הוט טריפל - או איך לחסוך 200 ש"ח דמי גניבה *סליחה* "התקנה"

כל השאלות והדיונים על לווינים, ציוד קליטה, ממירים, ערוצים חדשים, כרטיסי לווין, קידודים ועוד.....
סמל אישי של משתמש
deepspace
תותח על
תותח על

הוט טריפל - או איך לחסוך 200 ש"ח דמי גניבה *סליחה* "התקנה"

שליחה על ידי deepspace »

מחירי האינטרנט השערורייתיים בבזק דוחפים אותי חזרה להוט.

כיוון שאני מעוניין רק בתשתית אינטנרט, ולא מעוניין לשלם את הדמי גניבה שלהם בסך 200 ש"ח על התקנה, אמרתי לעצמי "אני אתחבר לטריפל iClassic או iTOP שלהם שבו ההתקנה חינם וחודש ראשון חינם, ולאחר מכן אתנתק משאר השירותים ואשאר עם תשתית של 12MBIT ב-60 ש"ח - מה שרציתי מלכתחילה".

איך התכנית? יש איזה loophole שפיספסתי?
נשמע טוב. [אצבע]
anutk
חבר פורום
חבר פורום

Re: הוט טריפל - או איך לחסוך 200 ש"ח דמי גניבה *סליחה* "התקנ

שליחה על ידי anutk »

כל מה שאתה אומר נשמע טוב רק שיש בעיה אחת האינטרנט של הוט ממש על הפנים
סמל אישי של משתמש
deepspace
תותח על
תותח על

שליחה על ידי deepspace »

באמת שלא אכפתי לי.
הייתי תקופה ארוכה בהוט וגלשתי בסדר. עברתי לבזק רק בגלל המחיר, שעכשיו פועל לרעתו.
היתרון/חיסרון בבזק שיש איפי מתחלף בקלות, ושהוא שיחרר לי כבל של הוט בארון התקשורת להעביר בו לווין.
אבל קניתי גם דיפלקסר כך שזה לא ממש משנה...
אם אני אתחבר לטריפל אני כבר אגרום להם לעשות לי באמת התקנה ולמתוח לי תשתית נוספת בכל רחבי הבית חח.
אני כרגע על 30 ב-95 בבזק שזה יותר מדי.

אני רק רוצה להתחבר לאינטרנט הארור שלם ואני צריך לעשות את כל הטררם הזה. מדינה מטומטמת.
satis
חבר ותיק
חבר ותיק

שליחה על ידי satis »

שים לב לשני דברים:
1. ייתכן ובמידה ותתנתק כעבור חודש, יחייבו אותך בדמי התקנה. בדוק בחוזה שהשאירו לך נציגי המכירות.
2. אם אתה משאיר רק את תשתית האינטרנט של הוט- המחיר עבור 12 מגה הוא 79 ש"ח.
בהצלחה
סמל אישי של משתמש
deepspace
תותח על
תותח על

שליחה על ידי deepspace »

אז התחברתי. עושים לי את ההתקנה שבוע הבא.
ממה שקראתי בתקנון, וממה שהקלטתי את הנציג, אפשר להתנתק מהיום ה-15 ללא חיובים כלשהם.
כבר הייתי מחובר ב-12 ב-60 בהוט, כך שאני לא חושב שזה יהיה קשה להשגה.
נדחוף גם את בזק באותה הזדמנות, אחרי שכבר אהיה מחובר לטריפל, לתת לי מהירות 30 ב-60 או 70 ש"ח למשך שנה, או שנגמור איתם את החוזה (מה שסביר שיקרה).

*נתנו לי VOD חודשיים ראשונים חינם, והתחברתי לחבילת itop שלהם (טלפון חינם).
סמל אישי של משתמש
deepspace
תותח על
תותח על

שליחה על ידי deepspace »

התחברתי.
במקום לעבוד 10 דקות על תשתית קיימת, הטכנאי הצטרך הפעם לעמול כהוגן באזור השעתיים+ על קירות בטון מזויינים היטב.
כל הזמן שאל אותי "בשביל מה אתה צריך גם לווין?". מאוד מאוד רצה לנתק אותי, ולהשתמש בתשתית הקיימת חחח.
קצת ריחמתי עליו. :)
את הכבל של בזק הממזר רצה לחתוך (יעשה "קצרים" לטענתו), כנראה הם מקבלים הנחיה ישירה מהוט על כך.

