלח תגובה
jupiter1
חבר ותיק
חבר ותיק

ממיר HD עם תמיכה ב WIFI / סטרימר ?

שליחה על ידי jupiter1 »

היי חברים,

קיימת אצלי התקנה בת כמה שנים עם כיוונים לעמוס, הוטבירד ו 26E. מעבר לכך שאני רוצה בקרוב לתקן ולכוון את ההתקנה, חשבתי להחליף את הממירים במשהו עדכני (כרגע יש Cubecafe 200S ו- 3100 Visionnet).

האם קיים ממיר לא יקר עם תמיכה ב HD וגם עם חיבור WIFI (כך שאני לא צריך כבלים בין הראוטר לממיר והוא מתחבר לאינטרנט ב WIFI) ?

אם יש משהו שהוא משולב ב Streamer עם כניסת USB ל DISKONKEY או דיסק חיצוני זה יכול להיות גם מצויין... מה מומלץ?

ועוד שאלה - כרגע אין לי שיתוף... האם השתנה משהו בשנים האחרונות כך וניתן לקלוט ערוצים שהם לא FTA ללא שיתוף ?

תודה
drsignal
תותח על
תותח על

Re: ממיר HD עם תמיכה ב WIFI / סטרימר ?

שליחה על ידי drsignal »

סטרימר ? wtf אתה רציני זה מת מהעולם

ממיר לווין מבוסס android

http://www.aliexpress.com/item/DVB-S2-A ... 18325.html

http://www.aliexpress.com/item/DVB-S2-4 ... 33139.html

ניתן להתקין איזה firmware שבא לך לממיר (כל ממירי הלווין אנדרואיד הם אותם חומרה am8726 )
שני הממירים זהים (אולי ההבדל בקופסא החיצונית ) השבבים שלהם זהים לגמרי ! (גם אם הייצור עצמו נעשה במפעלים אחרים)

המלצות:
א. תקנה מקלדת אלחוטית עם עכבר ותחבר לזה
ב. יש לך שם מערכת xbmc מדיה סנטר להפעלת סרטים
ג. תחבר את זה לרשת לראוטר , יש חיבור קווי ויש אנטנה אלחוטי . ברשת קווית מהירות גבוה יותר בהעתקת קבצי סרטים מהמחשב לממיר

יש חיבור hdmi

ערוצים:
1. אתה יכול להפעיל על הממיר הזה מנוי לרשת iptv (בתשלום חיצוני לספק iptv)
ל iptv יש צורך בקו אמיתי 5m-15m
2. בלווין אפשר לפתוח כמה מהערוצים עם מפתחות (softcam.key) לממיר יש oscam מובנה !
3. רוב ערוצים נפתחים ב"שיתוף" יש צורך לשלם בתשלום חיצוני לספק שיתוף (תחפש באינטרנט יש הרבה )
רוב הערוצים דורשים "שיתוף" או כרטיס חוקי על מנת להסיר את ההצפנה .. פה אין חדש תחת השמש

המלצות נוספות אם אתה מתכוון לעשות שינויים בתשתית, תוסיף lnb כפולים \ מרובעים
כך תוכל להפעיל את הממיר הישנים בטלוויזיות אחרות בחדרים אחרים (אם יש לך צורך ובית גדול \ ילדים )
אפשר לעשות שימוש גם בממירים הישנים לטובת חדרים אחרים בבית לדוגמה : חדר משפחה

http://www.aliexpress.com/item/Universa ... 81474.html

זה lnb עם 4 יציאות מתאים ל 4 ממירים (ניתן לחבר אליו 3 ממירים ) את הממיר החדש ואת שני הישנים .
על כל לווין שאתה רוצה עוד חיבורים לעוד ממירים תשנה בצלחת את ה lnb ותוריד כבלים לחדרים
karny
חבר פורום
חבר פורום

שליחה על ידי karny »

גם אני מעוניין לשדרג את הממיר שלי למשהו בסגנון שהצעת. לא הבנתי רק למה התכוונת כשכתבת ש"ניתן להתקין איזה firmware שבא לך"....מה עוד נדרש להתקין מלבד חיבור הממיר לראוטר?