נעדכן עוד חודש אם התכנית עבדה בלי כול מיני חיובים שונים ומשונים שידחפו לי בלי שאשים לב.
מחר נשלח בקשת ניתוק לבזק, ונבחן גם שם את המים... מה אתם אומרים, יתקפלו?

בינתיים הטריפל מצטייר כחלש למדי מבחינת תמורה כספית לשירות הניתן.
בחבילה הכי יקרה וה"מלאה" שלהם, אתה מקבל מעט מאוד ערוצים (בערך 300 אני מעריך, ואולי בלחץ 400), איכות SD נמוכה, מס' נמוך ביותר של ערוצי HD באיכות בינונית (באזור ה-13 ערוצי HD סה"כ, אני חושב), ה-VOD בתשלום, ערוצי ספורט/מבוגרים באים בתשלום נפרד, צריך להיזהר בכל צעד ושעל ממוקשים של תכנים בחיוב נוסף*, ממיר HD מקליט אחד (אפילו אם יש לכם הרדיסק זמין משלכם, הדבילים מבקשים תוספת של 20 ש"ח חודשי + 150 ש"ח "התקנה" בשביל לדחוף את ההרדיסק לסלוט), וממשק הממיר מסורבל, מכוער, ובאיכות בינונית ומטה... בנוסף, כבר הייתי צריך לרסט אותו פעמיים, ואין בקרת עוצמת ווליום עצמאית בממיר.

תכני ה-VOD שלהם מסודרים בצורה הכי פחות נוחה ומבולגנת שהייתי יכול לחשוב עליה, וצריך לברור בעיון ובזהירות תכנים שהם קוראים להם "חינם" (תשלום חודשי של 25 ש"ח בחודש) מתוך ערבוביה גדולה של תכנים בתשלום ששזורים בכל מקום (תוספת באזור ה-20 ש"ח עבור פריט בודד; כל זאת מעבר ל-25 ש"ח החודשיים עבור שירות ה-VOD המכונה "חינמי" - חמדנים כבר אמרנו?).

על כל זאת, "התענוג המיוחד" שהורעף עלי, ע"י הוט הגנבים שלא מתביישים לגבות הון תעופות על שירות ברמה נמוכה, קיבלתי בחינם, אז אני עוד יכול לחיות עם זה בשלום. :)

הפלוסים: EPG בעברית, כתוביות, אין בעיות פריזים, אין הרבה התעסקות והגדרה התחלתיים; ערוצים מסודרים מראש, יותר תכנים ישראלים ו-START OVER שנראה כמו פיצ'ר שימושי וחביב למדי. |כן|

לדעתי, הוט לא מהווים תחרות אמיתית בשום צורה ללווין עבור אנשים שנוח להם עם אנגלית, ושיש להם מספיק זמן פנוי ומוכנות להשקיע בהתעסקות עם הלווין עד שפותרים את כל הבעיות שצצות בדרך.
לפחות חצי מהערוצים שלהם בכלל לקוחים ישירות מערוצי FTA בלווין, ומופיעים ללא תרגום כלל, כך שהם הלכה למעשה מוכרים ללקוחות תכנים חינמיים לגמרי. |לא|

וכמצופה, זה הוט, ולכן גם לא נחסך לך הכאב ראש של להתקשר לשירות לקוחות בשביל להפעיל את ערוצי ה-HD שהיו אמורים לבוא פתוחים ולהיכלל בחבילה שלך מלכתחילה, וזמני ההמתנה המפלצתייייייייייםםםםםםםםםםםם הנלווים לזה. אחרי שהמתנתי כבר חצי שעה בטלפון, ביקשתי מהנציגה להמתין רק כמה שניות בודדות על הקו, אך החמורה הספיקה לנתק, כך שהייתי צריך להתקשר מחדש ולהמתין שוב מההתחלה. "סטארט אובר" לפרצוף, איזה כיף. <_<
ההוטבוקס גם מגיע מוגדר כנתב כך שחייבים להתקשר דווקא לשירות לקוחות ולא לתמיכה התכנית (שלא יעזרו לך), בשביל לוותר על השירות המיותר הזה שנכפה עליך מבלי שביקשת ומבלי שיהיה לך אפשרות לבטלו בעצמך.

אלו רשמים ראשונים ממה שהבחנתי משעות ספורות של שימוש, כך שנדרש עוד זמן עד שבאמת אתנסה עם השירות במלואו, ואגבש דעה יותר מנוסה... בכל מקרה, חשבתי שזה יעזור לחלק שאולי מהרהר בכך, ומתלבט בכדאיות הנושא - אז שיתפתי.

מהנראה לעין עד כה, גם אם תשלמו מחיר מקסימלי חודשי, תקבלו לכל היותר מוצר בינוני ומוגבל למדי במקרה הטוב.
יאלה ירדנו על הוט מספיק להיום... נשמור משהו גם למחר. ;)

*וכן, כבר הגבלתי את התשלום בממיר לאפס, כך שלא יוכלו לחייב אותי חיובים חורגים על כל לחיצה שגויה ואקראית (ולמה בדיוק זה לא בא כברירת מחדל?), אבל זה עדיין מעצבן וטורדני למדי להיתקל בזה כל הזמן (כבר קרה שהזמנתי משהו בלחיצה שגויה). פועל יוצא מכך, שקצת מלחיץ להשתמש בשלט עבור משתמש חדש שרק מנסה להכיר את הכפתורים והממשק. קל וחומר כשמדובר באדם מאותגר טכנולוגית.
נערך לאחרונה על ידי deepspace ב 29 אפריל 2013, 14:17, נערך 2 פעמים בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
deepspace
תותח על
תותח על

שליחה על ידי deepspace »

חיבור רווי עם simply debrid ו-100mbit.
פעם ראשונה עם חיבור במהירות הזו.
[מנגן]

תמונה

ספרתי קצת את הערוצים, והסטטיסטיקות מתבהרות כאף יותר עגומות ממה שחשבתי בראשונה.

204 זהו סך כל הערוצים בממיר, ומתוכם:
18 ערוצי HD.
בערך 10 ערוצים כפולים שהופיעו פעמיים.
מקבץ של 36 ערוצים אינטרקטיבים וערוצים חסומים בתשלום (כל הערוצים האינטרקטיבים איטיים להחריד ובלתי שמישים).
לפחות 70 ערוצי זבל ללא תרגום, בשפות זרות, שלא מעניינים אף אחד.

נשאר לכם באזור של 80~100 ערוצים יחודיים לאחר הפחתת הפסולת הגמורה בלבד.
נערך לאחרונה על ידי deepspace ב 29 אפריל 2013, 12:00, נערך 2 פעמים בסך הכל.
anutk
חבר פורום
חבר פורום

שליחה על ידי anutk »

כל הכבוד על הסקירה הוט ידועה ברמה הנמוכה שהם משדרים
רק חבל שרק אלא שקוראים בפורומים האלה יודעים שהרמה שלהם נמוכה
רוב העם לא מבין מהי רמה טובה של שידורים ואינטרנט והם מתפתים לזבל של הוט שנקרא טריפל
טוב שיש אנשים כמוך שמנסים לפרסם את הוט ולהמנע מלהתחבר
סמל אישי של משתמש
גלובל
תותח על
תותח על
Has thanked: 8 פעמים
Been thanked: 14 פעמים

שליחה על ידי גלובל »

כנראה שמגיע לך הוט ! תהנה ....
סמל אישי של משתמש
deepspace
תותח על
תותח על

שליחה על ידי deepspace »

דבר מעניין נוסף שמתברר, זה שאני יכול לעשות חיבור כפול ולגלוש במקביל דרך בזק ודרך הוט על יוזר מספק אחד (נטוויז'ן) עם איפיי שונה עבור כל קופסה.
נחמד מאוד, יאפשר לי לבדוק בנוחות מס' דברים שרציתי לנסות, אם יהיה לי זמן.
כנראה זה גם אפשרי להתחלק ביוזר עם אדם נפרד, אם כך.