תודה מראש
drsignal
תותח על
תותח על

שליחה על ידי drsignal »

karny כתב:גם אני מעוניין לשדרג את הממיר שלי למשהו בסגנון שהצעת. לא הבנתי רק למה התכוונת כשכתבת ש"ניתן להתקין איזה firmware שבא לך"....מה עוד נדרש להתקין מלבד חיבור הממיר לראוטר?

תודה מראש
ניתן להחליף את גרסאת התוכנה של android בגרסת firmware אחרת ....

עקרונית לא נדרש להתקין דבר , עצם האפשרות להתקין גרסאות אחרות של android מאשרות לך חופש מסויים
karny
חבר פורום
חבר פורום

שליחה על ידי karny »

תודה רבה
יש לי שאלה נוספת (של מתחילים)
אם אני מבין נכון הממיר הזה מחליף לי גם את הסטרימר ומאפשר לי לצפות בסרטים שנמצאים על ה-PC שלי. לא הבנתי רק את אופן החיבור הנדרש. כיום יש לי מהכרטיס רשת יציאה שמתחברת לראוטר. אם אני רוצה חיבור קוי מהיר יותר כמו שאתה ממליץ, אני אמור לחבר כבל רשת מהממיר לראוטר וזה יעבוד? (כי בראוטר יש לי 4 כניסות של כבל רשת...)
karny
חבר פורום
חבר פורום

שליחה על ידי karny »

שלום. רכשתי בהמלצתך את הממיר מהדגם השני. חיברתי אותו וכו'. כעת אני מעוניין להתחיל לסרוק ערוצים ולשמור תחנות. האם מישהו יכול לכוון אותי למדריך בנושא כי די הסתבכתי עם זה ואני לא ממש יודע מה להגדיר..
תודה מראש
drsignal
תותח על
תותח על

שליחה על ידי drsignal »

לפני
סריקת ערוצים יש לעשות מספר דברים שעושים אותם בכל ממיר כלשהו :

אמרת שיש לך " לעמוס, הוטבירד ו 26E"

אתה יודע מה הסדר שלהם ברכזת ה diseqc ?

רכזת דייזק :

תמונה

אמרת שיש לך "" לעמוס, הוטבירד ו 26E" " ולכן ברכזת חייבים להיות 3 כבלים שנכנסים אליה ,

מה רכזת יורד כבל אחד בלבד מהגג לממיר ,

על מנת לסרוק נכון אתה חייב להכניס בממיר את הנתונים הנכונים של הלווינים בנכנסים בדייסק :

לדוגמה אם עמוס מתחבר בכניסה מספר 1 (ברכזת)
הוטבירד בכניסה מספק 2 (ברכזת)
אם 26 בכניסה מספר 3 (ברכזת)

אז בממיר אתה חייב להכניס הגדרות נכונות של הכניסות
A עמוס
B הוטבירד
C לווין ערבי

אם תכניס נתונים הפוכים מהסדר הנכון שיש ברכזת את הערוצים לא יסרקו כמו שצריך ואתה כנראה תקבל ערוצים לא נכונים

תעלה לגג לרכזת ותבדוק איזה לווינים מחוברים אליה ובאיזה סדר תקרא טוב מה רשום בכניסות ברכזת
karny
חבר פורום
חבר פורום

שליחה על ידי karny »

אוקי אני אעלה ואבדוק. בכל מקרה בממיר הקודם קלטתי עמוס, ניילסאט, ערבסאט, הוטבירד וסיריוס (שהבנתי שזה אסטרה 4). לפני ההנחיות שכתבת לי ביצעתי סריקות כסוג של התנסות. הממיר נתן לי רשימה של לווינים רבים ורציתי לשחזר את הלווינים שקלטתי בממיר הקודם. הצלחתי לקבל את עמוס וניילסאט אבל לא את כל היתר...אז לפי מה שאני מבין אני צריך להגדיר את הסדר ברכזת. בהגדרות הסריקה הוא מאפשר לי לבחור LNB ומתחת לבחור דייזק. כאן כבר הסתבכתי...
jupiter1
חבר ותיק
חבר ותיק

שליחה על ידי jupiter1 »

Karny, מה התרשמותך מהממיר הנל? האם מרוצה?

כמו כן מה האפשרויות שעומדות לרשותי כיום לקלוט שידורים מוצפנים ? האם ניתן להכניס לממיר קודים ולפתוח חבילות או שהאפשרות היחידה הינה שיתוף בתשלום ?
שלח תגובה