עוד לא נוסה בפועל, אבל אני חושב שאפשר להגיד שיש לי כרגע רוחב פס זמין של 130mbit. [לשון2]
סמל אישי של משתמש
י א
מנהל אתר
מנהל אתר
Has thanked: 9 פעמים
Been thanked: 42 פעמים

שליחה על ידי י א »

חיברת את הכבל של הוט לממיר בכניסה DVB-C? ניסית לסרוק ולראות איזה תחנות נכנסו?
כל טוב ובריאות לכל באי הפורום..
סמל אישי של משתמש
deepspace
תותח על
תותח על

שליחה על ידי deepspace »

כבר נתנו בעבר פירוט כאן* http://www.sat-israel.co.il/viewtopic.p ... 90#p292190
מה שכן אני רוצה לנצל את ההזדמנות ולהשוות את התכנים שניתן לצפות בהם ולמה, ואולי להבין קצת יותר איך המערכת עובדת.

*זה שהתחברתי לטריפל אני מניח שזה לא יוסיף/יפתח תכנים על התכנים שהיו זמינים בכבל לפני כן.
damlev
אחלה חבר
אחלה חבר

שליחה על ידי damlev »

י א כתב:חיברת את הכבל של הוט לממיר בכניסה DVB-C? ניסית לסרוק ולראות איזה תחנות נכנסו?
שאלה טובה!מישהו ניסה לחבר את הממיר dvb-c לכבל של המודם שלהם.מענין לדעת האם ניתן לקבל גם את הערוצים בסריקה אם משלמים רק עבור האינטרנט.ברור שזה יהיה מוצפן,אבל שאלה היא האם זה בכלל אפשרי.שמעתי שהוט שמים בלוקרים שחוסמים את התדרים של טלוויזיה כך שמנוי של אינטרנט יקבל רק את האינטרנט.
הציוד שלי:
- שרת לינוקס Quad core
- דרימבוקס 800
- כרטיס חוקי של סקאי איטליה
סמל אישי של משתמש
deepspace
תותח על
תותח על

שליחה על ידי deepspace »

LOL הרגע עניתי על זה תגובה מעליך. קצת ריחפת, אה?
קיבלתי את התדרים שלהם גם בלי שהייתי מנוי לאף שירות שלהם (בעבר הייתי).
damlev
אחלה חבר
אחלה חבר

שליחה על ידי damlev »

איך קיבלת את התדרים בלי מנוי לאף שירות שלהם?
הציוד שלי:
- שרת לינוקס Quad core
- דרימבוקס 800
סמל אישי של משתמש
deepspace
תותח על
תותח על

שליחה על ידי deepspace »

זה לא ברז שהם סוגרים ופותחים מאצלם, הרי כל הבניין יושב על אותו קו בכלל.
אם אין ניתוק פיזי של הכבל, או איזה פילטר/חוסם תדרים שהם שמו על הפיצול שלך, אתה מקבל קו פעיל ורגיל לגמרי (כמובן שכמעט הכל מוצפן).
סמל אישי של משתמש
deepspace
תותח על
תותח על

שליחה על ידי deepspace »

נפתרנו מנזק עם נתק.
חזרו אלי בעצמם וסירבו לתת 15 ב-45 או 30 ב-60. נסגר בשיחה מהירה וניתוק.
כל לקוחות בזק שגם משלמים יותר מדי צריכים לנהוג בצורה דומה.
אם הוט יעלו אף הם מחירים אתנתק גם מהם ואעבור לרשתות WIFI באזור, גלישה סלולרית, או אעשה חיבור משותף עם מס' שכנים ואתחלק בתשלום.
די לתת לחברות האלה לרכב עלינו. זה כבר מספיק גרוע בפני עצמו שהם חונקים את האפלוד שלנו בזדון.
נערך לאחרונה על ידי deepspace ב 30 אפריל 2013, 08:24, נערך 2 פעמים בסך הכל.
anutk
חבר פורום
חבר פורום

שליחה על ידי anutk »

לאחר כל ההיסטוריה שלך עם 2 החברות איזה חיבור עדיף מבחינת האינטרנט
אני לא מדבר על מחיר אלא על איכות
סמל אישי של משתמש
deepspace
תותח על
תותח על

שליחה על ידי deepspace »

מעולם לא הבחנתי בהבדל, ואני גולש ומוריד כבד כל הזמן.
מבחינת פינגים ומשחקי רשת, זה לא משהו שאני מרבה לעשות, אז לא קרה שהוטרדתי מזה.
לכן הייתי אומר שחווית הגלישה שלי הייתה זהה לגמרי, ואתקשה מאוד להבדיל ביניהם בשימוש יום-יומי טיפוסי.

מה שכן, בעבר היו לי יותר בעיות ניתוקים עם הוט, אך זה הסתדר לאחר ששמו מגבר, כך שלא הוריד נק' על זה, אך הייתי אומר שבאופן כללי החיבור בבזק היה יותר יציב ועם פחות DOWNTIME ותקלות אזוריות.
אחת הסיבות שאהבתי את בזק בהתחלה, הייתה כי גם קיבלתי קו טלפון לא חסום בחודשים הראשונים וללא תשלום, אבל הם נזכרו לחסום אותו לאחר מכן.
מבחינת חייגן VS חיבור קבוע, אני מעדיף חיבור קבוע שיותר נוח לשימוש בדרך כלל.
מבחינת שירות לקוחות, שמתי לב שבהוט הרבה יותר קל לקבל זימון טכנאי. בעת התחברות הראשונית אל בזק, חיבור הקו אליהם יצר לי התנגשות עם קו הטלפון של נטוויז'ן, אך הם סירבו לשלוח טכנאי והטילו את האחריות לתקלה על הצד השני, למרות שההתחברות אליהם היא זאת שיצרה את התקלה מלכתחילה. נטוויז'ן עצמם שלחו בקלות טכנאי... אך אימפוטנט.... ובסוף נותר לי רק לסדר את התקלה בעצמי. הייתי אומר שהשירות לקוחות של בזק לוקה בחסר - הם הותירו אותי עם הזין ביד. גם לא רצו לשלוח שנאי חלופי, כשהשנאי הקודם התקלקל, ודרשו שאגש לבזק סטור.
ואם מה שהיה לי אתמול זה באמת היה שיחת ניתוק סופית, הוט גם הרבה יותר מתאמצים מצידם לשמר אותך כלקוח, ועם תמחור יותר צפוי ועיקבי.

לכן, כפי שאמרתי, נוח לי עם שניהם, ואני תמיד עובר למי שמספק הצעה טובה יותר באותו הרגע.

יש לי נתב NETGEAR מושאל מבזק.
מתי אני צפוי לקבל חיוב באשראי אם לא החזיר אותו? אפשר לדרוש שיאספו אותו בעצמם או שאני מחוייב לכך?
damlev
אחלה חבר
אחלה חבר

שליחה על ידי damlev »

לא היה לך שום סיכוי לקבל 15 ב 45 ש"ח!היום הם לא יורדים מתחת ל 80 ש"ח.ממש מעצבן שאין שום תחרות רצינית בתחום הזה.
לגבי הנתב,עדיף שתחזיר להם אותו ותקנה לעצמך מהחנות.הם יחייבו ואתך הרבה יותר.נדמה לי 360 ש"ח.בחנויות אתה יכול לקנות נתב טוב ב 100 ש"ח.
הציוד שלי:
- שרת לינוקס Quad core
- דרימבוקס 800
שלח תגובה